Mažeikių stipruoliai sezoną užbaigė pergalingai

Po paskutinių sezono varžybų mažeikiškių komandos iškovojo penkias komandines taures. Nuotr. iš klubo archyvo

Savo svorio štangos spaudimo be specialios aprangos šalies čempionate Mažeikių stipruoliai iškovojo penkias komandines taures ir daug individualių apdovanojimų.

});

Medaliai – vienas po kito

Stipruolių varžybos, surengtos Jonavoje, buvo paskutinis šį sezoną šalies jėgos sporto čempionatas. Mažeikiškius pirmenybėms ruošęs „Mažeikių švyturio“ klubo treneris Benjaminas Milis „Santarvei“ pasakojo, kad turnyro reglamentas buvo gana paprastas: sportininkas pasveriamas ir po valandos jis jau eina ant pakylos. Čia moterys stengiasi kuo daugiau kartų išspausti pusę savo svorio sveriančią štangą, o vyrai – visą savo svorį.

Trenerio teigimu, mūsų komandos pasirodymas viršijo visus lūkesčius – tarp jaunių čempionu tapo Matas Baranauskas, tarp jaunimo – Monika Judeikytė, Laimonas Radzys ir Paulius Pocius, tarp suaugusiųjų – Dainius Vėžauskas, Zigmas Žaltauskas, tarp veteranų – Natalija...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto