Mažeikių ASK komanda laimėjo ir etapą, ir čempionatą

Brolių Justo ir Tito Simaškų ekipažas Druskininkuose, savo klasėje, iškovojo pirmąją vietą. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Druskininkuose vykusiame paskutiniame automobilių sporto ralio sprinto čempionato etape Mažeikių ASK komanda tapo nugalėtoja.
Komandinėje įskaitoje mažeikiškiai buvo pripažinti ir viso čempionato nugalėtojais.

Penktasis, paskutinis Lietuvos automobilių sporto ralio sprinto čempionato etapas buvo numatytas rengti Latvijoje, Saldaus trasoje, tačiau dėl afrikinio kiaulių maro jis buvo atšauktas. Surengti etapą pasišovė Druskininkai.
Į startą stojo tik kiek daugiau kaip dvidešimt ekipažų (palyginimui – ketvirtajame etape Viekšniuose jų buvo daugiau kaip penkiasdešimt). Mažeikių automobilių sporto klubui šį kartą atstovavo penki ekipažai, vienas jų dėl gedimo etapo nebaigė, tačiau tai nesukliudė Mažeikių ASK ekipai tapti etapo nugalėtoja.
Ketvirtame greičio ruože nesėkmė ištiko Tado Sireikos ir Giedriaus Šileikio ekipažą – sugedo automobilis. Visi kiti mažeikiškių ekipažai pateko tarp etapo nugalėtojų ir prizininkų.
Etapo nugalėtojais tapo Jono Sluckaus ir Povilo Reiso, Justo ir Tito Simaškų bei Vigo Rubens ir Kristapo Eglite ekipažai, o Tomas Ramanauskas su Virgilijumi Janulevičiumi savo klasėje užėmė trečią vietą.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto