Mažeikiuose lankėsi sveikatos apsaugos ministrė Marija Jakubauskienė

Autorės nuotr.

Penktadienį Mažeikiuose lankėsi sveikatos apsaugos ministrė Marija Jakubauskienė su komanda. Savivaldybėje vykusiame susitikime su valdžios ir sveikatos priežiūros įstaigų vadovais aptarti Mažeikių rajonui svarbūs klausimai.

Kalbėta apie akušerijos ir gimdymo paslaugų išsaugojimą, asmens sveikatos priežiūros paslaugas bei jų apmokėjimą, taip pat visuomenės sveikatos biurų veiklą. Aptartas ir pasiruošimas galimai dienai „X“.

Po susitikimo Savivaldybėje suplanuoti M. Jakubauskienės apsilankymai Regioninėje Mažeikių ligoninėje, Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centre bei Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure.

Autorės nuotr.


Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content