Mažeikių politechnikos mokyklai – diplomas ir prizas

Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro direktorius Tadas Tamošiūnas, Mažeikių politechnikos mokyklos direktorė Vida Lumpickienė (viduryje) bei švietimo ir mokslo viceministrė dr. Svetlana Kauzonienė. Asmeninio archyvo nuotraukos

Vilniuje vykusioje konferencijoje „Geroji profesinio mokymo patirtis: 2014 metai“ paskelbti ir apdovanoti profesinio mokymo gerosios patirties konkurso „Profesinio mokymo ir verslo bendradarbiavimas“ laimėtojai.
Konkursą organizavo Švietimo ir mokslo ministerijos Profesinio mokymo ir orientavimo skyrius kartu su Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centru. Šių metų konkurso tikslas buvo paskatinti profesinio mokymo įstaigas tarpusavyje pasidalinti bendradarbiavimo su įmonėmis, įstaigomis ir organizacijomis sėkmės istorijomis.
Konkursui buvo atsiųstos 43 verslo ir profesinio mokymo bendradarbiavimo sėkmės istorijos. Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro diplomas ir atminimo prizas įteiktas Mažeikių politechnikos mokyklai už „Verslumo savaitę“.
Mokykloje nuo 2012 m. organizuojamas projektas „Verslumo savaitė“. Šio projekto tikslas – skatinti mokinių inovatyvumą, bendravimą ir bendradarbiavimą, kritinį mąstymą, pažinti ne tik save, bet ir aplinką, kurioje jie gyvena. Visos savaitės metu mokiniai turi galimybę dalyvauti įvairiose veiklose: organizuojami įvairūs renginiai, kuriuose dalyvauja vietos verslininkai, „šešėliavimas įmonėse“ – edukacinės išvykos į įmones, o „protų mūšyje“ mokiniai varžosi su mokytojais bei verslo atstovais.
Gerosios patirties konkursui sėkmės istoriją pateikė ekonomikos ir verslo pagrindų mokytoja Erika Pusvaškė. Kartu su mokytoja Vilma Ramanauskiene ji didelį dėmesį skiria mokinių verslumo ugdymui, kuris yra neatsiejama mokinių ugdymo proceso dalis, susijusi su jų mokymusi ir tobulėjimu, su asmenybės susiformavimu ir būsima jų karjera, kad ateityje jiems pavyktų sėkmingai vadovauti sau, įsidarbinti konkurencinėje darbo rinkoje arba susikurti sau darbo vietą įkuriant verslą.

Vida LUMPICKIENĖ
Politechnikos mokyklos direktorė

Konkurso laimėtojai su ŠMM ministru prof. dr. Dainiumi Pavalkiu (antras iš kairės) ir viceministre dr. Svetlana Kauzoniene (antroje eilėje antra iš kairės). Politechnikos mokyklos direktorė Vida Lumpickienė – viduryje. Asmeninio archyvo nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto