„Mažeikių snaigės“ taurė liko namuose

„Mažeikių snaigės“ nugalėtojai – Mažeikių SM atstovai su treneriu Nerijumi Gudaičiu. Kazio PAULAUSKO nuotrauka

Pirmasis šiais metais Mažeikiuose surengtas vaikinų (šešiolikos–septyniolikos metų amžiaus) futbolo turnyras baigėsi vietos Sporto mokyklos auklėtinių pergale.

Į turnyrą „Mažeikių snaigė“, kuriame buvo varžomasi vienuolika prieš vienuolika du kėlinius po dvidešimt minučių, suvažiavo dvi Klaipėdos futbolo mokyklos komandos, Telšių „Džiugas“, Kretingos „Minija“, Jonavos „Jonava“ ir Tauragės „Tauras“.
Dvi dienas vykusiose futbolo batalijose mūsų miestui atstovavo Sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Nerijaus Gudaičio, ir iš futbolo klubo „Atmosfera“ sudaryta jaunučių rinktinė.
Ekipos buvo suskirstytos į du pogrupius. Mažeikių SM futbolininkams sekėsi permainingai – pirmose rungtynėse jie 0:1 nusileido Klaipėdai FM-2, antrose – rezultatu 3:1 privertė pasiduoti varžovus iš Jonavos.
Mažeikių SM atstovai pateko į stipriausiųjų ketvertuką. Antrą turnyro dieną pusfinalyje po Karado Najulio įvarčio jie sužaidė lygiosiomis (1:1) su Klaipėdos FM-1 ekipa, o po baudinių serijos, išplėšę pergalę 4:3, pateko į finalą. Finale po vienintelio Nando Šrederio įvarčio mažeikiškiai nugalėjo Telšių „Džiugą“ ir iškovojo turnyro nugalėtojų taurę bei medalius.
Finale įvartį pelnęs mažeikiškis buvo pripažintas geriausiu turnyro saugu, geriausio vartininko prizas atiteko mūsų ekipos vartų sargui Žygimantui Intai, o geriausio ekipos žaidėjo – Gustui Sabaičiui.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto