Mažeikiuose lankėsi energetikos viceministras

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Mažeikiuose pirmadienį viešėjo energetikos viceministras Vidmantas Macevičius. Vizito metu viceministras susitiko su Mažeikių rajono savivaldybės, verslo atstovais bei bendruomenės nariais, aptarė aktualius šilumos ūkio plėtros bei energijos ir energijos išteklių vartojimo efektyvumo didinimo klausimus.

Savivaldybėje vykusiame susitikime su energetikos viceministru V. Macevičiumi dalyvavo rajono seniūnai, Savivaldybės valdomų įmonių vadovai.
Pasak Mažeikių rajono savivaldybės mero Antano Tenio, energetiniai projektai, visuomeninių pastatų atnaujinimas, alternatyvių energijos šaltinių įsisavinimas – tai aktualūs klausimai, į kuriuos svečias gali suteikti išsamios ir naudingos informacijos.
Keturis mėnesius viceministro pareigas einantis, šilumos ūkio bei atsinaujinančios energetikos sritis kuruojantis V. Macevičius susitikimo metu pristatė bendrą informaciją apie ministerijos uždavinius bei veiklą. Vėliau diskutuota rajono energetikos klausimais.

Plačiau apie viceministro vizitą – „Santarvės“ laikraštyje.

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content