Mažeikiuose lankėsi šalies Prezidentas

Autorės nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, su savo komanda tęsdamas vizitų regionuose ciklą, penktadienį apsilankė Mažeikiuose.

Tęsdamas darbinių išvykų į regionus tradiciją, penktadienį Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja ponia Diana Nausėdiene bei savo komanda lankėsi Telšių regione.
Savo vizitą šalies vadovas pradėjo apsilankymu Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.
Svečius pasitiko Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius bei bibliotekos direktorė Alina Bernotienė. Sveikindama šalies vadovą ir jo žmoną, bibliotekos direktorė sakė, kad Prezidento apsilankymas šiai įstaigai – istorinis įvykis.
Pagal darbotvarkę, po viešnagės Mažeikių viešojoje bibliotekoje Prezidentas išvyko į Platelius, į Šeirės taką, o jo žmona aplankys Šerkšnėnų daugiafunkcį centrą, kuriame veikia Mažeikių autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ vaikų dienos centras.
Šiuos objektus šalies vadovas ir pirmoji ponia aplankė kaip geruosius viešųjų erdvių pritaikymo negales turintiems žmonėms pavyzdžius.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Autorės nuotr.
Autorės nuotr.

20 Atsakymų į “Mažeikiuose lankėsi šalies Prezidentas”

 1. Zuzi parašė:

  galėjo ir nusiskusti taip vadinamą “prancūzišką” barzdą, jinai labai jį sendina.

 2. Vaidas to Prima Stankiene parašė:

  O tai kodel Balciunas turetu griaut ta pastateli? Cia todel, jog jus taip pageidaujat? Kaimynai norejo “pavelda” issaugot, (lyg ir iniciatyvine grupe tam buvo sukurta) Balciunas, isiklauses i piktuju kaimynu riksmus, “pavelda” saugo…

 3. Prima Stankienė parašė:

  Balčiūnas kaltina “kaimynus” dėl vaiduoklio prie Burbos skverelio… tai tegul nugriauna tą pastatėlį ir vaizdo negadins.

 4. Vaidas to Juzis parašė:

  Į celofana suviniotos krautuvėlės savininkas Balčiūnas. Jis dar prieš ana krizę, norėjo vietoj to griuvėsių, biurų pastatą pastatyt. Bet gi kaimynai neleido, parašus rinko, krautuvėlė vos ne paveldu skelbė. Va dabar jiems ir padekokit. Aš Balčiūno vietoje, taip pat elgčiausi…

 5. Juzis parašė:

  Norėtume sužinoti,kas yra šių objektų savininkai: Įcelofanus įvyniotos krautuvėlės Laisvės gatvėje?
  Statybos tresto- vaiduoklio? Matyt ,reikia organizuot prie merijos susitikimą su valdžia, kad paaiškintų, kas cia per neliečiamybės atsirado, kad šitiek metų niekas negali jų pajudinti.P.Rimkiene,gal jūs galit ką paaiškint žmonėms, kaip merijos aktyvistė?
  Taip pat kodėl negalėtų veikti sporto salė Gamyklos gatvėj už Norfelės žmonėms pasportuot.Ar geriau,kad spyna ant durų?

 6. Daiva parašė:

  Taip, graudu.Baimė, troškimas įtikti, pasirodyti, sureikšminti…Biudžetinis trydinis farsas….

  1. Tikrai parašė:

   Tikra tiesa. Svetima gėda …

 7. žemaitis parašė:

  o kor pone Rimkiene bova ? :))))))))

 8. Siaip parašė:

  O Bartkevicius ar nepribego prie Nausedos, saugdamas jog “namu darbu nepadariau” ir kaip tas berniukas, nuolankiai klausdamas – “…prezidente, o kodel jus toks grazus….?”

 9. Va kaip parašė:

  Sveikindama šalies vadovą ir jo žmoną, bibliotekos direktorė sakė, kad Prezidento apsilankymas šiai įstaigai – istorinis įvykis. ISTORINIS ĮVYKIS??? Prezidentas yra išrinktas DIRBTI Lietuvos žmonėms. Čia jo darbas, jo pareiga lankytis, domėtis. O mūsų valdininkai jau peršiko, kelias šliaužioja…

 10. Vija parašė:

  Bet jau ta proga meras Macevičius galėjo ir paltą nusipirkti. Atrodo kaip mužikas turguje..

 11. mmm parašė:

  Ir kas Mažeikiuose pasikeitė? Apie būsimą vizitą jokios informacijos.

 12. Zylė parašė:

  Turbūt pro bibliotekos langą matė ir buvusių kultūros namų vaiduoklį, galima įsitikinti, kaip savininkai rūpinasi savo veltui gautu turtu. O ką matė daugiafunkciam centre, kur savivaldybė dosniai dalija ne savo pinigus.

 13. Juzis parašė:

  Ar tą “prekybcentrį” prie Burbos skverelio,kur berzai ant stogo auga ir jau keli metai žaliuose celofanuose įvyniotas, parodėt?Kaip prezidentui Laisves gatves rekonstrukcija?

  1. B. parašė:

   Nejuokaukit… Jokiu būdu. Dar nužiūrės. Tas suvyniotas į celofaną pastatas, kaip ir buvęs statybos tresto vaiduoklis kartu su autobusų parko garažais yra skirtas vietinei faunai pažiūrėti, pasidžiaugti.

 14. Nerius parašė:

  Tai tiek savivaldybe ir tesugebejo parodyti, biblioteka 😃. Daugiau ner ka parodyt. Geda rodyti savo nepadarytus aba pridirbtus darbus. Juodpelkio parka, viaduka, pėsčiųjų pereja per gelezinkeli ir t.t. Svarbu moka įsisavinti lėšas, o kaltų nera. Geda

 15. parašė:

  Kai balsuoti tai žmonės reikalingi o paskui mat juos velniai, niekam jūs nereikalingi ! Atvažiavau, lasistaipščiau ir atia, pliusas uždėtas.

 16. B. parašė:

  Kodėl niekas nedrįsta aprodyti Prezidentui mūsų pastatus vaiduoklius Laisvės ir Skuodo gatvėje?

 17. Polcherija parašė:

  Labai malonu sulaukt tokių svečių.

 18. Mažeikiškis parašė:

  nu tikrai – svarbiausias prezidento darbas karantino metu: nuvykti į biblioteką ir daugiafunkcinį centrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto