„Mažeikių“ peržiūroje – baltarusis krepšininkas

„Mažeikių“ klubas peržiūrai pasikvietė 35-erių metų 208 centimetrų ūgio baltarusį Olegą KOŽENECĄ. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Niekada neslėpęs, kad komanda vis dar formuojama, dvi pergales Nacionalinės krepšinio lygos starte iškovojęs „Mažeikių“ klubas peržiūrai pasikvietė 35-erių metų 208 centimetrų ūgio baltarusį Olegą Koženecą.

Derinamos sąlygos

„Krepšininkas atvyko pas mus keturioms dienoms, dalyvauja kasdien vykstančiose dviejose treniruotėse. Dėl jo amžiaus nematome jokių problemų – krepšininkas atletiškas, išlaikęs savo sportinę formą“, – kalbėjo komandos vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys.
Kaip pažymėjo klubo vadovas Giedrius Petrulevičius, krepšininkas patyręs, žaidęs ne viename klube, jeigu pavyks suderinti sąlygas, jis liks komandoje. Juolab kad jo šeima gyvena Kaune ir jis nori žaisti Lietuvoje.

Turi patirties

Savo sportininko karjerą krepšininkas pradėjo Baltarusijos sostinės Minsko RTI komandoje 1995 metais. Po to išvyko į JAV, kur rungtyniavo NCCA čempionate. Iš Amerikos grįžo į Europą – krepšininkas žaidė Vokietijos Gyseno klube, Lenkijos „Slucko“ ir „Polonijos“ klubuose, atstovavo Prancūzijos ekipai, rungtyniavo trijose Ukrainos komandose, 2009–2010 metų sezoną žaidė kaimyninės Latvijos „Liepojos Livu-alus“ komandoje.
Praėjusį sezoną O. Koženecas rungtyniavo „Minsko 2006“ komandoje, kuri rungtyniavo Vieningoje krepšinio lygoje ir Europos Iššūkio taurėje. Nacionaliniame čempionate vidurio puolėjo pozicijoje žaidžiantis krepšininkas vidutiniškai pelnydavo po 11,5 taško ir atkovodavo po 6,3 kamuolio.

One Reply to “„Mažeikių“ peržiūroje – baltarusis krepšininkas”

  1. lolas parašė:

    Aš ne krepšinio specialistas, bet pasižiūrėjęs pirmąsias sezono varžybas namuose tikrai po krepšiu norėjau matyti daugiau jėgos ir ūgio. Tikėkimės šis žaidėjas bus tinkamas komandai visomis prasmėmis (tiek žaidimu, tiek kaina) ir prisijungs prie mūsų kuklaus miesto komandos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto