Mažeikių choreografijos mokyklos bendruomenė pradėjo naujuosius mokslo metus

Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Praėjusią savaitę išlydėdami vasarą ir pasitikdami rudenį Mažeikių choreografijos mokyklos bendruomenės nariai Renavo dvaro sodybos teritorijoje surengė stovyklą „Šok į debesį“.
Šokėjai ir jų vadovai stovykloje suderino darbą bei pramogas, o tai, ką stovyklos metu nuveikė, žiūrovams – tėveliams, rajono valdžios atstovams – parodė penktadienį surengtame koncerte „Mūsų dienos kaip šventė“.

Visos dienos buvo intensyvios

Renavo dvaro sodybos teritorijoje surengtoje stovykloje „Šok į debesį“ dalyvavo didžiulis būrys – per 270 vaikų ir jaunuolių, lankančių liaudiškų šokių studiją „Kauškutis“ ir modernaus šokio studiją „Niuansas“.
Mažieji šokėjai tas penkias stovyklos dienas kasryt atvykdavo iš Mažeikių, o vakarais išvykdavo. Didieji šokėjai visoms penkioms dienoms liko Renave. Choreografijos mokyklos istorijoje tokia šokių stovykla yra pirmoji, tačiau ir jaunieji šokėjai, ir jų tėveliai viliasi, kad ne paskutinė, nes vaikai iš jos grįžo kupini gerų emocijų bei įspūdžių.
Visos šios stovyklos dalyvių ir jų vadovų dienos Renave buvo intensyvios ir turiningos. Rytais – mankšta, joga, vėliau – žaidimai, estafetės, rungtys, kūrybinės dirbtuvės, edukacijos, kino vakaras, diskotekos, pažintis su dvaro teritorijoje gyvenančiais šikšnosparniais. Ir, žinoma, pasiruošimas, repeticijos mokslo metų pradžios bei diplomų įteikimo šventiniam koncertui.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto