„Mažeikių“ krepšininkai džiaugėsi pergale

Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidžiantys „Mažeikių“ krepšininkai šeštadienį iškovojo antrą šio sezono pergalę – įveikė Kauno „Atletą“.

Mažeikiškiai šeštadienį namuose susitiko su lygos debiutante – Kauno rajono komanda „Atletas“. Prieš ilgąją pertrauką mažeikiškiai pirmavo 12 taškų skirtumu, po trečio kėlinio jų persvara siekė penkis taškus, o likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos, rezultatas buvo lygus – 67:67.
Per likusį laiką taškus pelnė tik mūsų komanda – Mindaugas Motuzas (14 taškų) pataikė vieną baudos metimą, Karolis Babušis (12 taškų) ir Robertas Subotkevičius (16 taškų) pridėjo dar po du taškus ir „Mažeikiai“ 72:67 iškovojo antrą pergalę čempionate.
Ketvirtadienį išvykoje mažeikiškiai rezultatu 89:93 nusileido Šakių „Vyčiui“, šiose rungtynėse mūsų ekipos gretose rezultatyviausiai žaidė K. Babušis (20 taškų) ir M. Motuzas (18 taškų).
Šį ketvirtadienį mažeikiškiai žais Kretingoje – susitiks su vietos komanda, o šeštadienį Mažeikiuose – su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“.