Mažeikiuose bendros Paskutinio skambučio šventės nebus

Praėjusiais metais Paskutinį skambutį abiturientai šventė tradicinėje vietoje. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Jau tapusios tradicine bendros Paskutinio skambučio šventės aikštėje prie Kultūros centro šiemet nebus – taip nutarė gimnazijų ir vidurinių mokyklų vadovai.
Gegužės 28-ąją Paskutinį skambutį rajono abiturientai minės savo mokyklose.

Švęs kas sau

Nutarimą Paskutinį skambutį šiemet švęsti kiekvienoje mokykloje savarankiškai mokyklų vadovai priėmė dėl to, kad įprastinėje šventės vietoje, kur skambant Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios varpams susirinkdavo visi abiturientai, vyksta renovacijos darbai.
„Kadangi mūsų vieta yra renovuojama, mes nenorime keisti tradicijų, nenorime ieškoti kitos vietos, kad neliktų nuskriausta kuri nors mokykla. Susitikimo vieta prie Kultūros centro buvo pasirinkta pagal pirminį susitarimą, o kadangi šiemet ten susirinkti neįmanoma, vadovai nusprendė, kad kiekviena mokykla pasirinks savo variantą – kur, ką ir kaip darys“, – informavo Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus.

Šeštadienį – anglų kalbos egzaminas

Visoje Lietuvoje Paskutinio skambučio šventė minima įvairiai – kai kur jis aidi jau šią savaitę, kiti, kaip ir mažeikiškiai, ją pasiliko paskutinei gegužės savaitei.
Šiemet Paskutinis skambutis Mažeikių rajone aidės 760-čiai dvyliktokų: 196 jų vidurinį mokslą baigia Mažeikių politechnikos mokykloje ir jos Viekšnių skyriuje, kiti 564 mokosi gimnazijose ir vidurinėse mokyklose.
Šeštadienį 421 rajono abiturientas laiko anglų kalbos egzaminą, rusų ir vokiečių kalbų egzaminai jau praeityje.
Vienintelis privalomasis valstybinis ir mokyklinis lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas abiturientų laukia birželio 1-ąją. Šiemet, kaip ir pernai, daugiausiai leidžiama laikyti septynis brandos egzaminus.
Pagrindinė brandos egzaminų sesija baigsis birželio 19 d.

6 Atsakymai į “Mažeikiuose bendros Paskutinio skambučio šventės nebus”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  kdl sugadinta?

 2. Nesąmon parašė:

  sugadinta swente wieksniuos…. NES GEDULAS…

 3. o parašė:

  Viekšniuos gedulas

 4. Nesąmonė parašė:

  paskutinį skambutį švęsti kai jau egzaminai prasidėję. Logiška – nuskambėjo paskutinis skambutis – prasideda egzaminai. Lietuvos švietimo sistema – kažkoks durnių laivas. Pradedant ministerija, baigiant švietimo skyriais. Tai parodo ir sugalvota nesąmonė, kad abiturientai negali savo mokykloj egzaminų laikyti. Dešimtmečius laikėm, kitiems pamokos vykdavo ir problemų niekam nebuvo. Dabar, kad ir nežmoniškai, kad tik kitoniškai. Greit sugalvos, kad į Latviją reikia važiuot egzaminų laikyti… Apie rajono valdžią jau nekalbu, nes girdėjau, kad ponai nerado laiko normaliai pasveikit abiturientų…

 5. ? parašė:

  Račgauskas ir Gabija juk ne visi rajono abiturientai

 6. Mazeikiai parašė:

  Tai, kad švęs… Račkauskas ir dalis Gabijos prie tūkstantmečio akmens. Pasidomėkit labiau?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto