Mažeikiuose atnaujinamos krepšinio aikštelės

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Net keturios miesto daugiabučių namų kiemuose įrengtos krepšinio aikštelės ir viena vaikų žaidimo aikštelė Juodpelkio gatvės kieme iki spalio pirmosios pakeis savo veidą – jos bus sutvarkytos taip, kad mažeikiškiai laisvalaikiu puikiausiai galės žaisti krepšinį. 

„Rajono savivaldybė kiekvienais metais skiria tam tikrą sumą pinigų Mažeikių miesto bendruomenių poreikiams. Bendruomenių organas – taryba susirinkusi sprendžia, kur šias lėšas panaudoti. Šiemet buvo gauta beveik keturiasdešimt tūkstančių litų, nutarta šiuos pinigus išleisti keturioms krepšinio aikštelėms ir vienai vaikų žaidimo aikštelei sutvarkyti“, – „Santarvę“ informavo miesto seniūnijos vyriausiasis specialistas Vytautas Buivydas.
Pasak jo, kai kur pastatyti nauji krepšinio stovai, kai kur sutvarkyti senieji, bus pakabintos naujos krepšinio lentos ir lankai, prie aikštelių įrengti suoliukai, aikštelių danga, kur būtina, bus paremontuota, išdažytos linijos. Darbus planuojama baigti iki spalio pirmosios.
Krepšinio aikštelės bus atnaujintos ties Žemaitijos gatvės 56-uoju, Ventos gatvės 79-uoju bei Naftininkų gatvės 18-uoju ir 76-uoju namais.

12 Atsakymų į “Mažeikiuose atnaujinamos krepšinio aikštelės”

 1. Futbolas parašė:

  O kodel skiriatia pinigu tik krepsinui?kodel neskiriate futbolo vartams ir pns?

 2. Tadas parašė:

  Miesto valdžiai kažkaip su protu vis nelabai sękasi. Lauke lyja, tuoj žiema, o jie imasi krepšinio aikštelių. Dabar su jomis pabaigs, imsis kiemų asfaltą lopyti. Viskas atvirkščiai.

 3. bevardo parašė:

  Kas iš viso žino, kiek buvo krepšinio aikštelių mieste? Beje, buvo ir tinklinio. Dabar kai kurios krepšinio ailštelės mašinų stovėjimo aikštelėmis paverstos, gal net be jokių projektų, detaliųjų planų et.c.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Jei atnaujins vasara krepšinio aikštelės tai atėje pažaisti pamatys , kad kamuoliui prisilietus prie lentos ji sulužo tas pats su suoliukais. Kai atnaujina rudenį gali tvirtinti , kad kažkokie vandalai per žiemą sulaužė.

 5. ..... parašė:

  Prie ko cia dabar tie ligoniai, ir visokie kiti izeidinejimai ? Buciau pamaciusi kas juos lauzo ir visa kita buciau tikrai kazka pasakiusi , o dabar tiesiog siuksles nesdama pamatai , kad jau guli sulauzyta ciuozykla ir lentu kruva nuo vaiku zaidimo aiksteles.. As tiesiog issaukau savo nuomone kaip as manau, tokiu oru kaip siandiena tikrai neiseisi ir nepaciauzysi, o vaikams matant naujai pastatytas vaiku aiksteles tikrai sirdi skauda, negalint jas isbandyti… nieko pries kazka neturiu tik sakau , kad tokius dalykus reikia daryti pavasariui , kad vaikuciai siltuoju metu laiku turetu kur iseiti , kur pazaisti..

 6. v parašė:

  Cia musu valdzia reklamuojasi kad atseit kazka daro mieste del sporto,jus nebejuokinkit zmoniu,pakabino 2 lentas ir kalbes visus metus kokie mes geri. Universalia sporto arena geriau pastatytumet,bent butu kur ziema nueit.

 7. jo parašė:

  keistuoliai rašytojai-niurzgaliai.kažką gero padarė iškart komentaras -nelaiku.Nepadarė ko tai – kodėl NEPADARĖ?.valdžios vietoje nusispjaučiau ir visai nieko nedaryčiau,NES LIGONIŲ RAŠYTOJŲ PILNAS ETERIS.eikit ir patys darykit,o ne abejingai žiūrėkite pro langą,kaip niokojami sustatyti įrenginiai,stovai,tvoros,suoliukai.Barbarų-mužikų kraštas ir tiek……………

 8. tina parašė:

  Panagrinekime lesu panaudojima. Kiek pamenu, krepsinio aiksteles Zemaitijos 56, sutvarkymui, buvo skirta 12000 litu(!). Pastatyti du stovai, pakabintos 2 lentos, ir pastatytas vienas suolelis. ( asfaltuotas pagrindas buvo). AR VISA TAI KAINAVO 12000? Kur galima susipazinti su atliktu darbu kainomis?

 9. to tetukui ir likusiems kompiuterstams parašė:

  jo, pritariu, bloga ta valdžia, pristato mūsų vaikams žaidimų aikštelių, krepšinio stovų ir ateina dar ir viską išlaužo, o aš, vietoj to, kad patarčiau chuliganams nedraskyti mūsų vaikų turto, sėdžiu prie kompo ir visus dergiu ir dar dergsiu ir nieks neįrodys man, kad aš esu ligonis,

 10. ..... parašė:

  Pritariu tetukui, kai prasideda lietingi orai tik tada susimasto kazka daryti. Praeitais metais taikos gatves parkelyje tokiu pat metu buvo pastatyta ` vaiku zaidimo aikstele` , pavasario jos net nesulauke ciuozyklos nebeliko, lentutes islauzytos, supyniu nebeliko… Asmeniskai mano vaikas ten spejo pasidziaukti gal tik pora kartu , nes prasidejus lietingiems orams tiesiog galejai zaisti teslu kruvoje. Idomi ta musu valdzia..

 11. tetukui parašė:

  nepergyvenk ,bus kitiems metams . Tik saltkalviai galejo dadeti istrizaine, krepsinio lentos stovo kampe.

 12. Tetukas parašė:

  Belieka tik apgailestauti , kad visa tai nebuvo galima padaryti ankstyvą pavasarį. Valdžia rūpinasi , kad mažeikiškiai laisvalaikiu puikiausiai lietingą rudenį galės žaisti krepšinį. Ačiū.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto