Mažeikių rajono savivaldybė – jau žaliojoje zonoje

Nuotr. iš SAM archyvo

Nuo liepos 1 d. įžengėme į laisvesnį gyvenimą – nustojo galioti karantino režimas. Lietuvos „covidinis“ žemėlapis kasdien vis labiau žaliuoja. Nuo trečiadienio ir Mažeikių rajono savivaldybė – žaliojoje zonoje.
Jau antra savaitė, kaip rajone nesikeičia sergančiųjų COVID-19 liga skaičius – jų yra keturiolika. Gerėja ir kiti situaciją apibūdinantys rodikliai.

Statistikos departamento ketvirtadienio duomenimis, rajone sergančiųjų COVID-19 liga yra keturiolika. Šis skaičius nesikeičia nuo pat liepos pirmos dienos.
Praėjusią savaitę naujų ligos atvejų registruota tik trys, kai ankstesnę savaitę – 11. Per tris šios savaitės dienas – tik vienas. Naujų COVID-19 ligos protrūkių praėjusią savaitę nenustatyta.
Mažėja ir pagrindinis sergamumą apibūdinantis rodiklis – tai yra naujų atvejų skaičius per 14 dienų 100 tūkst. gyventojų – pirmadienį jis siekė 29,5 proc. ir toliau mažėjo. Gera žinia: nuo trečiadienio Mažeikių rajono savivaldybė „covidiniame“ žemėlapyje nuspalvinta žaliai, nes šis rodiklis jau mažesnis nei 20 proc.
Nors tyrimų apimtys panašios, kaip ir savaitę prieš tai, bet gerokai sumažėjo teigiamų tyrimų dalis – pirmadienį ji siekė tik 0,3 proc. Tačiau, ketvirtadienio duomenimis, šis rodiklis buvo dvigubai didesnis.
Statistikos departamentas ketvirtadienį skelbia: šalyje paskiepyta 45 proc. gyventojų, Mažeikių rajone – 40,4 proc., arba 20 tūkst., gyventojų. Abiem vakcinos dozėmis paskiepyta 36 proc.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*