Mažeikių rajono mero taurė atiteko žvejams iš Klaipėdos

Nuotr. iš Mindaugo GRICIAUS asmeninio archyvo

Žvarbus oras aistringiems žvejams – ne kliūtis: tai rodo gausus susirinkusiųjų į Plinkšių ežere surengtas spiningavimo varžybas skaičius. Pagrindinis šių varžybų prizas – Mažeikių rajono mero taurė.

Į trečią kartą organizuojamų spiningavimo varžybų startą sekmadienio rytą stojo 84 komandos iš Lietuvos ir Latvijos. Iš viso dėl prizų varžėsi 168 žvejai. Varžybų reglamentas paprastas – valtyje po du esantys žvejai 5 valandas raižo ežerą ir spiningauja.
„Kartelė iškelta labai aukštai: tai tampa masiškiausiomis spiningavimo varžybomis Lietuvoje. Pasak žvejus sveikinusio Mažeikių rajono savivaldybės mero Vidmanto Macevičiaus (kuris, beje, nei žvejys, nei medžiotojas) tai verčia dar labiau stengtis ir kiekvienais metais organizuoti vis aukštesnio lygio renginį“, – sakė Mažeikių medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Tadas Janušauskas.
Žvejai grįždavo į krantą sverti sugautos žuvies. Laimikį svėrė draugijos pirmininkas ir vyriausiasis varžybų teisėjas Raimondas Makauskas. Po to žuvys buvo paleidžiamos atgal į ežerą.
Po penkių valandų žūklės suskaičiavus rezultatus, paaiškėjo, kad šiais metais Mero taurė iškeliavo į Klaipėdą: nugalėjo „Aukštaičių“ komanda iš Klaipėdos, sugavusi 5,865 kilogramo lydekų. Komandai atstovavo Darius Banaitis ir Žanas Sabulis.
Kiek daugiau kaip puskilogramiu nuo jų atsiliko mūsų rajono žvejų komanda „Žemaitis 2a“, kurią sudarė Gintautas Jautakis ir Eligijus Žubikas, trečioje vietoje su 5,335 kg laimikiu liko komanda „Kosta“, kurioje varžėsi Mantas Čižus ir Rolandas Ežerskis.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto