Mažeikių rajone – tik vienas rinkimų komitetas

„Santarvės“ archyvo nuotraukoje – visuomeninio rinkimų komiteto „Mažeikių pavasaris“ koordinatorius Virginijus Sungaila.

Savivaldos rinkimuose, kurie vyks kitų metų kovo mėnesį, šalyje registravosi beveik šimtas visuomeninių rinkimų komitetų, Mažeikiuose tik vienas – „Mažeikių pavasaris“. Šio sąrašo narius į rinkimus ves komiteto koordinatorius Virginijus Sungaila.
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) baigė registruoti visuomeninius rinkimų komitetus, kurie kels kandidatus į savivaldybių tarybas ir merus. VRK duomenimis, 48 šalies savivaldybėse registruoti 97 visuomeniniai rinkimų komitetai, jų sąrašuose mandato siekia 6703 nariai.
Visuomeniniame rinkimų komiteto „Mažeikių pavasaris“ sąraše – 57 pavardės.
Telšių apskrityje iš viso registruoti keturi rinkimų komitetai: be Mažeikių, du – Telšiuose ir vienas Plungėje.
Daugiausiai visuomeninių rinkimų komitetų registruota Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių miestuose bei Zarasų ir Klaipėdos rajonuose.
„Santarvės“ archyvo nuotraukoje – visuomeninio rinkimų komiteto „Mažeikių pavasaris“ koordinatorius Virginijus Sungaila.

21 Atsakymas į "Mažeikių rajone – tik vienas rinkimų komitetas"

 1. k parašė:

  Išvedžiau pasivaikščioti šuniuką. Einu neskubėdama, dairausi, matau kaimynas, pasiėmęs sniego valymo kastuvą, energingai juom mojuoja, tarsi kiemą nuo sniego valytų.
  -Ką darai, kaimynėli,- klausiu.
  -Sportuoji?- o savyje galvoju, kad keistą būdą tam pasirinko.
  -Ne, takus nuo sniego valau,- atsako kaimynas.
  -Ach, na ir šposininkas, kaimynėli, nėra gi sniego.
  -Kaip tai nėra, žiūrėk, kiek jo- praeiti neįmanoma.
  Suprantu, kad su kaimynu kažkas negerai. Gal pervargo, nes darbas jo sunkus, jis valdininkas, savivaldybėje dirba, klientūra ten, kaip žinia, neprognozuojama. Gerai, kad kartu su juo daug giminaičių tame pat darbe dirba, nes kai pas kaimyną kokie baliai vyksta, tai atrodo, kad visa savivaldybė suvažiuoja.
  Skambinu į greitąją, sakau žmogui blogai. Atvažiuoja. Gydytoja pakalba su kaimynu. Šis po pokalbio su gydytoja, nustoja valyti sniegą, nueina namo. Aš gydytojos klausiu, kas jam yra. Man buvo atsakyta, kad jam, ko gero, yra sunki darbo imitavimo forma ir jį erzina tokio tipo žmonės kaip aš, kurie tik sugeba kritikuoti ir visus kažką darančius drabstyti purvais.
  Vakare einu pas kaimynę, sniego valytojo žmoną- buvome susitarusios kai kur nuvažiuoti – žiūriu, kaimynas vėl sniegą valo. Pasisveikinu ir nieko daugiau nesakiusi einu tolyn. O pavymui girdžiu, kad kaimynas man sako: – Šunys loja, karavanas eina .

 2. Vaidas parašė:

  O man tai patinka seno raugo, skirtingais partiju pavadinimais prisidenge, bet visi tie patys lenino anukai. Kai kurie is ju, per investicinius cekius suprivatizave imones, dabar „gerbiami“ verslininkai, kurie padarys namu darbus ir Mazeikiuose isikurs medienos klasteriai, viadukai per gelzkeli, sporto arenos, dviraciu takas iki Palangos, kosmodromas Serksnenuose…………Seimo narys nuo Mazeikiu, meras, administracijos direktorius ir kiti, tai tokio pilkumo pelytes, jog pilkiau nebera kur. Bet mes uz kitus nebalsuosim, balsuosim uz tuos pacius, nes neduok tu Dieve, ateis i Mazeikius kokios investicijos, tai savivaldybes kavos virimo ekspertams dirbt pradet reikes. O dabar tylu ramu, per kokio parko tvarkymo viesuosius pirkimus saibu pasidarai, rupesciu neber…

 3. Jonas parašė:

  Sungaila yra prikūręs visko ir nieko iki galo nepadaręs,kad ir paskutinis jo darbas:- Garsūs šūkiai jog benzino kolonėlės CIRCLE nebus ir ką mes matome natūroje.Taip ir tas judėjimas,pakilnos bangas ir viskas tuomi pasibaigs,nors leninas yra sakęs,kad šalį gali valdyti ir virėjos.o Virgutis lyg,kad tokį amatą galimai išmano.

 4. asd parašė:

  Parodykit man nors vieną rėksnį, kuris yra ką nors realiai gero padaręs. Tokio tipo žmonės sugeba tik kritikuoti ir visus kažką darančius drabstyti purvais, taip siekdami pigaus populiarumo.

 5. Netikiu parašė:

  tokiais pranašais,kurie žada tą ko jie patys nėra akyse matę.

 6. Nerijus parašė:

  Iš komentarų matau, kad visi tokie raštingi ir išsimoksline. Apšmeižti ir purvais drabstytis mokslo daug nereikia, parodot kultūra supančios aplinkos. Is kitų pasisakymų matosi, kad jums yra gerai, kad esat apiplėšiami ir mulkinami dabartines savivaldos. Esat patenkinti pastatytu pramogų parku, sutvarkytais kiemais, nebraidote po purvynus prie penkių kalnų kur milijonai sukišti, galite vazineti dviraciais pavenciuose įrengtais takais. Jums pakanka partiju pažadų,baliuku, o ne darbu. Atsimerkit ir atsitokekit mažeikieciai. Geriau viešumas, skaidrumas, atsakingumas. Kol tos partijos ir tie patys bus prie lovio nieko gero nebus. Reikia pokyčių nes mums čia gyventi Mažeikių mieste !!!!!!!!!!!

 7. Nenu parašė:

  Nedrebėkit jūs čia taip. Viskas greitai baigsis, Dėdės ir Tetos su sovietiniais diplomais. Jau aišku ką jūsų diplomai atnešė. Pradėjot nuo dugno, bet sugebėjot padaryti dar blogiau.

 8. Virga parašė:

  Na, parašyti vardą Virginijus gali bet kas. Todėl nereikėtų komentatoriui vardu Virginijus piktintis. Tai pirma. Antra- aš ir galvoju, ko ta Daiva Šideikienė išlindo rinkti 15 metų senumo bylas? Tikriaisiau yta sąraše. Siaubas. Teks savivaldybei užsipirkti daugiau popieraisu. Vėl skundai skundeliai. O kokia iš visų Virginijaus ir Daivos skundų buvo nauda norėtųsi sužinoti? Kaip sakoma kiekvienas kaimas turi savo …………….

 9. NAUJAS svieto lygintojas parašė:

  Informatorių laikai sugrįžta. Akivaizdu, kad šis ponas yra kažkieno ruporas ir ne daugiau. Buvo laikas kai jis su vienu politiku buvo neperskiriami kaip siamo dvyniai, po to purslai taškėsi net spaudoje. Kas paneigs, kad ir dabar renkasi visokias šiukšles ir ,,siekia teisybės“?! Laikas nuo laiko atsiranda tokių rėksnių ir tiek. Praeis ir šiam žmogeliui unors kai rinkimai baigsis. Paranoja sunkai gydoma….

 10. Deja parašė:

  Trys komentarai ir tie patys parašyti kažkokiu malalietku. Jei jau klausiat koks jo išsilavinimas, tai gal savo parašysit? Abejoju.

 11. Virginijus parašė:

  Dėkoju „Santarvei“ už netikėtą ir malonų pristatymą.
  Iš komentarų sprendžiu, kad labai nepatinka, kad mes einame į rinkimus. Žmonės labai pergyvena ar aš esu pavalgęs ir apsirengęs. Jie domisi mano išsilavinimu ir išprusimu, bet nė vienas nedrįsta pasirašyti savo pavardės ir vardo. Žmonės tuo ir skiriasi, kad vieni nebijo ir sako tiesą, o kiti tik dėlioja raides iš kurių susideda ir pasimato jų smegenų ląstelių kokybė.

 12. Eva parašė:

  Ir man įdomu koks šio žmogaus išsilavinimas? Ką jis dirba ir iš ko gyvena? Ir dar įdomu ar visi į komitetą gali eiti neturint jokio išprusimo ar išsilavinimo? O dievuliau, neduok dieve tokio komiteto!!!

 13. Bugis parašė:

  Įdomu koks šio veikėjo išsilavinimas? Ar yra baigęs vidurinę ar nors pagrindinę mokyklą.

 14. Hee parašė:

  Galėjo pasivadint „Mažeikių purvasaugis“…

 15. Virgi parašė:

  kur linute padejai.

 16. x parašė:

  gerbiami Mažeikių gyventojai nerandu kur parašyti apie Admituro ir butų ūkio {elotus} neteisėtus veiksmus jau jie pradėjo lįsti į laipinių sandėliukus ir įsrenginėja karšto vandens skaitikius ,taip apvagia gyventojus,vienas namas per 5 nepilnus metus sumojo 2922 eurus už karšto vandens vogimą

 17. Komentatorius parašė:

  Kaip matau, Mažeikiuose ir toliau teka kakučių upės ir upeliai

 18. tik parašė:

  tokius ir reikia rinkti,gal padės sutvarkyti Admiturą ir Mažeikių butų ūkį,kuris PASIKEITĖ pavadinimą į elotus

 19. Cha parašė:

  Ar Sungaila tame sarase iskele uz save protingesniu zmoniu, ar jis tame sarase protingiausias?

 20. xaxa parašė:

  Mazeikiams kapec su tokiais komitetais:)))

 21. jo parašė:

  SAUNUOLIS!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto