Mažeikiuose atidaryta mobilioji biblioteka

Autorės nuotr.

Šiandien, prieš vidurdienį, šalia Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos būriavosi bibliotekos darbuotojai, mažeikiškiai, skambėjo miesto himnas. Susibūrimo priežastis – naujos paslaugos, mobiliosios bibliotekos, skirtos kaimų ir nuo miesto nutolusių sodininkų bendrijų gyventojams, pristatymas visuomenei.

});

Teiks daug įvairių paslaugų

Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos direktorė Alina Bernotienė, sveikindama susirinkusiuosius, sakė, kad ši diena, kai pristatoma nauja bibliotekos paslauga, – džiugi. 

„Taip jau dėliojasi tradicijos, kad rugsėjo mėnuo bibliotekai – dovanų metas. Dovanų ne sau, o kitiems. Pernai bibliotekos šimtmečio proga Laisvės gatvėje, prie bibliotekos, surengtas įsimintinas koncertas. Šiemet dovana – kaimo ir nuo miesto nutolusių sodininkų bendrijų žmonėms“, – kalbėjo direktorė.

A. Bernotienė informavo: mobilioji biblioteka – ne vien knygos. Nors knygų autobusėlyje taip pat nemažai – 850. Būsimieji skaitytojai – tiek mažieji, tiek suaugusieji – galės skaityti ne tik mokslinę,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto