Mažeikių gatvėse – transporto spūstys

Antradienį, sutarus su geležinkelininkais, vairuotojų pasipiktinimą sukėlęs „Stop“ ženklas buvo uždengtas. Autoriaus nuotr.

Praėjusį penktadienį prie atstatomo Mažeikiai–Rengė geležinkelio ruožo geležinkelio pervažos Laisvės gatvėje įrengtas kelio ženklas „Stop“ sukėlė mažeikiškių eismo dalyvių pasipiktinimą – dėl jo piko metu susidarė transporto priemonių kamščiai, toks ženklas trumpoje atkarpoje tarp dviejų pervažų esąs nebūtinas. Jau antradienį šis kelio ženklas, įsikišus rajono valdžiai, buvo uždengtas. Vis tik klausimas išlieka – kaip bus toliau?
Pastaruoju metu ir kitose miesto gatvėse pastebimi kamščiai, kuriuose vairuotojams tenka praleisti vis daugiau laiko. Jų neguodžia rajono valdžios raginimas apsišarvuoti kantrybe, kol mieste vykdomos trys rekonstrukcijos ir statybos projektai.
Prieš pervažą pastatytas „Stop“ ženklas jau pirmąją jo galiojimo dieną sukėlė nemažų nepatogumų vairuotojams. Kamščiai buvo viena iš priežasčių, kodėl gerokai vėluodavo taksi vairuotojai, jeigu jiems tekdavo vykti pagal iškvietimą iš geležinkeliu kertamos vienos miesto dalies į kitą.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

17 Atsakymų į “Mažeikių gatvėse – transporto spūstys”

 1. Komentatorius parašė:

  Pasibaisėtina, kokie kamščiai!!! Niekada gyvenime tokių nebuvo, kaip Mažeikiai su tuo susitaikys, juk mašinose reikės praleisi papildomas 5 minutes!!! Kodėl žmonės verčiami gyventi mašinose? Ką čia sau sugalvojo valdžia, ar čia susitarimas su naftos kompanija, kad mašinos daugiau benzino išdegintų ir jo daugiau nupirktų iš kolonėlių?
  Neįsivaizduojamas baisumas, kodėl sukeliamas toks didžiulis stresas žmonėms, kaip reikia tai išgyventi, kada mašinoje reikės praleisti tiek daug laiko, kad nuvažiuotų 600 metrų??? Kodėl vietoj pervažos neįrengė žiedinės sankryžos, tada nereiktų šviesoforų, galėtų ir traukiniai tada sustoti prie sankryžos ir praleisti mašinas. Kas čia darosi, kodėl valdžia visai negalvoja? Ai, ten gi senukai, katrie gadina orą, išrinkti, tada suprantama, kuo daugiau ženklų, tuo geriau. Kuo daugiau laiko reikia praleisti mašinoje. Aš palaikau ir galvoju, kad reikia dar ką nors sugalvoti, kad žmonės būtų laimingi.

  1. buliukai parašė:

   :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  2. kazys parašė:

   pesciom vaiksciokit ir nebus streso prie ko cia valdzia kaltas jusu gyvenimo budas o ne valdzia

 2. two Pi parašė:

  tuoj reiks statyti ne STOP ženklus, o „tupiko“ – akligatvio. Kodėl 20 metų niekas nedarė tokių didelių tvarkymo darbų ?

  1. buliukai parašė:

   a vuo tuodie,ka valdžiuos nabova

 3. Vaidas parašė:

  Suprantama, rekonstruot gatves reikia, bet ko taip anksti pradejo, reikejo palaukt sausio menesio kai sniegas, isalas prasides. Nes vasara, kai silta ir sviesu, gatves remontuoja tik durniai, ane?

 4. To pagalvojus parašė:

  Aišku vaikščiojimas sveikata. Bet kai gyveni senamiesty, vaikus reikia vežt į mokymo įstaigą esančią mikrorajone, treniruotės kitoj mokymo įstaigoj. Tai aišku visa tai galima pėščiom padaryt….Ai kadangi daug galvoji, tai pasiūlysi išsikraustyt iš senamiesčio, arba vaikus nebevežiot. Mano nuomone, praėjusi miesto valdžia prisipnovė grybo. Miestas apkasų lauku virtęs, nebekalbu apie automobiliui daromą žalą.. V

 5. pagalvojus parašė:

  Paprastas racionalus pasiūlymas.Įsivertini savo dienos planus kur judėsi ir su kuo judėsi t.y.kokiu transportu,užsidedi gerą pusvalandį laiko kliūčių (KAMŠČIŲ įveikimui) ir problemos kaip nebūta.Žodžiu žinodami situaciją mieste planuokite savo judesį,o ir be reikalo nėra ko zylioti pirmyn atgal.Daug kur galima ir pėsčiomis nukulniuoti.Judėjimas – sveikata.Kas gali paneigti?

 6. Nuomonei parašė:

  Viskas gerai rekonstruot reikia, naujint. Bet kad uzdaryt puse miesto, dar ta pervaza daro. Algirdo g, baznycios g, pavenciu, skuodo pradeta ir nebaigta. Manau galejo pasiplanuot. O dabar miestas praktiskai uzdarytas, kamsciu kamsciai…

 7. To nuomonei parašė:

  Statomas viadukas niekada neišspręs senamiesčio transporto grūsčių problemų.Nes reikėjo senamiestyje statyti tunelį arba viaduką o ne vietoj židikų pervažos.

 8. vietinis parašė:

  Žurnalistai irgi geri kerasintojai.Neturėdami problemos sprendimo būdo,parašo visiems žnomą tiesą, įpila žibalo į eterį,o jūs ten žmogėnai lupkitės,kaukitės už savo egzistenciją ir būvį.
  Nesolidu žurnalistams nusiristi iki turginio lygio.Matot problemą siūlykit racionalų būdą jai išspręsti,nes kritikuoti yra pats lengviausias metodas nuomonei pareikšti.

 9. NUOMONĖ parašė:

  Keisti,kitaip ir neapibudinsi keletos mažeikiečių pamąstymai apie transporto eismą mieste.Kai prasideda projektų įgyvendinimas rekonstruojant kelius ir sutrinka nusistovėjusi eismo tavarka pasipila nepasitenkinimo banga;kas čia sugalvojo?,kam čia reikėjo?,kaip dabar bus? kokie durniai ten valdžioje ?(kuriuos patys išsirinkot) ir panašiai.Tada pereinam prie kitos dalies,nieko nedaryti ir sėdėti sukryžiuotom rankom.Vėl nepasitenkinimas;niekas nevyksta,nesidaro kur jie žiūri ir panašiai.Klausimas – Ar patogu gyventi bute,kai tarkim daromas kapitalinis vonios remontas atjungiant visas komunikacijas.Manau nepatogu.Bet susigyveni su mintimi,kad tai laikini nepatogumai ir gyveni nebanguodamas su klausimu: Kam to reikia?Taip ir mieste – be remontų,rekonsrukcijų,naujų statybų neapsieisime,o kur statybos tel laikni trukdžiai,purvas ir dulkės.Būkime pakantūs laikiniems nepatogumams,būkime išmintingai kantrūs ir viskas su atitinkamu laiku pagerės.

 10. nevairuotojas parašė:

  Negi policininkams sunku per piko valandas sankryžose pareguliuoti eismą, kad nesusidarytų kamščių???

  1. buliukai parašė:

   puolicijuos nabė mažeikiūs

 11. To As parašė:

  O gal, gerbiamas As, patartumėt, kuriuo šaligatviu eiti pasivaikščioti žmonėms, gyvenantiems Algirdo gatvėje ir norintiems pasiekti Pavenčių gatvę.

 12. Fgfd parašė:

  Nenusisnekek asile

 13. As parašė:

  Tai gal tokiam „didmiestyje“ kaip Mažeikiai galima būtų daugiau pėsčiomis pasivaikščioti, užuot stovėjus spūstyse? Ko gero būtų greičiau, o ir sveikatai į naudą. :-)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto