Mažeikiuose atidaryta vandenlenčių trasa

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Ketvirtadienio popietę Juodpelkio parko tvenkinyje pradėjo veikti vandenlenčių trasa. Mėgstantys aštrius pojūčius ar norintys save išmėginti mažeikiškiai kviečiami užsiimti šia pramoga.

Trasos šeimininkams ir valdžios atstovams perkirpus simbolinę juostelę, susirinkusiesiems buvo parodyta, kaip smagu pramogauti su vandenlente.
Visos Mažeikiuose įrengtos trasos ilgis – apie 250 metrų. Maksimalus greitis, kuriuo gali skrieti vandenlentininkas, – 32 kilometrai per valandą.
Pramogaujantiesiems vandenlenčių trasoje būtinos ir apsaugos priemonės – specialūs kostiumai, šalmai. Visa tai galima rasti vietoje.
Pramogos šioje trasoje mažeikiškių laukia ne tik šiltuoju metų laiku, bet ir žiemą. Planuojama, kad, užšalus tvenkiniui, bus galima „paskraidyti“ snieglentėmis.
Tikimasi, kad kitą vasarą tvenkinyje mažeikiškiai galės plaukioti valtimis ir vandens dviračiais.

15 Atsakymų į “Mažeikiuose atidaryta vandenlenčių trasa”

 1. Nekaimui parašė:

  Nu kadangi tu nekaimietis tai pasiziurek dazniau i veidrodi o tai plugo rankenos kyso is kiseniu ir kaliosus dazniau nusivalyk o tai meslu trenkia ir galesi vaizduot toliau miescionio dabar nelabai gaunas

 2. Juoniui pizduoniui parašė:

  nebepjauk grybo juoni, mazeikiai ir taip kaimas nei vienas jaunas zmogus nenori gryzti del pramogu stokos.

 3. Joniui parašė:

  Atsirado, gamtosaugininkas matai… tai eikite ir gelbėkite tuos paukštelius ir pensininkus, kol nevėlu.

 4. Jonis to nesovietiniui mastytojui parašė:

  Kaip Tamsta gerai ivaldes to kur vadina save propiesorium kitaip mastanciu niekinimo mena o Tamstos Mama su Tete nemokino kad kiti zmones GALI turet kitokia nuomene ?Ir kad Tamstos nuomone nebutinai turi but teisinga .Taip valdzia uz musu visu pinigus kazka tai padare VISAM miestui ir ka atejo kazkoks apsukruolis tipo jaunimui truksta pramogu ir praktiskai visu musu poilsio zona okupavo savo biznio reikmems nes ten liks tik jaunimo zona paskui atsiras kitas apsukruolis kuris parke pastatys pora karuseliu aptvers teritorija ir mus taburete sau i krutine tipo vaikams reikia atrakciju …..As tik uz tai kad kazkas tai butu daroma bet Ponuli kazka tai darant nereikia daryt biznio kitu saskaita ,ka sunku siais laikais nusipirkt zemes plota issikast tvenkini ir vualia kavinuke slides ir t.t. Bet ne geriau apsiziosiu visu ir reksiu kad cia del Jusu geroves Tvenkiniai MIESTO ,o tokie atrakcijonai visada isgyvendina paukscius ,zuvis ir t.t. As jau nebesneku apie vyresnius zmones.Pabandyk Tamsta normalioj saly taip padaryt na o grybes karalystei……..

 5. Apui parašė:

  Tempia trosas,traukiamas elektrinio motoro.

 6. Klaidininkas parašė:

  Kaip vertinate mūsų papludimy ? Manau, kad ši vieta nėra gerai sutvarkyta ir paruošta mūsų miestelėnams. O ką manote Jus komentatoriai ?

  Pilietis, paprastas čeloviekas.

 7. apas parašė:

  Mažai informacijos.Kas tempia tą vandens slidininką?

 8. to Jonis parašė:

  Čia jau ponas nusišnekėjote visiškai. Kas per sovietinis mąstymas, kad viską inicijuoti, projektuoti, pastatyti ir imti pinigus turi VALDŽIA? Tai gal ir privačių prekybos centrų, turgų, gydymo įstaigų, kino teatrų atsisakykim? Nes jie irgi gi „bizniuką“ suka. Visada atsiranda kažkoks ponas, kuriam viskas blogai… ir taip nieko nėra veikti Mažeikiuose. Padarė pramogą mieste – jaunimui ir ne tik, bet ne… ponas susireikšminęs, kad kažkas investavo, kažkas uždirba. Mažiau į svetimas pinigines landžiokit.

 9. Jonis parašė:

  O tai cia privatinikai? Jeigu privatus asmenys cia daro bizni tai kazkaip nebesuprantu tvenkinys valdiskas ir zmones kuriems tokie atrakcijonai neiperkami ar neidomus prie to tvenkinio ir nebeprieis nes karaliaus tokie megejai .Siaip jau sutvarkius viska ten normaliai tikrai miela pasivaikscioti ir mieste ir gamtos apsupty o dabar ramybes oazei ateis galas nes tokios atrakcijos visada triuksmingos ,o jeigu bizneli suka privatininkas tai kodel negalejo isiskast savo tvenkini ir bizniaut ?Nors kiek zmoniu tiek nuominiu.

 10. Jazminas parašė:

  Kokia dar pagarba savivaldybei? Visai ne savivaldybės iniciatyva visa tai įrengta. Kiek girdėjau dėl šios trasos organizatoriams reikėjo pereiti kryžiaus kelius su Mažeikių savivaldybe. Nieko jie jaunimui nepastatė ir nepastatys, pamirškit tas valdžias.

 11. Kaimynui parašė:

  Ką dar Mažeikiuose būtų galima daryti, kad būtų gera ir gražu jaunimui, ir kitam sluoksniui ? Ką planuoja toliau daryti entuziastai ?

 12. Kaimynas parašė:

  Jeigu ne valdžios trukdymai, trąsa būtų įrengta dar pavasarį. Kol kas Mažeikiuose viskas kuriama entuziastų dėka ir stipriai trukdant valdžiai.

 13. Komentaras parašė:

  Trasos ilgis apie 250 metru…

 14. Šaunuoliai parašė:

  Jeigu meras skaito mano žinutę. Šaunuoliai, gera darbą dirbate, jeigu ir toliau taip tobulinsis Mažeikiai bus labai gerai.

  Dar galėtu valdžia įdėti daugiau pastangų į pavėnčių tvarkymą, jeigu tai priklauso nuo valdžios, tai jaunų medicinos specialistų pritraukimas į Mažeikius, Taip Mažeikiai tik populiarės.

 15. noj noj parašė:

  a nebus tiktas ilgesne ta trasa, nei dvim astouni mietra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto