Mažeikių paštininkai atliko ir ypatingą misiją

Šventiniu laikotarpiu mažeikiškiai ne tik sulaukia daugiau laiškų ir siuntinių, bet ir patys jų siunčia daugiau. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikiškiai ne tik daug daugiau išsiunčia laiškų ir siuntų, bet ir patys sulaukia iš užsienio šalių atkeliaujančių siuntų.
Mažeikių pašto viršininkė Jovita Bernotienė „Santarvei“ sakė, kad įprasta, jog prieššventiniu laikotarpiu padaugėja siuntų, korespondencijų.

Šiuo metu miestą aptarnauja 20 pašto darbuotojų, kaimo vietoves – dar keturi. Mažeikių paštui vadovaujanti J. Bernotienė sakė, kad šventiniam laikotarpiui mažeikiškiai laiškanešiai buvo gerai pasiruošę ir suspėjo laiku pristatyti visas siuntas.
Jau antrus metus rajono laiškanešiai atliko ir ypatingą funkciją – vaikams pristatė siuntinius nuo Kalėdų senelio. Pašto skyriuose buvo galima įsigyti specialią siuntų dėžutę su jau paruošta dovana ir Kalėdų senelio laišku. Buvo galima rinktis iš 6 skirtingų vaikiškų knygų variantų.
J. Bernotienės duomenimis, tokia paslauga pasinaudojo 60 mažeikiškių. Gali būti, kad kai kurie šią paslaugą užsisakė internetu.
„Praėjusiais metais tokia galimybė mažai ką sudomino, o šiemet paslauga buvo populiari. Galbūt todėl, kad siūlomos knygutės buvo labai gražios“, – pastebėjo pašto viršininkė.

 

One Reply to “Mažeikių paštininkai atliko ir ypatingą misiją”

  1. Jolanta parašė:

    Idomu ar yra dar didesne vergyste nei po visus kaimelius ir uzkaborius vezioti ir nesioti pasta savo transportu ir dar uz savo pinigelius pilti benzina…..kad gautum minimalu 600 litu atlyginima…ATLYGINIMA!!!?- Ar Zemaitijoje tokia pat situacija?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto