„Mažeikių“ rungtynės – nukeltos

Pasak Aloyzo Rudžio, apie nukeliamas rungtynes sužinota tik likus pusvalandžiui iki jų pradžios. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio vakarą turėjusios vykti Lietuvos krepšinio lygos rungtynės tarp Kėdainių „Nevėžio“ ir „Mažeikių“ neįvyko: gavusi Lošimų priežiūros tarnybos raštą bei vidinės informacijos Lietuvos krepšinio lyga informavo, kad dėl galimai sutartos susitikimo baigties šios rungtynės nukeliamos.
LKL pradėjo vidinį tyrimą, po kurio paaiškės šių rungtynių data ir laikas.
„Jau buvome nuvykę į Kėdainius ir, likus pusvalandžiui iki rungtynių, mums buvo pranešta, kad rungtynės neįvyks. Dabar esame nežinioje, sujaukti mūsų planai – buvo numatyta, kad sezonas mūsų ekipai baigsis kitą savaitę, kai kurie žaidėjai jau kūrė planus išvykti. O ir kada reikės dabar nukeltas rungtynes žaisti, jeigu ir taip per savaitę su trupučiu mes privalome sužaisti ketverias rungtynes“, – piktinosi sprendimu iš Kėdainių grįžtantis komandos vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys.
„Pranešimą, kad rungtynės neįvyks, aš gavau pusę šešių vakaro, kai rungtynių pradžia buvo numatyta šeštą valandą vakaro. Atsakingai pareiškiu, kad mūsų klubas nežaidžia jokių „nešvarių žaidimų“, mes vadovaujamės sportiniu principu ir jokių susitarimų nedarėme ir nedarysime. Mes subūrėme komandą, kad savo jėgomis spręstume visus klausimus ir tik aikštelėje“, – patikino klubo direktorius Giedrius Petrulevičius.
Artimiausias rungtynes mažeikiškiai žais namuose sekmadienį su Vilniaus „Lietuvos rytu“.

3 Atsakymai į “„Mažeikių“ rungtynės – nukeltos”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    „Ketvirtadienio vakarą turėjusios vykti Lietuvos krepšinio lygos rungtynės tarp Kėdainių „Nevėžio“ ir „Mažeikių“ neįvyko: gavusi Lošimų priežiūros tarnybos raštą bei vidinės informacijos Lietuvos krepšinio lyga informavo, kad dėl galimai sutartos susitikimo baigties šios rungtynės nukeliamos.“………. ar ne idijotai? pritriedė ir viskas. jei turėjo „tikros“ info, būtų pagavę su įkalčiais po rungtynių. Dabar tik didelis pyrst!

  2. stasys parašė:

    Galima pagalvoti, kad vyksta pagal lažybų punktu taisykles. Gaila komandos.

  3. lolas parašė:

    Nebūtina tartis abiem komandoms. Užtenka, kad viena iš jų nusprendžia žaisti ne taip, kaip iš jos tikimasi. Galų gale jei bukmekeriai suklydo siūlydami aukštus koeficientus, o aistruoliai tai pastebėję puolė klaidomis naudotis, dar nereiškia, kad varžybos yra sutartos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto