Mažeikių karatistai – tarp prizininkų

„Rigas Star“ tarptautiniame turnyre abu dalyvavę mažeikiškiai (iš kairės) Nedas Jucys ir Domas Pačerinskas pasidabino sidabro apdovanojimais. Nuotrauka iš klubo archyvo

Mažeikiškiai karatistai padieniui dalyvavo dviejuose turnyruose ir grįžo su apdovanojimais.

Grįžo su medaliais

Rygoje vyko tarptautinis turnyras, kuriame varžėsi daugiau kaip keturi šimtai sportininkų iš Baltarusijos, Rusijos, Estijos, Latvijos bei Lietuvos.
Mūsų šalies garbę gynė Šiaulių karatė klubo „Baltasis tigras“ bei du Mažeikių sporto asociacijos „Žemaitis“ karatistai.
Abu jie parsivežė apdovanojimus – Nedas Jucys 13–14 metų sportininkų grupėje kata rungtyje pelnė sidabrą (kovų rungtyje liko ketvirtas), tokį pat apdovanojimą 8–9 metų amžiaus grupėje kovų rungtyje iškovojo Domas Pačerinskas.
Kitą dieną Baisogaloje vyko Japonų karatė asociacijos Lietuvos nacionalinis čempionatas, į kurį svečių teisėmis vyko dvylika mažeikiškių – „Dano“ ir „Žemaičio“ klubų sportininkų iki trylikos metų amžiaus.
Ir iš čia mažeikiškiai grįžo su apdovanojimais: Kipras Černiauskas savo amžiaus grupėje tiek kovų, tiek kata rungtyse iškovojo sidabrą, tokį pat apdovanojimą kata rungtyje pelnė Nedas Jucys, bronza tarp kata sportininkų atiteko Beatričei Ruikaitei.

Organizuoja bendras pirmenybes

„Žemaičio“ asociacijos vadovas Rolandas Volkovas „Santarvei“ sakė, kad mažeikiškių sėkmė viršijo jo lūkesčius.
„Labiausiai nustebino Domo pasirodymas Rygoje – jis jau buvo pelnęs ne vieną apdovanojimą vietinėse varžybose, o tarptautinėje arenoje debiutavo ir taip pat lydėjo sėkmė. Prie Nedo laimėjimų jau esame įpratę“, – sakė vadovas.
Balandžio 4-ąją Panevėžyje vyks Lietuvos šotokan karatė ir pirmasis sportinio karatė čempionatai. Pasak R. Volkovo, Lietuvos karatė asociacija ir Lietuvos šotokan karatė federacija pirmą kartą organizuoja bendrą čempionatą, kuriame varžysis sportininkai nuo 14 metų.
„Suradome tarp dviejų organizacijų bendrą kalbą ir bandysime surengti bendras pirmenybes. Į jas deleguosime penkiolikos dvidešimties pačių stipriausių mūsų rajono sportininkų delegaciją“, – dalijosi planais treneris.

2 Atsakymai į “Mažeikių karatistai – tarp prizininkų”

  1. Eimantė parašė:

    Šaunuoliai abu berniukai,o Domukas kitą kartą grįš su aukso medaliu,nėra ko iš karto aukštai šokti :)

  2. Mama parašė:

    Šaunuoliai berniukai, Tikras pasididžiavimas!!!!. Taip ir toliau, tobulėkit,aukit ir būkit tvirti vyrai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto