Mažeikių rajono savivaldybė – vis dar geltonojoje zonoje

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo liepos 1 d. įžengėme į laisvesnį gyvenimą – nustojo galioti karantino režimas. Lietuvos „covidinis“ žemėlapis kasdien vis labiau žaliuoja.
Pirmadienį geltonojoje zonoje buvo tik 9 savivaldybės, tarp jų – ir Mažeikių. Vis tik situaciją dėl COVID-19 apibūdinantys rodikliai per savaitę pagerėjo.

Statistikos departamento pirmadienio duomenimis, rajone sergančiųjų COVID-19 liga yra keturiolika – tiek pat, kiek ir prieš savaitę. Tačiau naujų atvejų registruota tik trys, kai ankstesnę savaitę – 11.
Šiek tiek sumažėjo pagrindinis sergamumą apibūdinantis rodiklis – tai yra naujų atvejų skaičius per 14 dienų 100 tūkst. gyventojų – jis siekia 29,5 proc., tačiau šalies vidurkis gerokai mažesnis – 17,6
proc.
Gera žinia: nors tyrimų apimtys panašios, kaip ir prieš tai savaitę, bet gerokai sumažėjo teigiamų tyrimų dalis – ji siekė tik 0,3 proc. Naujų COVID-19 ligos protrūkių neregistruota.
Statistikos departamentas skelbia: šalyje paskiepyta beveik 45 proc. gyventojų, Mažeikių rajone – 40 proc., arba 20 tūkst., gyventojų. Abiem vakcinos dozėmis paskiepyta 35,6 proc.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Mažeikių rajono savivaldybė – vis dar geltonojoje zonoje”

  1. by parašė:

    o tai dabar afrikiečiu gal nebeis užvežti i mažeikius kaip planuojama . baisi ta geltonoji zona neduok dieve

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*