Mažeikiuose – įmonių administravimo studijos

Aukštoji mokykla savo studentus šiais mokslo metais pakvietė į atnaujintas patalpas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienį Studijų kokybės vertinimo centras patvirtino naują Žemaitijos kolegijos Mažeikių fakulteto studijų programą. Nuo kitų mokslo metų jaunuoliai galės studijuoti įmonių ir įstaigų administravimą.

Kaip „Santarvę“ informavo fakulteto dekanė Marija Labžentienė, naują vadybos krypties studijų programą pasirinkę mažeikiškiai jau antrame kurse galės pasirinkti specializaciją.
Planuojamos trys šakos: valstybinių ir viešųjų įstaigų administravimas, verslo įmonių administravimas ir personalo valdymas.
„Mes nuo pirmos dienos mokome verslo vadybos, o ši nauja programa pakeis anksčiau dėstytas verslo informacines sistemas. Pastaroji studijų programa bus uždaryta dėl stojančiųjų trūkumo: išleidžiame į gyvenimą šiemet baigiančiuosius ir šitos studijų programos nebebus,“ – paaiškino dekanė.
Šiuo metu Žemaitijos kolegijos Mažeikių fakultete mokosi arti 200 studentų. Vadybos krypties studijų programas pasirinkusius mažeikiškius moko ne tik vietiniai dėstytojai, bet ir atvažiuojantieji iš Rietavo, Telšių. Mokslo daktarai skaityti paskaitų atvažiuoja iš Kauno ir Šiaulių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto