„Mažeikių“ komandai rungtis LKL vilčių yra

Susitikimo dalyviai aptarė rajono krepšinio visuomenei rūpimus klausimus. Savivaldybės ryšių su visuomene skyriaus nuotrauka

Rajono Savivaldybėje vyko susitikimas, kuriame buvo aptarti krepšinio komandos rėmimo ir salės rekonstrukcijos klausimai. Kad „Mažeikių“ krepšinio komanda galėtų tapti LKL nare, ji turi atitikti  klubams keliamus reikalavimus.


Būtina pateikti prašymą  

Trečiadienį Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys, mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, mero patarėjas Jonas Buinauskas, Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius susitiko su AB „ORLEN Lietuva“ generaliniu direktoriumi Ireneušu Janu Fafara (Ireneusz Jan Fąfara), generalinio direktoriaus pavaduotoju gamybinės veiklos valdymui Viktoru Vasilavičiumi, vyresniąja administratore Kristina Gendvile ir krepšinio klubo Mažeikių „Mažeikiai“ direktoriumi Giedriumi Petrulevičiumi.
Susitikimo metu G. Petrulevičius informavo, kad iki gegužės mėnesio pabaigos klubas turi pateikti Lietuvos krepšinio lygos tarybai prašymą mažeikiškių komandą priimti kandidate į LKL nares.  „Mes turime patvirtinti, kad atitinkame pagrindinius LKL keliamus reikalavimus: namų salėje turi būti ne mažiau kaip aštuoni šimtai sėdimų vietų, o klubo biudžetas turi siekti ne mažiau kaip 600 tūkstančių litų. Mus labiausiai jaudino klausimai, kada bus baigta „Ventos“ pagrindinės mokyklos sporto salės rekonstrukcija ir nudžiugino tai, kad meras pažadėjo, jog visi darbai bus daromi, kad tik  Mažeikių krepšinio komanda žaistų LKL“, – „Santarvei“ sakė klubo direktorius G. Petrulevičius.


Baigiamas ruošti investicinis projektas 

Optimistiškai po susitikimo kalbėjo ir rajono Savivaldybės meras A. Tenys. 
„Jau yra paruoštas salės rekonstrukcijos projektas, baigiamas parengti investicinis projektas, kuris bus pateiktas šalies Kūno kultūros ir sporto departamentui. Jis yra orientuotas į kitų metų lėšas, bet planuojame šiuos pinigus gauti jau šiemet ir atlikti visus būtinus darbus. Dėl šių terminų ir vyksta teisinių procedūrų sprendimai. Kitą savaitę vėl vyksime į Vilnių, po to vėl susitiksime su bendrovės ir klubo atstovais ir dar kartą aptarsime situaciją“, – dėstė  meras.
Šiandieninę padėtį rajono vadovas apibūdino paprastai – yra salės rekonstrukcijos projektas už milijoną litų, jeigu reikės papildomų nenumatytų darbų, jis gali ir pabrangti. Kai bus išspręsti visi finansavimo klausimai, tada bus skelbiamas konkursas darbams atlikti.

3 Atsakymai į “„Mažeikių“ komandai rungtis LKL vilčių yra”

  1. Fane parašė:

    Rudys saunuolis, kad is kuno kulturos mokytojo pareigu nenukrito profesijoje, o pakilo:) Sekmes jam ir musu miestukui:)

  2. dartas parašė:

    Būtų apmaudu jei po tokios gražios pergalės finale, mes vėl trintumėmės NKL’e.

  3. lolas parašė:

    Tikrai labai tikimės, kad valdžios vyrams viskas pavyks ir mes savo mėgiamą komandą jau šį rudenį išvysime LKL’e :) Labai to laukiame.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto