Mažeikių sporto arena gali tapti realybe

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Bene prieš šešerius metus priimtas Savivaldybės tarybos sprendimas dėl daugiafunkcio sporto ir pramogų komplekso statybos Mažeikių mieste, Juodpelkio parko teritorijoje, jau kitais metais gali tapti realybe.
Ieškodama geriausio varianto darbo grupė praėjusią savaitę aplankė ne vieną šalies sporto areną.
Daugiafunkcio sporto ir pramogų komplekso projektas buvo parengtas 2008 metais, tačiau dėl krizės jo įgyvendinimas buvo atidėtas geresniems laikams. Ne kartą bandyta prie jo sugrįžti, tačiau keitėsi šalies vyriausybės ir požiūris į tokių objektų būtinumą. Buvo siūloma pirmiausia išnaudoti turimus pastatus.
„Mažeikiai Lietuvoje pagal gyventojų skaičių yra aštuntas miestas ir turėti tokį daugiafunkcį kompleksą yra būtinybė. Tuo labiau kad sporto arenas turi ir mažesni miestai“, – „Santarvei“ teigė Savivaldybės meras Antanas Tenys.
Jis pasidžiaugė, kad pagaliau mažeikiškiai kaip ir turi Vyriausybės pritarimą, kad bus paremta daugiafunkcio sporto ir pramogų komplekso statyba Mažeikiuose. Lėšos tam turėtų būti skiriamos iš Valstybės investicinių projektų programos.

Plačiau apie tai skaitykite antradienio „Santarvėje“.

14 Atsakymų į “Mažeikių sporto arena gali tapti realybe”

 1. Mažeikietis parašė:

  O kodėl pavyzdžiui neįrengus kino teatro pačioje arenoje, juk pastatas daugiafunkcinis, +nereikėtų atskiro pastato, o ir vieta gera. Aš pats turiu mažų vaikų, ir dažniausiai tenka važiuoti į Šiaulius, dėl filmo.
  O dėl žiūrovų skaičiaus, tai kad ir forum cinemas ne tiek daug žiūrovų surenka, tik per premjeras. Būna ir šiauliuose, kad 2 žmonės žiūri, ir ką?

 2. Komentatorius parašė:

  Gerai kad teatrininkai žino kiek kainuoja išlaikyti kino teatrą, kiek jame turi būti žiūrovų, kad jis nebūtų minusinis. Mažeikiams toli gražu iki to.

 3. Vaidas parašė:

  Jei pamenat, kino teatras Mazeikiuose bande veikti per pati piratiniu DVD buma, tada zmones nueidavo i video nuoma, uz kelis litus issinuomodavo diska ir visa seimyna ciauskindama cipsus paziuredavo naujausia filma. Kino teatras tada sansu neturejo. Dabar gi laikai pasikeite, jei artimiausiu metu neuzsilenks Nafta, sis reikalas turi perspektyva.

 4. Asmuo parašė:

  Kokiu dar parduotuviu, mazeikiuose truksta pramogu, ne kino tetro nera turi belstis I siaulius ar klaipeda.
  tiek jaunesniems tiek viresniems reikia pramogu. Su rubais visur tapati rinka.

 5. KKK parašė:

  Jei joje vyks ir renginiai, aš UŽ, nes nelabai atlikėjai ir važiuoja į tą mūsų kultūrnamį, kuriame vietos koncertuot kaip sandėly.

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  tegul fizrukai geriau mokyklose dirba tai patys nupaipaliaveir vaikus daro tokius

 7. Mažeikiškis parašė:

  Aš tai norėčiau, kad dar vieną parduotuvę pastatytų – būtų didesnis pasirinkimas prekių.

 8. Ona parašė:

  Kaip nesuprantat nepatenkinti prekybos centrais jug cia pinigai klerkai turi sklypa komercines vertes ir visados parduoda prekybos centru savininkams o kaip manot kodel ? tai svaikt apie kazkokius kino teatrus sporto arenas ar dar kokias pramogas tik ne pas mus nes mieste gyvena daugiausiai atejunai is aplinkiniu rajonu ir miesteliu tai ir meiles tokios nera tik verslas ar skiriamu lesu pasisavinimas

 9. laikai keičiasi parašė:

  iš tiesų buvo tas esą naujoviškas kino teatras: per jo atidarymą, kiek pamenu, rodė kelių metų senumo filmą… Nieko naujo nebuvo ir paskui: kam eiti ir mokėti nemažas sumas už jau per teliką rodytus filmus? Įpirkti naujų buvo ne to kino teatro savininkų piniginei. Dabar gal padėtis pasikeitė ir naujų filmų mažeikiškiai ateitų pažiūrėti. Kiek žinau, daug jų pažiūrėti važiuoja į Šiaulius ar Klaipėdą… Bet kas čia rizikuos?

 10. Miglė parašė:

  Į kino teatrą niekas nėjo, nes jame buvo pasenusi įranga, nepritaikyta naujiems filmams. Kai tuo metu kiti Lietuvos kino teatrai pradėjo modernizuotis, Mažeikių – brankrutavo, nes neišgalėjo atsinaujinti įrangos. Čia ne Mažeikiškių kaltė, kad į jį niekas nėjo, o pačio kino teatro.

 11. Buvo parašė:

  Buvo tas kino tetras kazkada a daug einanciu buvo? isvis vos vienas kitas nuejo… o dabar nuo to kazin ar kas pasikeistu… Butu vaiksioje butu ir likes tas teatras

 12. Mazeikietis parašė:

  Galėtu vietoj tų visokių prekybos centrų pastatyti kokį kino teatrą, vot tada būtų pramogų, ir daug kas būtu patenkinti.

 13. R. parašė:

  Kam tas kino teatras? 5- iem i ji nuolat einantiem?

 14. Audra parašė:

  Pagaliau kažkas naujo. Stato ir stato tuos prekybos centrus, o kad miestui trūksta pramogų, nepastebi. Gal po arenos pagaliau sulauksime ir kino teatro – kodėl šio projekto savivaldybė taip vengia?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto