Mažeikių „Smūgis“ pateisino savo vardą

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=117 template=caption]Pirmadienį Mažeikių ledo ritulio komanda „Smūgis“ žaidė paskutiniąsias „Žemaitijos ledo“ čempionato antrojo rato rungtynes su Gargždų „Ledžingos“ senjorais ir „smūgiavo“ jiems rezultatu 5:0.

Norint užsitikrinti pirmąją vietą atkrintamosiose varžybose, šis susitikimas buvo svarbus abiem komandoms: Gargždams užteko lygiųjų, o mažeikiškiams reikėjo tik pergalės.
Jau po pirmojo kėlinio Mažeikių „Smūgis“ pirmavo 2:0, antrąjį – rezultatą padidino dar vienu įvarčiu, paskutiniajame kėlinyje varžovus sutriuškino, įmušę dar du įvarčius.
Du įvarčius komandai pelnė Andrejus Cibulenko, po vieną: Saulius Bulnis, Algis Liubavičius ir Žydrūnas Balėniškis.
Komandos vadovas Artūras Jokšas sakė pats negalįs patikėti tokiu rezultatu ir paaiškinti, kas darėsi su Mažeikių ledo ritulininkais, visas rungtynes išlaikiusiais puolamąjį žaidimą.
Vadovas džiaugėsi, kad dabar prieš atkrintamąsias varžybas mūsų komanda kyla į pirmąją vietą, o atkrintamosiose dėl pirmosios–ketvirtosios vietų susitiks su Šilutės „Šilute“.
Šių rungtynių laikas paaiškės dar šią savaitę.

One Reply to “Mažeikių „Smūgis“ pateisino savo vardą”