„Mažeikių švyturyje“ – tradicinės metų pabaigtuvės

Tradicinio kalėdinio turnyro dalyviai. Nuotr. iš klubo archyvo

Varžybos, loterija, prizai ir siurprizai, o vėliau vakaronė – kalėdiniu turnyru metus tradiciškai palydėjo jėgos klubas „Mažeikių švyturys“.

});

Nustebino jėgos trikovininkai

Turnyro organizatoriai į programą įtraukė šešias rungtis, dvi iš jų: jėgos trikovė ir „flamingo testas“ – vyko pirmą kartą.

Mažeikiai garsėja tituluotais štangos spaudikais, tad jėgos rungtyje dalyviai buvo suskirstyti pagal amžiaus kategorijas. Moterų grupėje užtikrintai nugalėjo Raimonda Butienė, tarp jauniausiųjų (iki 15 metų) sportininkų pirmą vietą iškovojo Vakaris Dargevičius, iki 18 metų – Paulius Pocius, vyrų kategorijoje triumfavo Paulius Budrikas, kuris buvo nenugalimas ir štangos atkėlimo bicepsais rungtyje per 90 kg, o iki 90 kg rungtyje pirmavo Matas Baranauskas. Vyresnių nei 40 metų sportininkų grupėje varžovus įveikė Kęstutis Milkintis, per 50 metų – Darius Ereksonas.

Klubo vadovas Benjaminas Milis „Santarvei“ sakė, kad...