„Mažeikių“ nesėkmių ruožas tęsiasi

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Po šeštadienį vykusių rungtynių „Mažeikių“ krepšinio komanda vis dar išlieka vienintele Lietuvos krepšinio lygos ekipa, nepatyrusia pergalės džiaugsmo.

Išvykos vėl buvo nesėkmingos

Šią savaitę mažeikiškiai išvykose žaidė trejas rungtynes ir visas jas pralaimėjo – Panevėžio „Lietkabeliui“ rezultatu 67:76, Alytaus „Dzūkijai“ – 53:74, o šeštadienį nusileido ir Prienų „Prienams“ (rezultatas –  67:84).
Šiose rungtynėse mūsų komanda pirmąjį kėlinį pralaimėjo rezultatu 10:23, po antrojo varžovų pranašumas jau siekė dvidešimt vieną tašką. Trečiajame kėlinuke mūsų ekipa skirtumą buvo „sutirpdžiusi“ iki aštuonių taškų, tačiau aikštės šeimininkai spurtavo 10:0 ir prieš paskutinį kėlinuką pirmavo aštuoniolikos taškų skirtumu.
Paskutiniame kėlinyje mūsų krepšininkams jau nepavyko priartėti prie varžovų.
Mūsų komandoje rezultatyviausiai žaidė tik šią savaitę prie komandos prisijungęs 29-erių metų Raimundas Danys, dviejų metrų ūgio krepšininkas, pelnęs 21 tašką. Praėjusį sezoną jis žaidė „Saldaus“ ekipoje ir buvo pripažintas naudingiausiu Latvijos krepšinio lygos žaidėju. Rungtynėse su prieniškiais keturiolika taškų pelnė ir Vytautas Pikalavičius. Abu rezultatyviausi žaidėjai dar atkovojo po septynis kamuolius.

Trūksta greičio

„Mus kamuoja meistriškumo stoka. Žaidėjams nestinga ryžto ir noro žaisti bei iškovoti pergalę, bet  dar trūksta mums greičio tiek gynyboje, tiek puolime, aikštėje per lėtai priimami sprendimai, pasipila klaidos. Vienu žodžiu, trūksta susižaidimo, dar nematome to krepšinio, kurio norėtume, kad žaidėjai demonstruotų.
Kita vertus,  nė vienerių rungtynių dar nesame žaidę visa sudėtimi – štai su Panevėžiu žaidžiant kojos traumą patyrė Darius Tarvydas ir dėl to nežaidė dvejų paskutinių rungtynių. Tikimės, kad per savaitę visi atsigaus ir pirmąsias rungtynes namuose jau žaisime visa sudėtimi“, – kalbėjo ekipos vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys.
Komandoje jau įvyko pirmosios permainos – atėjo jau minėtas R. Danys, su 208 centimetrų ūgio Pranu Skurdausku kontraktas nepratęstas. Pasak trenerio, žaidėjas nepateisino komandos vilčių.
Pirmąsias rungtynes namuose mūsų ekipa šeštadienį žais su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“. Pasak trenerio, krepšininkams pasakyta: sirgaliai pergalės neiškovos, reikia žiūrėti patiems, ką blogai darome, yra galimybė atsitiesti, pasirodyti prieš savo gerbėjus ir iškovoti pergalę.

4 Atsakymai į “„Mažeikių“ nesėkmių ruožas tęsiasi”

1. expertas parašė:

reik komandai remeju o negrai yra brangus be ju
    nesuzaisim pries negrus niekaip

2. VATAS parašė:

AS TIKIU TRENERIU,BUS DAR PERGALIU

3. udra parašė:

O jus tikites sekmiu ruozo?:)) Ta komanda galetu kovoti Mazeikiu naftos tarpcechiniame turnyre,jei toks tebera:)

4. Sigis parašė:

Baikit juokus su tokia sudėtimi atėjus i LKL. Jie dar pergalių nori..Kokiu tikslu ėjo į lk tai nesuprasi. Jei normalesniu žaidėjų nesugeba nusipirkti, tai neverta net galvoti apie LKL.