Mažeikių šauliai jau sutvarkė Nepriklausomybės aikštę

Į Nepriklausomybės aikštę Mažeikių šauliai ateina ne tik mitinguoti. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Lietuvos šaulių sąjungos Telšių apskrities Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės Mažeikių šaulių 1-osios kuopos šauliai jaučiasi atlikę savo pilietinę pareigą – jie iš anksto išėjo į talką ir sutvarkė senamiesčio Nepriklausomybės aikštę.

Visuotinės akcijos „Darom!“ dieną šauliai turi išvykti į šaudymo varžybas Pagudonėje, tad talką mieste teko paankstinti.
Mažeikių šaulių 1-osios kuopos vadas Pranas Trakinis sakė, kad jų kuopa su miesto seniūnija yra pasirašiusi sutartį, pagal kurią įsipareigojo prižiūrėti ir tvarkyti Nepriklausomybės aikštę.
„Norime ne tik dalyvauti miesto šventėse, pratybose, mokymuose, bet ir būti naudingi miestui, tad ir nutarėme prisidėti prie jo tvarkymo. Pasirinkome, mūsų galva, pačią prasmingiausią vietą – čia kasmet susirenkame švęsdami Vasario 16-ąją. Norime, kad aikštė būtų tvarkinga visada“, – kalbėjo šaulių vadas.
Antradienio pavakarę į talką susirinkę šauliai grėbė lapus, rinko medžių šakas – darbo iš po žiemos čia buvo ne itin daug.
„Pagal galimybes aikštę prižiūrėsime visus metus: jeigu reikės, galime ir gėles palaistyti. Žiemą galime nukasti sniegą. Kol sveikatos ir jėgų yra, kodėl nepadėjus miestui“, – tvirtino P. Trakinis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto