Mažeikių karių kapinėse paminėtos karo baigties metinės

Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus nuotr.

Ketvirtadienį Mažeikių karių kapinėse buvo paminėtos Antrojo pasaulinio karo baigties metinės. Ant žuvusiųjų kapų susirinkusieji padėjo gėlių ir uždegė žvakutes. 

Pagerbti žuvusiųjų Antrajame pasauliniame kare ir pasveikinti karo veteranų mažeikiškių atvyko  Rusijos Federacijos Generalinio konsulato Klaipėdoje vicekonsulas Michail Archipov. 
Prie išsakytų sveikinimų prisidėjo ir rajono valdžios atstovai.
Prisiminimais apie 68-erių metų senumo įvykius pasidalijo Antrojo pasaulinio karo veteranai. Vytautas Norbutas, vienas iš karo veteranų, tylos minute paprašė pagerbti visus žuvusius karius.

Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus nuotr.

40 Atsakymų į “Mažeikių karių kapinėse paminėtos karo baigties metinės”

 1. Glavlit'as parašė:

  Miunchauzenai iš Bugenių, tai kas gi pagrindinis šio baisaus karo kaltininkas, ar kartais ne Rusija? O dėl Merkelio Račkausko gimnazijos tai pats tikrai teisus – ten vaikus balamutija(budulina) per istorijos pamokas – aiškina tik Oligarchijos Antrojo pasaulinio karo istorijos versiją, nes labai bijo dirikės, neduokdie, sužinos, kai vaikams tiesą papasakojai. Liuosiai gali atsidurti nuovadoje, o vėliau ir teisme – kaliūzėje. Negeri dalykai dedasi mūsų mieste – gyvename kitų sąskaita, ateinančių kartų sąskaita.

 2. "šventė" parašė:

  Va tokia tad gaunasi „šventė“… Deja, anuometiniai „laimėjimai“ dar ir dabar jaučiasi mūsų gyvenimuose ir žmonių likimuose…

 3. Ir dar, parašė:

  я вам напомню как маршал победы Жуков подписал приказ о расстреле семей и родствеников бойцов и командиров, которые попали в плен, и о расстреле их самих после возвращения из плена. Жуков брал в заложники семьи своих подчиненных, включая жен, матерей, сестер и детей. Жуков отправил командующим армиями шифрограмму № 4976: «Разъяснить всему личному составу, что все семьи сдавшихся врагу будут расстреляны и по возвращении из плена они тоже будут расстреляны». В соответствии с приказом Жукова в заложниках оказались семьи бойцов и командиров армий и авиациию. Общее число военнослужащих в этих соединениях и объединениях в тот момент — 516 000. А родственников у них — миллионы. Вот эти миллионы Жуков письменным приказом и объявил заложниками. Жуков не уточнял, кого именно будут расстреливать. Понимай как знаешь: только жен или сестер тоже? Если будут расстреливать детей, то с какого возраста? А у стариков какие возрастные ограничения? Или никаких? Разница между Жуковым и самыми отъявленными гитлеровскими негодяями в том, что ни один гитлеровец миллион заложников никогда не брал. Гитлер таких приказов никогда не отдавали. Но объявить заложниками миллионы людей у Жукова полномочия были. Кто же он такой? Ладно — своих генералов, офицеров, сержантов и солдат он истреблял беспощадно. Но какое у него право объявлять заложниками солдатских жен и родителей в какой-то алтайской или сибирской деревне? Какие полномочия у командующего Ленинградским фронтом расстреливать чьих-то детей в Казахстане или на Урале или в Литве? Захват заложников запрещен Гаагской конвенцией 1907 года и объявлен тягчайшим военным преступлением. Военный человек не может совершить более гнусного и позорного поступка. Так вот, в истории человечества никто никогда столько заложников не брал. Победитель Жуков и тут побил все рекорды.

 4. Miunchauzenas parašė:

  Klausyk, draugas cenzoriau iš Glavlito! Ar nebūsi kartais A.Malygino anūkėlis, kad toks smarkus jau iš pat ryto? Kažkoks „Glavlit in Moscheiken“. Norėčiau pačiam priminti, kad 1809m. gegužės 13 dieną – Napoleon Bonaparte kariuomenė užėmė monarchijos bastioną Vieną (Austrija). Manau, kad ir Mažeikių savivaldybėje bolševikai ne amžinai viešpataus. Ateis diena ir kažkoks didžiavyris visgi, miestelėnų džiaugsmui, užims tą Mažeikių gėdos bastioną ir kris vietinė despotija. Pakils vėjai, audros ir išsilakstys mus pavergėjai – maskolių statytiniai.

 5. klausykit parašė:

  Klausykit, kas atsakingas cia uz komentarus? Jau nusibodo tas veikejas is Bugeniu! Gal galima uzblokuoti jo ip? cia ne komentarai, o kazkoks dergimasis is zmoniu!

 6. Nevaik, Pietri, nesvaik! parašė:

  Aš grynų gryniausias žemaitis, gal kažkiek kuršis kaip tie mažeikiškiai. Ne, na neįmanoma su tais Mažeikių daktarais. Vienos problemos – nustatinėja diagnozes ne tiems, kuriems reikia, o tiems, kuriems reikia, be kyšio nė krust. Sulauk, Pietri, pakol sutems, „Warte bis es dunkel wird“, sulauk vakaro ir eik į šokius, gal kokią liberalią abiturientę pakabinsi – bus linksma, po šimtą gramų padarysi ir nebeturėsi laiko diagnozėms nustatinėti.

 7. Pietris parašė:

  Taigi tu gi taip nekenti tu ruskiu man atrodo kad tu pats kokio uzbeko darbo ar tik nebusi jeigu cia gyries kad esi vokieciu palikuonis tai juk zinai kiek palikuoniu paliko Vokietijoj Tarybiniai kareiviai po Pergales taip kad nusispakajyk nusiimk berete pravedink pilkosios mases likucius isgerk vaistukus ir isjunk kompa o tai ryt daktaras barsis o ta tavo Lili nupezus kaip ir tavo visa gymines nuotrauka nes ZEMAITIS visada visokius vokiecius …..nu tu mane supratai ai tiesa o kas tavo palatos kaimynai? Turbut fiureris su stalinu?

 8. Baron Münchausen parašė:

  Heute ist die supergeile Zeit in Deutschland – alles Liebe zum Muttertag! Šiandiem Motinos diena Vokietijoje. Gaila, kad ne kartu, bet nieko, manau, bugeniškiai nesupyks. Nėra nieko žmogui brangesnio už Motiną, o kartu, vadinasi, ir už Motiną Tėvynę. Su tuo ir sveikinu visas motinas, tiek Kuršo katilo, tiek ir už Kuršo katilo tolimajame Sibire ir kitur – įvairių tautų, rasių ir tautybių. Tschüß!

 9. Miunchauzenas parašė:

  Pietri, ar pačiam nepatinka Wiener Schnitzel ar Bugenių šnicelis? Niekaip nesuprantu, kuris? Napoleonas, žinoma, man didis autoritetas, be jokios abejonės, kaip ir Algirdas, pasibeldęs į Kremliaus vartus ir ietį gerai įkalęs tenais. Man virš lovos kabo Napoleono reprodukcija, na ir kas, manai, kad aš ligonis? Ir Lili Marleen galiu užtraukti net per miegus, o ką, labai jau nepatinka?

 10. vardą turiu parašė:

  šiaip jau Lietuvoje mirusius-žuvusius pagerbiame lapkričio 1-ają r nereikėtų čia šventinėti svetimų švenčių, tuo labiau kad Lietuvoje didieji baisumai kaip tik ir prasidėjo tik po karo

 11. Pietris parašė:

  Tai kad tu ne grudas o tik s……su Napaleono diagnoze matai pats sakai nelabai kas sugeba atskirti interneto pelus nuo teisybes tik iskirtieji tai va galiu duot nemokama patarima dabar lauke karsta tai sveika nusiimt berete o tai likusios smegeneles visi susus ir vaistukus pagerk o tai pamirsti ir jau vaidenas kad Bugenius ruskiai puola ar tas kiaulinykas tave taip veikia ar menulio fazes kad kaip ziuriu visais klausimais nusimanai viska komentuoji nu tiesiog tikras Napaleonas gal tikrai keisk varda

 12. Pakomentuosiu nuotrauką parašė:

  Fonų – dafiga, kojos –nukirstos. Tik tokius specialistus, savivaldybe, teturit?

 13. slykstu parašė:

  geguzes 9 d ant visuomenes sveikatos centro kaip nekeista plevesavo musu trispalve. nu tokio pasislykstejimo dar gyvenime nemaciau!!!

 14. Baron Münchausen parašė:

  Kol nebuvo interneto – tada tik kaimo senoliai arba išminčiai žinojo, kas yra kas ir prie ko ir kas yra šito buvusio baisaus karo pagrindinė organizatorė ir kaltininkė(Trockio – Lenino – Stalino Rusija), kuri vienaip ar kitaip privalės “gnatj monetu” žalai ir nuostuoliams atlyginti, norit jūs šito ar nenorite. Internete tik reika mokėti atsirinkti, kur tiesa, o kur nugalėtojų primityvi propaganda. Be interneto plačiosios masės negalėjo žinoti tiesos, nes buvo paklusnios ir klausė tik Centro Komiteto ir jojo angelo sargo – KGB. Didžiausias visgi dezinformacijos, runkelių hipnozės ir debilizavimo šiukšlynas yra mokykliniuose ir studentų vadovėliuose – tai pirmiausia, jei nežinojai. O dėl „Š“ štai ką pačiam galiu pasakyti, kad be jo niekada nebūna gero grūdo. Keista, kad būdamas medicinos mokslų daktaru šito nežinojai, bet diagnozę nustatinėti tai labai jau „okatnus“, tiesa? Eitum geriau į Pavenčius brakonierių gaudyti nakčia, nes apie Antrąjį pasaulinį karą žalio supratimo neturi, bent jau man taip atrodo.

 15. Pietris parašė:

  Noriu paklaust bugeniskiu ,o pas Jus normaliu zmoniu yra ar tik tokie kaip tas Jusu s…..organu darytas debilas ?Per tokius visos bedos ir buna ir svarbiausia kad jie isada isvercia savo skura ir visoms valdzioms lenda i subine buvo ruskiams turbut pirmas puole ristis pionieriaus kaklaraisti ,atejo kiti kitiems i sikna buciuoja ,ir ko tu avino sunau cia is interneto priklijavai tuose savo komentaruose istrauku jeigu nori as tau galiu priklijuot atvirkscios informacijos ar tau daktaras nesake kad internetas tai didelis siukslynas kuriame kiekvienas randa ko nori .Anksciau visur reiskesi sudeikiene dabar jos brolis apsiskelbes baronu ,deja ne baronas tu o sudvezys dar sako kad durniams reikia lengvesnio rezimo ligoniniu matot kas gaunas kai durnyne laisvas priejimas prie kompo taip kad isgerk vaistuku ir i lovyte o tai matai kad liga progresuoja

 16. KAI PAGALVOJI ? parašė:

  karas prasideda tada,kai du veikėjai iš skirtingų valstybių pradeda galvoti kad jis šia svarbiausias ar šitaip susireikšminęs liepia tautai kovoti,o žūsta paprasti žmogeliai,tad pagerbiant eilinius kareivėlius,nematau nieko nesuprantamo,jei esi blaiviai mąstantis žmogus,o jei politikierius tai tuoj pat prisigalvoji bele ko.

 17. klounui miunchauzenui parašė:

  Tamstos ziniai as nesu jokios gimnazijos mokytojas, ir isvis toli nuo viso to. Pasikartosiu, nes proto bokstas is Bugeniu nesupranta- EIK TU SIENO RAVETI, JEIGU NORMALAUS DYDZIO SRIFTU NESUSKAITAI! Tavo rasliava tikrai jau nusibodo!

 18. asdad parašė:

  rankas nukapuoti tiems kurie i bugenius interneta ivede

 19. Baron Münchausen von Bugenen parašė:

  Ir dar, norėčiau priminti ne tik bugeniškiams, mažeikiškiams, bet ir tirkšliškiams ar ruzgiškiams su ukriniškiais tai, kaip dabar jau objektyviau rašo net patys dabartiniai dori žydų mokslininkai, bet ko negali pasakyti savo mokiniams istorijos mokytojos Mažeikių apskrities(sakysit, kad tokios nėra? Tebūnie!) gimnazijose, kurios yra tiek įbaugintos ir bijo direktorių, kad neparodytų į duris(juk šeimas maitinti tai reikia ir tai suprantama, nors ir negarbinga ir nedovanotina šiaip jau, tiesa?), kad bijo ir išsižioti apie tą baisią buvusią prieškario, karo ir pokario meto realybę ir tuos, kurie tą karą suorganizavo: The Conquest of the Friedrich Schiller‘s Spirit: we all know that in the world’s collective consciousness, the word “Nazi” is synonymous only with evil and the word „International Socialism of Russian Bolsheviks“ with global goodness. It is widely understood that the Russian international socialist ideology is the the Great Victory against F.Schiller‘s spirit in Europe and it is very good for all us. The world do not want to understand that Communism led just as inexorably, everywhere on the globe where it was applied, to starvation, artifical famine, cannibalism, torture, and concentration slave-labor and death camps. Nor is it widely acknowledged that Russian Bolshevism(Internazism) was responsible for the deaths of some 150 million human beings during the twentieth century. The world do not want to hear nothing about the deadliest ideology in history but why?

 20. Miunchauzenas iš Bugenių parašė:

  Gerbiamas oponente, negi pats mokai istorijos gimnazistus Merkelio Račkausko gimnazijoje Mažeikiuose, kad taip varinėji į pievas? Šiaip karas Europoje, turėtum žinoti, baigėsi ne Gegužės 9 dieną, o viena diena anksčiau. Besąlyginės Vokietijos kariuomenės, ne valstybės, kapituliacijos aktas buvo pasirašytas gegužės 7 -tą 02:41 val. ir įsigaliojo gegužės 8-tą 23:01 val. Būtent tą dieną Europa ir civilizuotas pasaulis, ir Bugeniai mini naikinamojo karo Europoje pabaigą ir gedi dėl jo aukų. Tuo tarpu būtent okupantai įvedė sekančios dienos šventimą, kaip stalinistų Pergalės Dieną, kurią vėliau pats Stalinas ir panaikino, nes neišsipildė jo svajonė – pasaulio viešopatija. Jeigu esate tos minėtos Mažeikių gimnazijos mokytojas, tada suprantama, kad nežinote, jog Pergalė prieš fašizmą buvo pasiekta gerokai anksčiau, nuvertus Mussolini režimą Italijoje ir vėliau užėmus vokiečių okupuotą Šiaurės Italiją. Vokietijoje, gerbiamasis, buvo ne fašistai, o nacional-socialistai, o Rusijoje – internacionalsocialistai(internaciai). Tad nebalamūtyk mūsų vaikų, juk gal ne visi mažeikiečiai tokie jau ir kvaili, tiesa? Ne visi dirba savivaldybėje ir yra biurokratai iš Maskvos malonės, tiesa? Tiesiog rusų propagandai buvo nepatogu minėti žodį „socialistai“ tokiame kontekste, todėl jie ir įvedė į savo diskursą vokiečių titulavimą „fašistais“ tarp runkelyno, kaip mus, rekrūtus, rusų kariuomenėje, kad vadino „niemcais“ ir fašistais da „pribaltijskais banditais“ ir žemindavo, jei neastisakydavai savo nacionalinio orumo ir savigarbos, kuriems nepatinka sovietų valdžia ir liepdavo pasiaiškinti, kol būdavome salagomis, kodėl niemcai mūsų tėvus ir senelius šokoladu maitino? Netinkamai atsakius į tokį klausimą galėjai ir dantų nebesusirinkti arba būti užspardytu iki sąmonės netekimo.

 21. Vytautas parašė:

  Tы конечно прав Miunhauzenai, но не об этом речь. Это день Победы и об этом и надо говорить в этот день. И почтить память и этих ни в чем неповинных парней тоже. И если говоришь об обратной стороне медали, то уж скажи и о лицевой хотя бы и для тех, которые мало знают об этом, что бы у них не слагалось только отрицательное мнение. И так черноты хватает.

 22. klounui miunchauzenui parašė:

  Noriu priminti, kad Europoje Antro pasaulinio karo pabaiga geguzes 8 diena svenciama todel, kad Vokietija kapituliacijos akta pasirase 23 val vietos laiku, o Rusijoje jau buvo geguzes 9 diena. Taip , kad svencia visi ta pati- Pergale pries fasistine Vokietija! Ir nereikia cia kurti samokslo teoriju! Pagarba savivaldybes atstovams, pagerbusiems kritusius kareivelius!

 23. Tadas parašė:

  Niekas jų čia nekvietė.Nei raudonų,nei rudų. Ir nereikia švęsti svetimų švenčių.

 24. Miunchauzenas parašė:

  Tęsinis okupantų ir kolonistų, mūsų nukariautojų, pergalės tema: „И так вояки „зачистили“ Россию за одну ночь. Это была беспрецедентная по своим масштабам спецоперация. Рассказывали, что инвалиды в пытались сопротивляться, бросались на рельсы но их поднимали и всё-равно везли. «Вывезли» даже так называемых «самоваров» – людей без рук и ног. На Соловках их иногда выносили подышать свежим воздухом и подвешивали на верёвках деревьев. Иногда забывали и они замерзали. Это были обычно 20-летние ребята, покалеченные войной и списанные Родиной как отработанный и больше не приносящий пользу Родине человеческий материал. Многие из них калечились во время штурма Берлина в Марте-апреле 1945-го, когда маршал Жуков в целях экономии танков посылал солдат пехотинцев в атаку на минные поля – таким образом наступая на мины и подрываясь – солдаты своими телами разминировали минные поля, создавая коридор для войск, тем самым приближая Великую Победу. – Об этом факте товарищ Жуков с гордостью хвастался Эйзенхауэру, что зафиксировано в личном дневнике американского военачальника, который просто впал в ступор от таких откровений советского коллеги. Со всего Киева в тот раз вывезли несколько тысяч инвалидов. Инвалидов, которые жили в семьях не трогали. «Зачистка инвалидов» повторялась в конце 40-х годов. Но тогда инвалидов отправляли в интернаты, которые тоже напоминали тюрьмы, да и были эти интернаты в ведомстве НКВД. С тех пор на парадах ветеранов уже не было инвалидов. Их просто убрали, как неприятное упоминание. Таким образом Родина больше никогда не вспоминала об этой неприятной проблеме инвалидов, а советский народ мог дальше продолжать беззаботно наслаждаться советской благодатной действительностью без необходимости лицезреть неприятное зрелище тысяч просящих милостыню спивающихся инвалидов-обрубков . В небытие ушли даже их имена. Уже гораздо позже те инвалиды оставшиеся в живых, начали получать льготы и прочие блага. А те – одинокие безногие и безрукие мальчики были просто заживо похоронены на Соловках, и сегодня уже никто не знает их имён и их страданий. Так было произведено окончательное решение инвалидского вопроса в СССР.“

 25. skaitytoja parašė:

  Antrojo pasaulinio karo pabaiga Lietuvos okupacijos pradžia.Nemanau ,kad reikėtų tą šventę švęsti ,ir dar su valdžios dalyvavimu.Yra visai kita diena ,kuri pagerbia žuvusius karo metais .Gaila tų paprastų rusų kareivėlių ,kurie atidavė gyvybes ,todėl juos reikia prisiminti , juos reikia pagerbti ,uždegti žvakutes ,bet ne švęsti pačią pergalės dieną .Ji mums tik skausmą atnešė -trėmimus ,persekiojimus ir t.t.

 26. Miunchauzenas iš Bugenių parašė:

  Aš norėčiau jums priminti, ypač sovietizuotiems Mažeikių pedagogams ir deputatams, „как в России уничтожали инвалидов „ВОВ“: Окончательное решение инвалидского вопроса в СССР. В 1949 году, перед празднованием 70-летия юбилея Великого Сталина, в СССР были расстреляны фронтовики, инвалиды Второй мировой войны. Часть их расстреляли, часть вывезли на далекие острова Севера и в глухие углы Сибири с целью дальнейшей утилизации. Валаам – концентрационный лагерь для инвалидов второй мировой войны расположенный на острове Валаам (северная часть Ладожского озера), куда после второй мировой войны в 1950 – 1984 свозили инвалидов войны. Основан по указанию советского руководства в 1950 году. Находился в старых монастырских зданиях. Закрытый в 1984 году. Окончательное решение инвалидского вопроса в СССР было проведено за одну ночь силами специальных отрядов советской народной милиции. В одну ночь органы провели облаву, собрали бездомных инвалидов и централизованно везли на вокзал, грузили в вагоны теплушки типа ЗК и эшелонами отправили на Соловки. Без вины и суда. Чтобы они неприятным видом своих фронтовых обрубков не смущали граждан и не портили идиллическую картину всеобщего социалистического благоденствия советских городов. Существует мнение, что беспризорные инвалиды ВОВ, коих было после войны десятки тысяч, прежде всего вызывали злость у тех, кто действительно просидел войну в штабах. Ходили слухи, что эту акцию организовал лично Жуков. Инвалидов, например, вывезли не только из Киева, их вывезли из всех крупных городов СССР“ Taip jau patys rusai rašo ir pripažįsta, nes būtent rusų, ukrainiečių ir gudų Stalino-Lenino-Trockio Rusija ir sunaikino daugiausia. Aukų skaičiaus sveiku protu nesuvokiamas – baisu, tiesiog nerandu žodžio ir savokas šitos rusų tautos, ukrainiečių ir gudų tautų tragedijai apibūdinti. Ir tai buvo padaryta dar iki to baisaus naikinamojo karo. Aukų skaičiaus sveiku protu negalima suvokti – baisu, tiesiog nerandu tinkamo žodžio ir sąvokos šitos rusų tautos, ukrainiečių ir gudų tautų tragedijai apibūdinti.

 27. regina parašė:

  Sia diena daug kas pamini Lietuvoje,tik savo namuose ,ramiai.As uz..Tiesiog pagerbiami zuvusieji kareiveliai.Buvo taip.ir is istorijos neisims niekas…

 28. blyn parašė:

  Siaubas..miersto valdziukai su rusu pergales juostelem..a pamirsot kad jiems pergale o mums okupacija prasidejo. A gali miesto vadovai tai daryti????????????????? Ar tai nepakliuna po istatymo raide????

 29. Baron Münchausen parašė:

  Man tikrai nuoširdžiai gaila mažeikiškių, na, abrusėję kapitaliai, ypač gimnazijų mokytojai ir patys gimnazistai, anot Maironio, jau nekalbant apie savivaldybės biurokratus ir deputatus. Net keista, kad Plačioji Rusija vėl sugrįžo į Mažeikius: ir Didysis naikinamasis karas, ir sveikinimai okupantams, ir neteisėtiems kolonistams. Užvakar buvo Vokietijos kariuomenės kapituliacijos II Pasauliniame kare diena. Kurią visas civilizuotas pasaulis mini, kaip Antrojo pasaulinio karo aukų atminimo dieną, bet to nežino Mažeikių miesto istorijos mokytojai ir toliau balamūtina mūsų vaikus. Mini kaip Europos vienybės dieną ne tik Aachene, bet ir Bugeniuose. Lietuvos oficialūs asmenys ir piliečiai šią dieną tradiciškai aplanko karių kapinėse pastatytus memorialus 1941-1945 metais žuvusiems kariams. Prisimenami ir žuvusieji taikūs Lietuvos gyventojai. O šiandien va yra specifinė okupantų diena, pavadinta Stalino Rusijos Pergalės diena. Kurią švenčia tam tikrose ideologinėse pozicijose esantys žmonės. Na, o kas pagrindiniai to karo kaltininkai pateikiu jums čia vieną originalią nuomonę ir istorinį faktą, neversdamas iš originalios kalbos. Taigi prašom originalusis Winston Churchill: „You must understand that this war is not against Hitler or National Soacialism, but against the Strenght of the German People, which is to be smashed once for all, regardless of whether it is in the hands of Hitler or a Jesuit priest. „Germany‘s unforgivable crime before the second world war was her attempt to extricate her economy power from the world‘s trading system and to create her own exchange mechanism which would deny world finance its opportunity to profit.“ Paimta iš Sidney Rogerson, Propaganda in the Next War(Foreword to the second edition 2001) originaly published in 1938.

 30. karas parašė:

  Didžiosios šalys niekada nepaistė mažųjų šalių interesų.Jas okupuoja ir daro ką nori.Tokia buvo fašistinė Vokietija,nesiskyrė ir sadisto stalino valdoma Sovietų sąjunga.Yra dar likę žmonių,kurie prisimena vokiečių okupaciją.Palyginus su sovietų,jos kaip ir nesijautė.Kuo skiriasi šitie du diktatoriai? Hitleris naikino parazitus,kurie vengdami bet kokio fizinio darbo spekuliacijomis,apgaulėmis,machinacijomis pelnėsi iš vienos ar kitos tautos sukurto produkto,parazitavo.Stalinas-naikino visus,kas bent kiek mąstė,palikdamas tik paklusnius alkoholikus.Kas dėl visų okupacijų kaltina rusų tautą,labai klysta.Rusai ko gero daug labiau nukentėjo nuo stalino.

 31. klounui miunchauzenui parašė:

  Ar nepavargai svetima kalba perspausdindamas teksta? Laikas liuliuko, teprisisapnuoja tau prezidente…Ir Maironis. IR BAISI SOVIETISKA TIRONU MAKAULE! Klounas….

 32. mhm parašė:

  Išties informacija apie minėjimą tikrai nebūtų pakenkus. Ir aš bučiau atvykęs pasiklausyti veteranu kalbu :)

 33. Münchausen von Bugenen parašė:

  Taigi reikia švęsti ne okupantų ir kolonizatorių pergalę, o mūsų Prezidentės ir Lietuvos apdovanojimą jos asmenyje – Europos dieną. Ir jokio protingumo čia nėra. Tiesiog – Le Présidente de la république de Lituanie, Dalia Grybauskaite, recoit le Prix Charlemagne d’Aix-la-Chapelle 2013. Le Maire d’Aix-la-Chapelle, Marcel Philipp, et le porte- parole du Directoire du Prix Charlemagne ont annoncé que la lauréate du Prix Charlemagne 2013 est La Présidente de la République de Lituanie, Dalia Grybauskaite. On rend ainsi hommage à l’une des personnalités particulièrement éminentes de la région baltique. On veut aussi récompenser ses efforts pour la résolution de la crise actuelle. Le Prix sera remis le 9 Mai 2013, jour de l’Ascension, dans la salle du Couronnement de la Mairie d’Aix-la-Chapelle. Madame Grybauskaite est le 55e lauréat du Prix Charlemagne – įsikalk sau į savo sovietišką tironų makaulę. Maironis Mažeikius abrusenija apkaltintų.

 34. klounui miunchauzenui parašė:

  Turbut labai protingu save laikai, ane? Lisk i kanapes, ten tavo vieta!

 35. to as parašė:

  Tai tamsta galetum svesti karo pradzia, jei tau fasistai gelbetojai buvo.

 36. Vardas (privalomas) parašė:

  „Vytautas Norbutas, vienas iš karo veteranų“
  Vytautas Norbutas gimęs 1941 m. baigė Leningrado užnugario akademiją ( ko gero tai NKVD-istų mokykla) Tai kokio jis karo veteranas? 1991 sausio įvykių jis gal veteranas? Tik neaišku kokioje pusėje jis tada buvo.

 37. Miunchauzenas iš Bugenių parašė:

  To baisaus karo organizatorė švenčia savo pergalę – karo nusikaltimą. Žinoma, ir Mažeikių bolševikai taip pat. Liūdna, kai Mažeikių vienoje labai garsioje gimnazijoje toliau vaikams plaunami smegenis, kaip pasakojo kaimyno vaikas – pasakoja rusiškas basnias apie Antrąjį pasaulinį karą, jo priežastis ir kaltininkus – organizatorius. Vienų nusikaltimus išpučia, o kitų dirbtinai sumažina. Oligarchijai juk reikia debilų, tiesa? Viena paguoda – tai Aachen’o karalių ir imperatorių mieste įteiktas apdovanojimas LR Prezidentei ir būsimai ES Prezidentei. Šį kartą, manau, lenkai karūnos jau nebepavogs kaip Vytautui – Litauische Präsidentin erhält Karlspreis. Die Verleigung des Karlspreises wertet Grybauskaite als Ehrung ihrer Landsleute.

 38. parašė:

  Kam pergalės,o kam lietuvių tautos genocido,trėmimų,okupacijos pradžia.

 39. ?? parašė:

  O kur pionieriai su raudonais kaklaraiščiais? Galėjo Bernotienė pasirūpint… Juk ekskomunistų mokyklų vadovų ko gero dar rastume…

 40. gaila parašė:

  Gaila, kad niekur nebuvo skelbta, kada , kelinta valanda renkames kariu kapinese. Dabar gi ejome pavieniuj… Su Pergales diena!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto