Mažeikių SM „Hotrema“ – Baltijos lygos finalininkė

Antrajame Baltijos lygos etape Roberto Žibiko treniruojami krepšininkai nugalėjo visas varžovų komandas. Nuotr. iš Mažeikių sporto mokyklos archyvo

Mažeikių SM „Hotrema“ komandos krepšininkai, treniruojami Roberto Žibiko, jau po antrojo Baltijos krepšinio lygos etapo U13 amžiaus grupėje užsitikrino kelialapį į finalinį turnyrą.

});

Vaikai įgyja praktikos, bendrauja

Tai paaiškėjo po savaitgalį Rygoje vykusio antrojo čempionato etapo, kuriame 2011 m. gimimo mažeikiškiai vieną po kitos iškovojo penkias pergales: įveiktos Rygos „Marupes“ (44:29), „DSN“ (51:39) bei „Ezerzeme-Rezekne“ (55:35) ekipos, 40:33 nugalėta Švedijos „AIK Basket“ ir 45:41 – „Tapiolan Honka“ iš Suomijos. 

„Pats šio čempionato formatas mums yra palankus. Jeigu Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje būtina rungtyniauti dviem penketais, čia tai nebūtina, galime daugiau remtis lyderiais, rotuoti žaidėjus įvairia sudėtimi. Manau, kad dar su stipriausiomis ekipomis nesusitikome, savotiškai patiko švedų ir suomių žaidimas, kurie turi neblogų žaidėjų....

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto