Mažeikių rajone – atestatų įteikimo šventė

Vakar daugelio miesto bei rajono mokyklų ir gimnazijų abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Visame rajone atestatus šiemet gavo 1063 moksleiviai.

Daugiausia jų įteikta Gabijos gimnazijoje, šiemet ją baigė 196 abiturientai, 16 gimnazistų atestatai – su pagyrimu. Merkelio Račkausko gimnazijoje vakar 192 gimnazistams įteikti dokumentai, įrodantys, kad jie įgijo vidurinį išsilavinimą. Šią mokyklą su pagyrimu baigė 23 gimnazistai.
Mažiausias abiturientų būrys šiemet buvo Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinėje mokykloje, kurioje atestatus gavo 23 abiturientai.
Vakar du geriausiai egzaminus išlaikę abiturientai – Gabijos gimnazijos Artūras Baguckis ir Merkelio Račkausko gimnazijos Eimantas Abelkis, – už brandos egzaminų metu pademonstruotas žinias gavę po tris šimtukus, buvo pakviesti į pagerbimą Vyriausybėje. Jaunuoliams įteikti sveikinimo raštai ir atminimo dovanėlės.
Kartu su kitais 45 geriausiais šalies mokyklų abiturientais jie rugpjūčio pabaigoje pakviesti dalyvauti projekte „Moksleiviai – į Vyriausybę“, kuris rengiamas jau trečią kartą. Projekto dalyviams suteikiama galimybė savaitę laiko atlikti praktiką Ministro Pirmininko tarnyboje arba ministerijose, kur jie susipažins su Vyriausybės struktūra, ministerijų darbu.
Rytis SAVICKIS
Elijaus KNIEŽAUSKO nuotrauk.:Į iškilmingą brandos atestatų įteikimo ceremoniją žengia Merkelio Račkausko gimnazijos abiturientai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto