Mažeikių savivaldybei – tiesioginio valdymo grėsmė

Savivaldybės tarybos posėdyje dalyvavo Vyriausybės atstovas Audrius Cechanavičius ir vyresnioji patarėja Loreta Bagdonavičienė. Stop kadras iš Savivaldybės tarybos posėdžio

Pirmadienį vykusiame neeiliniame Savivaldybės tarybos posėdyje, kuris buvo sušauktas dėl vicemerės Rūtos Matulaitienės atstatydinimo iš pareigų, dalyvavo Vyriausybės atstovas Kauno ir Marijampolės apskrityse Audrius Cechanavičius ir vyresnioji patarėja iš Telšių Loreta Bagdonavičienė. Posėdyje jie apsilankė, norėdami įspėti, jog iškilo grėsmė, kad Mažeikių rajono savivaldybėje gali būti įvestas tiesioginis valdymas.

});

Birželio 9 d. iš mero pavaduotojo pareigų buvo atleista Sigutė Bernotienė, tačiau Taryba per Vietos savivaldos įstatyme nustatytą laiką – tai yra du mėnesius – į šias pareigas nepaskyrė kito žmogaus.  

Pasiūlymą dėl tiesioginio valdymo įvedimo savivaldybės teritorijoje Seimui teikia Vyriausybė, o galutinį sprendimą priima Seimas.

A. Cechanavičius informavo, kad apie Mažeikiuose susiklosčiusią situaciją jau informuota Vidaus reikalų...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto