Mažeikių gyvūnų globos draugija šiuo metu negali padėti beglobiams augintiniams

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Trečią savaitę Mažeikių gyvūnų globos draugija nebegali nei priimti, nei gyventojams dovanoti beglobių gyvūnų.
Veiklą atnaujinti draugija galės tik tada, kai įsirengs naujas patalpas, skirtas laikyti sergančius ir karantinuojamus gyvūnus.
Įgyvendinti krūvą reikalavimų draugijos vadovę įpareigojo patikrinimą surengę Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Tauragės departamento inspektoriai.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Mažeikių gyvūnų globos draugija šiuo metu negali padėti beglobiams augintiniams”

 1. Laisūnas parašė:

  Lietuvoj gi taip yra: drausti, bauti, nepadėti. Po kokio skandalo institucijų ponai pradeda kažką krutėti. Tik ne ten, kur reikia.

 2. Grei parašė:

  Ten dirba nuostabios, atsidavusios moterys, kurios visomis išgalėmis gelbsti benamius, paliegusius gyvūnus, tokioje padėtyje atsidūrusius dėl žmonių neatsakingumo. Ir daro tai iš idėjos, neatlygintinai. Įvertinkite žmonių gerumą. O sąlygas beveik visi ten gauna tikrai geresnis negu turėjo iki tol. Padėti reikia, o ne uždarinėti. Ką MVT laimėjo, kad pliusą sau užsidėjo ? Ne prieglaudoje reikia rodyti iniciatyvą, lengva ateiti su papke į įstaigą ir padaryti patikrinimą, sunkiau padaryti taip, kad tokių įstaigų neprireiktų.

 3. Anonimas parašė:

  Jus nebejuokinkit su savo istatymais geriau tegu mazyliai laksto gatvese o ne prieglaudoj susimastykit biski

 4. Skaitytoja parašė:

  Visi žino apie šaunią draugijos veiklą,pažįsta atsidavusias savanores. Draugiją laikas nuo laiko paremia ugdymo įstaigos ir pavieniai žmonės. To nepakanka ,nes pagalba reikalinga vis daugiau beglobių šunelių ir katyčių. Alioooooo, Mažeikių savivaldybe , mere!!! Skambutis Jums !!! Ar atsiliepsite?
  Konfiskavus šunyčius iš nelegalaus Viekšnių veislyno , spaudoje nuskambėjo tarybos narės pažadas padėti draugijai. Ar jis buvo įgyvendintas ? Pagalba reikalinga dabar.Įvairiapusė. Lėšos skiriamos Kometai ? Taip ,reikia ir šiai organizacijai ,bet gal pasvarstytumėte ,kaip padėti laikiniems beglobiams ,paklydusiems augintiniams ? Žinau ,žinau.Jau rašyta ,kad pandemijos metu yra svarbesnių klausimų. Šiuo metu covido situacija nėra kritinė mūsų mieste ,tai gal rastumėte laiko , lėšų ir svarbiausia -NORO padėti.
  Ačiū draugijos savanorėms !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto