Mažeikiuose baigiamas šildymo sezonas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nuo ketvirtadienio Mažeikių mieste ir rajone baigiamas šildymo sezonas. Pagal Ūkio ministerijos patvirtintas Šilumos tiekimo ir vartojimo taisykles, šildymo sezoną savivaldybės gali užbaigti, kai vidutinė lauko oro temperatūra tris paras iš eilės yra aukštesnė nei plius dešimt laipsnių.

Šildo kai kuriuos pastatus

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Broniaus Kryžiaus pasirašytame įsakyme sakoma, jog  gydymo, ikimokyklinio ugdymo įstaigos ir mokyklos šildymą baigia tik suderinusios su Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyriausiuoju specialistu ir informavusios šilumos tiekėją.
VšĮ Mažeikių ligoninės direktorius Albinas Lidžius „Santarvei“ sakė, kad jų įstaigos šildymas yra automatizuotas ir reguliuojamas pagal lauko oro temperatūrą.
„Dalyje pastatų, kur yra šilta, šildymas jau yra išjungtas, o kitur, kur yra gana vėsu, dar šildom ir šildysim tiek, kiek reikės“, – informavo A. Lidžius.

Nutrauks tiekimą

Mažeikių rajono Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus informavo, jog pasitarimo metu buvo priimtas sprendimas šildymo sezoną baigti ir mokyklose bei ikimokyklinėse įstaigose.
„Esant vidutinei lauko oro temperatūrai ne mažesnei kaip plius dešimt laipsnių, jau galima išjungti šildymą. Taip ir buvo nuspręsta padaryti. Per tris dienas šilumos tiekimas bus nutrauktas visoms mokyklos ir darželiams“, – sakė A. Stonkus.

20 Atsakymų į “Mažeikiuose baigiamas šildymo sezonas”

 1. mažeikietis parašė:

  salta

 2. KAI PAGALVOJI ? parašė:

  Malkų gavo Daivutė ir matosi,kad pelnytai.

 3. HI,hi parašė:

  O šideikienė malkų gavo neblogai…….

 4. CHA CHA parašė:

  kur susikta sideikiene raso ten prie teksto liuks :) , idomu , kas ji paspaude :) , ar ne pati sideikenel :D

 5. zita parašė:

  Labai dziaugiames.Aciu.

 6. taip parašė:

  tokius kaip sideukienes ir zasrancus i kapu tyla :)

 7. to Daivai parašė:

  Pritariu nuomonės reiškėjui,nes akivaizdžiai Šideikienė sau neparankius klausimus permeta kitiems.Seimo narys Bartkevičius bent ėmėsi realių veiksmų,o ką tu nuveikei tuo klausimu,nes nuolat afišuojiesi kaip žmonių gynėja ir še tau,gyventojaI APIPLĖŠINĖJAMI Ranco vidury baltos dienos,ragina tave atviru tekstu imtis veiksmų ir ką matome iš tarybos narės pusės:kapų tylą,nes į VTEK važiuoti nebenori.Tad jei nori išlikti garbinga apie tai ir parašyk.Negaliu niekuom pagelbėti,nes su Rancu turiu bendrų reikalų.

 8. Daiva Šideikienė parašė:

  Gorilai : jeigu ,,,zmonems iki liepos dar oi kaip toli“ kreipkitės į įstatymų leidžiamąją valdžią,t.y. tiesiogiai į LR Seimo narį K.Bartkevičių . Gal kartais įstatymo pataisos priėmimo procesas dėl suskystintų dujų kainos nustatymo metodikos bus paspartintas?

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  Kokiu pagrindu jus mokate zasrancui 18 Lt.? Jie nepasirasyta naujoji sutartis, tai ir mokekite tuo tarifu, kuris nurodytas sutartyje. Nebent, aisku, pinigai kisene spaudzia ir knieti, kaip daivoms uzpakali zasrancui laizyti, tai atiduokit savo pinigus. Gal po kurio laiko zasrancas is milionieriaus taps milijardierium.

 10. gorila to daiva parašė:

  klausykit jus!!!! monopolininku tramdytoja ,juokas ima klausant jusu paistalu ,zmonems iki liepos dar oi kaip toli o tie 18litu zmonem ir toliau skaiciuojami, o kas bus toliau vel nepatvirtins kokios pataisos ir vel nusikels terminas ir vel mus toliau melz kaip arklius be papu,mes auginam vaikucius ir mum tie 18 litu praverstu ant sauskelniu ar geriau i koki koncerteli su seima ,ar vaikam ant batuto pasokinet,ar siaip baznyciai geriau paaukot !!!!!!! o jei jum 18litu nedaug galetumet daivut uz mane ta mokesti sumoket as galiu jum asmeniskai parasyt savo duomenis ………….ACIU

 11. Birutė G. parašė:

  manau, kad iki gegužės 1-sios būtina tęsti šildymą, nes tos šilumos ne per daugiausiai. Aš mėgstu namuose vaikšioti tik su chalatėliu ir nėra šilta.

 12. nuomenei parašė:

  šiaip, tai ir bartkevičius yra pripažinta, kad supainiojo viešuosius ir privačiuosius interesus : . O namas dėl kurio taip nutiko, dar nepriduotas valstybinei komisijai.

 13. Daiva Šideikienė parašė:

  Tiek spaudoje buvo rašoma, tiek LR Seimo narys K.Bartkevičius posėdžiuose informavo apie tai, jog š.m. liepos1 d. LR Seime bus svarstomas įstatymo projektas dėl suskystintų dujų. Galima manyti , kad šiuo įstatymu, tikriausiai bus pažaboti visos Lietuvos suskystintų dujų monopolininkai. Viename Tarybos posėdyje Tarybos narys S.Kaktys pasiūlė dar vieną ,,viziją ‘‘ – visuomenės poreikiams nacionalizuoti suskystintų dujų vamzdyną . Tam tikslui sudaryta ir darbo grupė, kuri kartu dirbs su Seimo nariu K.Bartkevičiumi.

 14. NUOMONĖ parašė:

  Iš komentatorių nuomonių susidaro toks vaizdelis,kad garbėtroška Šideikienė jau pamažu prarandą savo markę,kaip kovotojos už tiesą, vaidmenį.Per tuos du skundų rašymo metus daugelis pastebėjo,kad jos skundai niekiniai.Per tuos du veiklos metus jau nubausta vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos supainiojus savo asmeninius reikalus su tarnybiniais.ima tarnybai skirtas išmokas ir reikalauja,kad kiti neimtų,dangsto savo pusbrolį Rancą,vengia jai nepatogių klausimų

 15. fifa parašė:

  Na ką Šideikien,prakakojai savo markę su savo pusbroliu Raciuku.Rašinėji“ nei į tvorą,nei į mietą“,o ko klausia tai negali nei sakinio išlementi.Jo,negražiai pridarei po savo vėliava.Tauta stebi tavo elgesį,kaip sėkmingai taikai dvigubus standartus sau ir pusbroliui ane.

 16. jonukas parašė:

  kuo remiantis namu kontoros buchalterija nuo 2012 gruodzio m. sauridai skaicuoja ab mok. po 18 lt. ar pagal sauridos tinklapyje idetu pranesimu, ar tarpusavio susitarimu su saurida mes nesame pasirase sutarties kad mokesim 18lt

 17. Kristina parašė:

  Alio Sideikiene!!! Zmones klausima uzdave-atsakyk,o nerasinek ko niekas neklause.

 18. AS parašė:

  Ka ponia Sideikiene galetu pakuomentuoti del Sauridos tiekiamu duju ????Del idiotisku atsijungimo salygu??? Lauksim visuomenes interesu gyneja !!!

 19. gorila to daiva parašė:

  tu mane jau nervuoji ar jauti? kada nebereiks abonento moket paklausk pusbratano !!!! a mum reiks jo uz kampo patykot su hebra? ka atsakysi nerimstanti siela?

 20. Daiva Šideikienė parašė:

  Informacija iš Lietuvos energetikos konsultantų asociacijos(www.leka.lt),2011m. gruodžio 23d. centralizuotai tiekiamos šilumos kainų Lietuvos savivaldybėse priežastingumo tyrimo ataskaitos:
  Didžiausią įtaką šilumos kainai gamtinės dujos turi:
  • savivaldybėse, kurioms dujų vamzdis buvo nutiestas privačių investuotojų (Mažeikiai, Druskininkai, Joniškis);
  • savivaldybėse, kuriose CŠT įmonės sunaudoja sąlyginai nedidelį gamtinių dujų kiekį ir joms taikomi didesni skirstymo mokesčiai (Pakruojis, Anykščiai, Joniškis);
  Atskirose savivaldybėse g. dujų kaina svyruoja apie 1000-1200 Lt/1000 m3, išimtis Mažeikiai, kur dujų kaina apie 1400 Lt/1000 m3. Mažeikių mokama kaina už dujas – didžiausia Lietuvoje, tą nulėmė tai, jog privatus investuotojas nutiesė dujotiekį, už kurį šilumos vartotojai sumoka apie 4 mln. per metus (mokės iki 2017 m.).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto