Mažeikių stadione – įvarčių fiesta

Rungtynėse su šiauliečiais Agunna Gideon (balta apranga) pelnė pirmąjį ir ketvirtąjį mažeikiškių įvarčius. Kazio Paulausko nuotr.

„FK Atmosfera“ futbolininkai tęsia nepralaimėtų rungtynių seriją – praėjusį šeštadienį reto atkaklumo dvikovoje jie iškovojo tašką prieš vieną iš pirmenybių lyderių „FA Šiauliai“.

Panaikino įvarčių deficitą

Mažeikiškiai savo aikštėje savaitgalį priėmė Lietuvos pirmoje futbolo lygoje antrą vietą užimančią komandą „FA Šiauliai“.
Po pirmo kėlinio šeimininkai į rūbinę ėjo nuleidę galvas – šiauliečiai iki pertraukos vieną po kito pelnė tris įvarčius. Antrasis kėlinys prasidėjo ne ką geriau – šeštą jo minutę buvo praleistas ir ketvirtas įvartis. Tai tapo impulsu mūsų ekipai, kuri pagaliau „užsivedė“, – pirmą įvartį į svečių vartus pasiuntė Agunna Gideon, po to nuo vienuolikos metrų žymos baudinį realizavo Arman Zeynalyan, dar po penkių minučių trečią įvartį pelnė Marial Maker.
Ir tai buvo ne viskas – kėlinio pabaigoje A. Gideon šiose rungtynėse pelnė antrą įvartį, tad susitikimas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 4:4.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.