Mažeikių pašto skyrius perkeltas į modernias patalpas

Taip atrodo Mažeikių centro paštas. Nuotr. iš Lietuvos pašto archyvo

Šiandien, gruodžio 15 dieną, prekybos centre „Rimi“ duris atvėrė Mažeikių centro paštas. Tai jau 57-as pagal naują koncepciją atnaujintas Lietuvos pašto skyrius šalyje.

Skyriai – patogesnėse vietose

Į naujai įrengtas patalpas perkeltas pašto skyrius, anksčiau veikęs Laisvės g. 38. Mažeikių centro pašto, dabar įsikūrusio Žemaitijos g. 38, darbo laikas nesikeis, klientai bus aptarnaujami tiek darbo dienomis, tiek šeštadieniais.
„Skyrių atnaujinimas yra vienas iš strateginių įmonės prioritetų, siekiant klientams paslaugas teikti ne tik kokybiškai, bet ir šiuolaikiškai bei patogiai. Perkeldami skyrius, siekiame juos įkurti dažnai gyventojų lankomose vietose, pavyzdžiui, prekybos centruose. Juos patogu pasiekti tiek automobiliu, tiek pėsčiomis, o įėjimas į patalpas pritaikytas ir žmonėms su negalia. Ne išimtis – ir šis Mažeikių centro paštas. Maloniai laukiame Mažeikių gyventojų naujame pašto skyriuje“, – sakė Lietuvos pašto tinklo vadovas Jonas Sadauskas.

Šiuolaikiška koncepcija

Siekiant užtikrinti kokybiškas ir patogiai prieinamas paslaugas, naujasis Mažeikių pašto skyrius įrengtas pagal šiuolaikišką koncepciją, skyriuje įrengti 3 klientų aptarnavimo langeliai, suprojektuota patogi klientų aptarnavimo salė, taip pat erdvi siuntų savitarnos erdvė.
Klientų patogumui šalia skyriaus esančioje prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje transporto priemones galima statyti nemokamai, taip pat užtikrintas žmonių su negalia bei žmonių su vaikų vežimėliais patekimas į patalpas.
Darbo dienomis pašto darbo laikas nesikeis, naujasis pašto skyrius dirbs pirmadienį–penktadienį nuo 9 val. iki 18 val., taip pat klientus aptarnaus ir šeštadieniais – nuo 9 val. iki 13 val.
Įrengiant naujas pašto patalpas, daug dėmesio skirta ir darbuotojų patogumui, užtikrintos geresnės darbo sąlygos darbuotojams: įrengtos patogios darbo vietos, specialūs stelažai, skirti siuntoms sudėti ir skirstyti, virtuvėlė, persirengimo kabinos.

Alternatyvos ribojimams

Lietuvos paštas primena, kad, Sveikatos apsaugos ministerijai nusprendus, jog nuo rugsėjo 13 d. į prekybos centrus, kurių prekybos plotas didesnis nei 1500 kv. metrų, galima įeiti tik su galimybių pasu, Mažeikių centro pašto skyriuje bus aptarnaujami tik galimybių pasus turintys klientai.
Šio dokumento neturintys asmenys, priklausomai nuo norimų gauti paslaugų tipo, turi šiuos pasirinkimus:
• pensijas ir kitas išmokas pašto skyriuje gavėjo vardu gali atsiimti ir kitas asmuo, turintis galimybių pasą, – tokiu atveju būtina pateikti įgaliojimą, kurį galima supaprastinta tvarka parengti Registrų centro interneto svetainėje. Pensijas ir kitas išmokas taip pat galima atsiimti ir kituose ne prekybos centruose esančiuose pašto skyriuose ar „PayPost“ skyriuose.
• norint atsiimti siuntinius ar laiškus Mažeikių centro pašto skyriuje, reikėtų kreiptis pagalbos į galimybių pasą turintį asmenį – jis pašto skyriuje turėtų parodyti gavėjo gautą popierinį pranešimą ar trumpąją žinutę apie gautą siuntą;
• norint atsispausdinti galimybių pasą Mažeikių centro pašto skyriuje, pagalbos reikėtų kreiptis į galimybių pasą turintį asmenį – atvykus į pašto skyrių reikėtų pateikti rašytinį asmens, kuriam norima atspausdinti galimybių pasą, prašymą, taip pat tiek to asmens, kuriam spausdinamas pasas, tiek to, kuris atėjo jį atspausdinti, tapatybę įrodantį dokumentą – ID kortelę arba pasą. Galimybių pasai taip pat spausdinami kituose ne prekybos centruose esančiuose pašto skyriuose arba PayPost“ skyriuose.
Parengta pagal Lietuvos pašto inf.

18 Atsakymų į “Mažeikių pašto skyrius perkeltas į modernias patalpas”

 1. Alfa parašė:

  Tai paskykit nors vienas ,,vakcinuotas edukuotas ,kur be to jusu G Paso nusipirkt Mažeikiuose paprasciausia Pašto ženkla vokui?

 2. vaclovas parašė:

  senoji vieta-tragedija!vietos auto nebuvo,o ir pasalpos skurdzios.

 3. to ''Mantui'' parašė:

  Siaip tai tas tavo galimybiu pasas ir yra avinu pasas, tik tokie kaip tu nenori to pripazinti.

  1. Anonimas parašė:

   Tai kodėl avinai jo negauna ir ištisai komentaruose bliauna? :-))))

   1. Taip parašė:

    Čia tokie kaip jūs tik briauna.

 4. Mažeikietis parašė:

  Ar ir ten reikės avinų paso? O kaip tada pasiimti siuntas?

 5. Anonimas parašė:

  Aštuntame pagal dydį Lietuvos mieste tik vienas pašto skyrius. Suprantu, kad tai ne savivaldybės kaltė, o tai padaryti nusprendė dideli viršininkai, sėdintys Vilniuje. Seime turim savo atstovę. Ką ji padarė, kad senukams iš senamiesčio nereikėtų kulniuoti iki RIMI?

  1. Atsakyms parašė:

   O kodel senukai is mikrorajono turejo kulniuoti i senamiesti? Kur daugiau zmoniu ten ir paslaugos turi buti

 6. Anonimas parašė:

  Kur senamiestyje dabar rasti pašto dėžutę? Negi norint išsiųsti laišką teks vykt į RIMI

 7. As parašė:

  Kokia nesamone,tiek vargo reiks patirti,neturint gyvuliu paso…Na,manau,siuntimas per pasta zenkliai sumazes.Gal cia-toks pretekstas,isvis ji panaikinti?

  1. Pasol paste parašė:

   Tekra pasts baise pasielge..
   O zmuones tik intike pakriuoks i viel zaibis
   Ir 500 alga siulydame uz pelna darba jus gal dorne esat. Jaune tenas neateis derbte, o senimou doud zeima dverate su vasariniem padunguom,

 8. MMMM parašė:

  Kas dėjosi šiandien nuo pat ryto, galvą kraipydama sako apsaugos darbuotoja. 🙉🙈
  Be receptinių vaistų injekcijos, tai yra be GP žmonės labiausiai socialiai pažeidžiami nepateko ir negali pasiimti socialinių išmokų, daliai tai vienintelės pajamos. Pensininkai su lazdele pasiremdami stoviniavo, matyt ten pavedimus gautus išsiima.
  Pinigai skirti nepilnamečių vaikų išlaikymui, tad tėvai reikalauja ryt pristatyti į namus.
  Kitą mėnesį ką vėl tas pats, paštininkai padusę po namus jaunus žmones darbingus bus priversti aptarnauti?

  1. Nesuprantu parašė:

   MMMM, o kas tiems socialiais pažeidžiamiems neleidžia turėti tą galimybių pasą? Jis gi nekainuoja. Bet va, daugumai (ne visiems) alaus bambalis ir blokas kontrabandinių cigarečių yra sveikatai nepavojingi, ne taip kaip skiepas :).

  2. su rašyba nedraugauji parašė:

   mokykloj matosi buvai pirmūnas, net rašyti rišliai nesugebi :)

 9. Mentas parašė:

  Absurdas!!!Tai senamiestį visai marinam… O dėl gyvulio paso, tai visiškas debilizmas…

  1. Mantui parašė:

   Šiaip jau žmonės turi galimybių pasus, o gyvulių pasą tik tokie gyvuliai kaip jūs.

 10. mažeikietė parašė:

  Šaunu,vieta labai gera.Paštas sugrįžo beveik į tą pačią vietą ,kur ir buvo.

 11. Andriuha, pasalpinis parašė:

  Gerai, tikimes greiciau vyks aptarnavimas. Be to neuzmirskit darbuotoju..atlyginimai apgailetini. Dar butu gerai, kai pasalpas mokat – vedinkit patalpas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto