„Mažeikių švyturys“ surengė klubines varžybas

Po varžybų jų dalyviai buvo apdovanoti klubo įsteigtais medaliais ir prizais. Nuotrauka iš klubo archyvo

„COVID-19 ir sportas“ – iki paskelbiant karantiną, štangos spaudimo varžybas tokiu pavadinimu surengė jėgos klubas „Mažeikių švyturys“.

Praėjusį šeštadienį Mažeikiuose buvo numatyta surengti Lietuvos štangos spaudimo su specialia apranga čempionatą, tačiau dėl koronaviruso plitimo pirmenybės buvo atšauktos.
Šioms pirmenybėms ruošėsi gausus būrys mažeikiškių, tad norint paskatinti sportininkus praėjusią savaitę jėgos klubas „Mažeikių švyturys“ surengė varžybas tokiu originaliu pavadinimu.
„Varžybose pakvietėme rungtyniauti ne tik tuos, kurie ruošėsi čempionatui, bet visus norinčius. Sistema buvo paprasta – teisėjaujant trims teisėjams, per savaitę sportininkai galėjo atlikti tris spaudimo bandymus. Buvo fiksuojami rezultatai, o nugalėtojams ir prizininkams įsteigėme medalius ir prizus su savo klubo atributika“, – sakė klubo treneris Benjaminas Milis.
Varžybose dalyvavo 27 atletai, iš jų trys moterys. Treneris pažymėjo jaunučių grupėje pasiektą Pauliaus Pociaus rezultatą – 132,5 kg, kuris yra netoli šalies rekordo. 210 kg štangą vyrų grupėje išspaudė Martynas Kryžius, neblogas jaunių grupėje buvo Tautvydo Jakomo rezultatas – 130 kg. Veteranų grupėje 220 kg išspaudė Mindaugas Paulauskas, ilgametis šios sporto šakos veteranas Antanas Micius šį kartą išspaudė 127,5 kg štangą.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*