Mažeikių PGT pareigūnai žmones ragina labiau rūpintis priešgaisrine sauga

Sausio mėnesio viduryje Palnosuose liepsnojo šis gyvenamasis namas, gaisras nusinešė moters gyvybę. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pagausėjus tragiškų žūčių gaisruose per pirmą šių metų mėnesį, Mažeikių priešgaisrinės tarnybos (PGT) ugniagesiai gelbėtojai ragina gyventojus laikytis priešgaisrinės saugos ir ypatingą dėmesį skirti dūmtraukiams bei dūmų detektoriams.

});

Pavojų kelia neatsakingas žmonių požiūris

Sausio 15 d. Palnosuose, Rugių gatvės name, gaisras kilo kiek po trečios valandos dienos. Valandą gaisrą gesinę ugniagesiai gelbėtojai įėjo į vidų ir virtuvėje, prie durų, aptiko čia gyvenusios 49-erių metų moters kūną.

Tiriant šio gaisro priežastis, Mažeikių PGT specialistai kelias dienas lankėsi ir kituose šios gyvenvietės gyvenamuosiuose namuose, prevenciškai tikrino, kaip juose laikomasi priešgaisrinės saugos reikalavimų. 

Mažeikių PGT vyriausiasis specialistas Egidijus Grunskis „Santarvei“ sakė: „Aplankėme kiek daugiau kaip dvidešimt namų ir į akis krito gyventojų neatsakingumas. Gana dažnai malkos, kad išdžiūtų, yra...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto