Mažeikiuose duris atvėrė Krizių centras

Mažeikiuose atidarytas pirmasis Krizių centras, kuriame pagalbos sulauks socialinių problemų turintys asmenys. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Ketvirtadienį Mažeikiuose atidarytas Krizių centras. Iki šiol šeimas ištikus krizėms, esant socialinėms problemoms, pagalbos žmonės galėjo kreiptis nebent į nakvynės namus.

Socialinės paramos skyriaus vedėja Jolanta Kekytė dar vasario pradžioje Savivaldybės administracijos direktoriui pateikė raštą su pasiūlymu steigti Krizių centrą.
Socialinių problemų, tokių dalykų, kaip smurtas artimoje aplinkoje, alkoholio ir psichotropinių medžiagų vartojimas ir panašiai, nemažėja, tad buvo poreikis Mažeikių rajone turėti įstaigą, kur galėtų glaustis bėdos ištiktos moterys ir jų vaikai bei asmenys, neturintys kur gyventi dėl ištikusių nelaimių, pavyzdžiui, nukentėję nuo gaisro.
Pasak Mažeikių socialinių paslaugų tarnybos direktorės Zitos Jonauskienės, paslaugos turi būti arčiau žmogaus. Būtent ši institucija, kurios viena iš funkcijų yra dirbti su socialinės rizikos šeimomis, ir koordinuos Krizių centro veiklą.
Atidarymo proga naujojo Krizių centro darbuotojus sveikino savivaldos atstovai, socialiniai partneriai – kitos rajone veikiančios įstaigos, kurios savo darbe susiduria ir sprendžia socialines problemas.

One Reply to “Mažeikiuose duris atvėrė Krizių centras”

  1. Janina parašė:

    Bet ir straipsnis…. nei adreso, nei telefono …. maždaug „susirask pats“ kur čia pastatė tą krizių centrą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto