„Mažeikių“ krepšininkai apsilankė gamykloje

Mažeikiškiai krepšininkai ir treneris Aloyzas Rudys (antras iš kairės) apsilankė pagrindinio rėmėjo įmonėje. Nuotrauka iš komandos archyvo

Trečiadienį Nacionalinės krepšinio lygos čempionato startui besirengianti „Mažeikių“ krepšinio komanda apsilankė naftos perdirbimo įmonėje.

Aplankė rėmėjus

Krepšininkai buvo pristatyti komandos pagrindinio rėmėjo AB „Orlen Lietuva“ generaliniam direktoriui Ireniušui Jan Fafarai, jam įteiktas krepšinio kamuolys su žaidėjų parašais.
Generalinio direktoriaus pavaduotojas gamybai Viktoras Vasilavičius supažindino su gamybos technologijomis, aprodė įmonės įrenginius.
„Šiuo savo vizitu parodėme pagarbą pagrindiniam komandos rėmėjui, kurio dėka mažeikiškiai savo mieste daugiau kaip pusę metų galės džiaugtis krepšinio kovomis. Taip pat pristatėme naują aprangą, kurioje vyrauja raudona, balta ir pilka spalvos – tokios pat, kaip pagrindinio rėmėjo“, – „Santarvei“ sakė komandos vadovas Giedrius Petrulevičius.
Naująjį sezoną pasikeitė ir komandos logotipas, kuriame taip pat vyrauja raudona, pilka ir balta spalvos.

Tikisi pastiprinimo

Pasak komandos vadovo, komanda sezonui pasiruošusi, tačiau, kaip jau ne kartą pažymėta, komandos komplektavimas dar nebaigtas – pirmadienį laukiama atvykstant vieno, ne viename žinomame klube rungtyniavusio aukšto žaidėjo, kuris žaidžia centro pozicijoje. Jis atvyksta peržiūrai ir, jeigu pavyks suderinti visas sąlygas, liks komandoje.
„Komanda yra deganti optimizmu, noru laimėti. Draugiškos rungtynės parodė, kad galime žaisti šioje lygoje, tad pradiniai tikslai – kovoti kiekvienose rungtynėse iki pergalės ir reabilituotis mažeikiškių sirgalių akyse po nesėkmingo praėjusio sezono“, – akcentavo G. Petrulevičius.
Komanda NKL sezoną pradeda penktadienį išvykoje susitikdama su Jonavos „Triobet“, o šeštadienį pirmąsias rungtynes namuose „Ventos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje šešioliktą valandą žais su Molėtų „Ežerūnu-Kariu“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto