Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centrui – ministerijos padėka

Nuotr. iš SADM archyvo

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) penktadienį organizavo susitikimą, kuriame apžvelgti vaikų globos sistemos pokyčiai, įvertinti bei apdovanoti didžiausią pažangą padarę ir prie vaikų globos stiprinimo prisidėję globos centrai, palyginta situacija su Latvija ir Estija.

„Lietuva – pirmoji tarp kaimyninių Baltijos šalių visose savivaldybėse įsteigė globos centrus. Jie veikia jau 4 metus. Dabar po globos centrą yra kiekvienoje savivaldybėje. O tai reiškia, kad centro darbuotojai rūpinasi, lydi globėjus nuo pat ketinimų globoti pradžios iki dienos, kai globotinis pradeda savarankišką gyvenimą“, – teigiama SADM pranešime.

Penktadienį SADM organizuotame susitikime su savivaldybių ir globos centrų atstovais buvo apžvelgti vaikų globos sistemos pokyčiai, įvertinti bei apdovanoti didžiausią pažangą padarę ir prie vaikų globos stiprinimo prisidėję centrai. Tarp apdovanotųjų – Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centras.  

„Nuoširdžiai dėkojame visam kolektyvui už šiltą ir atvirą bendradarbiavimą, už globėjams ir globojamiesiems organizuojamas veiklas, už naujų metodų taikymą, už pasitikėjimu grįstą ryšį, kurį kuriate atlikdami didelius ir gražius darbus vardan to, kad visi vaikai, kuriems reikalinga globa, augtų stipriose ir mylinčiose šeimose.

Esame dėkingi, kad šiame prasmingame kelyje galėjome jus lydėti ir džiaugtis jūsų indėliu, dirbant su globėjų ir globojamų vaikų bendruomene, kad dalijotės savo džiaugsmais bei vargais ir niekada nenuleidote rankų, siekdami paties gražiausio tikslo – globojančių šeimų gerovės“, – rašoma Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos padėkoje, kuri penktadienį įteikta Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro vadovei Daivai Meškienei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto