Mažeikiuose lankėsi sveikatos apsaugos ministrė

Savivaldybės Viešjųjų ryšių skyriaus nuotrauka

Penktadienį Mažeikiuose lankėsi sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė. Ji susitiko su Mažeikių rajono savivaldybės vadovais, taip pat lankėsi VšĮ Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centre bei Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure. Viešnia taip pat susipažino su VšĮ Mažeikių ligoninės veikla.
Su medicinos darbuotojais buvo aptarti klausimai, susiję su jų atlyginimais ir darbo sąlygomis.

Plačiau apie R. Šalaševičiūtės vizitą Mažeikiuose skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

22 Atsakymai į “Mažeikiuose lankėsi sveikatos apsaugos ministrė”

 1. medike parašė:

  komentarai apie komuniste :)) na,Prezidente irgi buvo komuniste…Bet isrenkama jau antra kadencija :)
  o svarbiausia-straipsnis apie vargana situacija ligonineje,kai sesutes gauna tik 1100 i rankas !! direktorius mat neturi lesu,nors ministre pasake,kad milijonas buvo skirtas ! kur padejo??? neatsake….
  vien remontai vyksta,ligoniai mokasi uz vaistus,uz operaciju paketus,nors to neturi buti ! BORDAKAS

 2. Atsakymas kas ta trečioji :) parašė:

  Atsakymas į pirmąjį komentarą: Ta trečioji, kur su akiniais ant kaktos, tai savivaldybės gydytoja Vaicekavičienė, dirba mūsų savivaldybėje ir rūpinasi mūsų rajono ir miesto gyventojų sveikata.

 3. Apolinarui parašė:

  Save gerbianis žmogus nesilaiko šaknis suleidęs į kėdę,jei negali susitvarkyti su pavestomis pareigomis.Per tokias nekompetetingas personas kiek mamų,žmonų seserų miršta nesulaukę tinkamos med. pagalbos. Nėra lėšų? Nejuokinkit!Vien iš orinio PSD kiek surenka,nors realiai nieko veltui negauna.Pažiūrkite į Mažeikių parinių komunistų senelių prieglaudą-impotentai visomis prasmėmis.“Sauridai“ nieko nepadaro,žemaitijos 15 avarinės būklės paliktas likimo valiai,švogerinių-otkatinių kontorų polistirolio klijavimo „specialistai“po 2-3 mėn. negauna atlyginimo.Visą tą neteisybę pridengia SAVIVALDYBĖ.Tai kaip visą tą nusikalstamą susivienijimą LSDP kitaip vadinti,jei ne raudonsnukių vagių gauja?

 4. Miunchauzenas parašė:

  Pone Apolinarai, politika ne vaikų daželis, o labai rimtas dalykas ir konkurencija joje žiauri. Kartais būna ir aukų. Kas galvoja apie švelnias, rūpestingas mamas ir uošvienes į politiką patartina nekišti nosies. Silpniems ten ne vieta. Praeities rekonstrukcija be melo, mitų, legendų, klastočių ir išsigalvojimų, o remiantis faktais, faktologija, o ne naratyvais ir oligarchijos agitpropu, apskritai dabarties aiškinimas, nėra šmeižtas ir su gražiomis giminaitėmis niekaip nesusietas politikos reikalas – mūsų dabartis ir ateitis. Norėtumėt, kad prieš žmones, besiremiančius faktais būtų imtasi teisminių sankcijų? Reikia gi kažkam vienąkart argumentuotai atskleisti ir nulėpausiams, kas buvo tokia Bolševikų partija ir už ką ji atsakinga, kas tokie yra dabartiniai eksbolševikai, pasislėpę įvairiose partijose, jėgos struktūrose. Kas vyksta prichvatizacijos struktūrose – Oligarchijoje? Neįmanoma užginčyti faktologijos ir moksliškai paneigti faktus, kad Bolševikų partija ir jos internacionalas yra atsakingi už daugiau nei 150 milijonų gyvybių praeitame amžiuje pasaulyje ir skaičius dar ne galutinis, bet augantis, Jūsų žiniai. Trockio-Lenino-Stalino Rusija ir jos Bolševikų partija yra bene pagrindinė to baisaus karo, pokario ir dabartinės ne kokios padėties kaltininkė kartu su savo eksais, nemanote, pone Apolinarai? Į Bolševikų partiją niekas su šautuvu nevarė ir nesodino kalėjiman nenorinčius į ją patekti – tapti jos nariais ir nusikaltimų bendrininkais – Mokslinio Komunizmo plėtros bendraautoriais ir sugėrovais.

 5. Apolinaras parašė:

  Geriausia sėdėti prie kompo ir skleisti nesamones, įžeidinėjimus ir panašiai. Ar rašytumėt apie ministrę jeigu tai būtų Jūsų motina, sesuo ar šiaip giminaitė. Kaip sako vaikai darželyje „Kas abt kito vaiko sako, tas ant savęs pasisako „

 6. Vai vai, parašė:

  Kaip sujudo, sukruto plyštančiais nuo gero gyvenimo žandais valdžiagyviai rūpintis liaudimi prieš rinkimus… Gal tiksliau – susirūpino savo šiltomis kėdėmis ir mūsų kvailiukų balsais…

 7. Ragana parašė:

  Prakeikiu aš jus visus partiniai .

 8. Miunchauzenas parašė:

  Artėja rinkimai 2015. Mažeikių aparačikai giriasi sėkmingai pakeitę „Sodybų tuštėjimo metą“ į „Sodybų nunykimo metą“, į apskritai Lietuvos nunykimo metą, į lietuvių išstūmimą iš Tėvynės – žemaičių ir kuršių sudrapalinimą, ir eksbolševikų oligarchijos galutinę pergalę Lietuvoje. Giriasi be nuostolių pakeitę „Mokslinį Komunizmą“ į „Moksline Oligarchija“, žodžiu, kita draugelių utopija. Sėkmingai vykdantys „Globalios Lietuvos projektą“, tiesa? Ar Jums taip neatrodo, o gal aš klystu, ką manote? Gal neverta klykauti „Tegyvuoja sėkminga eksbolševikų transformacija į Oligarchiją!“, gal tai tiesiog nesąmonė ir šita draugė ministrė yra nepriekaištingos reputacijos valstybinė veikėja, turinti labai daug nuopelnų Tėvynei ir Mažeikiams?

 9. 14>AHA parašė:

  Tikri komunistai gyvena Šiaurės Korejoje,Kuboje,kažkiek jų yra Kinijoje,Venesueloje,Nikaragvoje.Dauguma jų turi tvirtus,gal ir neteisingus,moralinius įsitikinimus. Mūsų išverstaskūrių raudonsnukių net komunistais nepavadinsi:tai vagys ir koloborantai nuo gimimo.Reikia faktų? Prašom. Tos pačios atmatos,kurios sėdėjo CK, komjaunimo komitetuose,dabar orą gadina daugumoje valstybinių įstaigų,savivaldybių.Kompetencijos-0, tačiau likę partiniai (t.y gaujos) ryšiai viską padaro.Tokiems,kaip dabar sėdi valdžios viršūnėje-galvojimas,iniciatyva,permainos kaip kosmosas.Į jų bukas galvas partinėse mokyklose įkalė tik besąlygišką įsakymų vykdymą.Savarankiškai jie išmoko tik vogti iš valstybės.Atgavus Nepriklausomybę dauguma jų buvo kolūkių pirmininkais,gamyklų,įmonių direktoriais,vienokiais ar kitokiais TSKP chlapčiukais.Kas jie dabar? Vieni dasibrovė iki aukšiausių šalies postų,kiti tapo gamyklų,kur vadovavo savininkais,kolhozų pirmininkai-ūkininkais.PRIXVATIZACIJA.Toje gaujoje vieni padeda kitiems-viršūnėse sėdintys parūpina ES lėšų,valstybinių užsakymų kolhozninkams,uab’ų direktoriams,o tie atsilygina otkatais,paremia rinkimuose.Galima čia daug prirašyti.Aišku tik viena,kad tos raudonosios atmatos kaip vėžys ėda valstybę.

 10. Vardas (privalomas) parašė:

  Mano nuomone ,su komunistais ir kitais partiniais negali būti jokios argumentuotos kalbos , net jei jie ir sutiks , kad esi teisus ir negalima šitaip elgtis , už minutės vėl galvos , ką dar čia galima būtų pasisavinti , į kokius vaikų namus reikia kviesti patikimus partijos narius susirinkimui ir t.t. Su tokias tipais galima kalbėti tik kita kalba iki kokios trečios kartos.

 11. AHA parašė:

  na ir pikti, kvaili, dažniausiai būna, komentarai. Ko sau nervus gadinat, geriau ką nors protingo parašykit..nieko daugiau nebemokam kaip vieną žodį ,,komunistai“. Juk visose partijose yra ir vienokių ar kitokių kluikų,kurie gerai galvoja apie save, o tame tarpe ir kai kurie komentatoriai, kurie visais būdais nori kažkam ,,padėti’ rinkimuose..et pliurpezai…

 12. Baronas Miunchauzenas parašė:

  Sąžininga žydų kilmės mokslininkė nenustodama aiškina pasauliui, kad nulėpausių sąmonėje žodis „nacis“ yra blogio sinonimas, o „internacis“ – gėrio ir taikos sinonimas kartu su dėde Džo(Stalinu). Ir visai nesvarbu, kad Bolševikų partijos ir jos internacionalo sąskaitoje už XX amžių pasaulyje virš 150 milijonų aukų. Buvę tos baisios partijos nariai ramiausiai sau šmirinėja po Mažeikius, po mokyklas arba mokytojauja, dirba premjerais, vadovauja šaliai lyg niekur nieko. Juk nugalabyta virš 150 milijonų žmonių gyvybių. Pasaulis, Lietuva ir mažeikiškiai lieka nepaaiškinamai abejingi ir visiškai nesidomi buvusia baisiausia partija istorijoje ir jos eks nariais. Visiems į viską nusispjauti ir tegyvuoja Oligarchija, juk taip? Mažeikiškiai be galo myli oligarchus, ar taip?

 13. kokia ta ministre parašė:

  Tai vaikeliu siaubas, man ji visiskai be autoriteto vien uz Garliavos mergaites kancias

 14. Vardas (privalomas) parašė:

  Ponia viešnia,db. Jau ir Sveikatos Apsaugos,Ministrė,daug darbo vietų praėjusi? Mane domina,kokius gerus darbus ji nuveikė būdama EU Vaikų Teisųbgynėjų tinklo Prminininke? Sudarė sąlygas mūsų vaikams našlačiams atsisveikinti su Lietuva visam laikui? O kodėl nesudarė jiems gerų sąlygų gyventi ir likti Lietuvoje? Esmė ne kiek Darbo vietų pakeista, bet Darbo kokybės rezultatas… O kodėl iš Lietuvos masiškai traukiasi Lietuvos medikai,ponia Ministre? Kaip jūs prisidedate prie LT medicinos darbuotojų atlyginimų didinimų ir jų kokybiško darbo gerinimo?

 15. Baron Münchausen von Bugenen parašė:

  O, renkas komuniagos į Mažeikius, vadinasi, kažką griebs, kažkas dar liko nepagrobta, ką manote? O gal pastiprinimą eksbolševikams duos, juk rinkimai tai artėja?

 16. Vardas (privalomas) parašė:

  Jos geri darbai gali būti , nebent tik virvės atvežimas ligoniams , kurie nebeturi lėšų gydymui ir nori jos siūlomos eutanazijos . Paskutines lėšas iš ligonių atėmė komunistai su konservatoriais. Didesnis džiaugsmas būtų , jei ji užmirštų kelią į Mažeikius.

 17. Onai parašė:

  arba tu naivi arba didelė artistė, nesuprantu kokias naujoves sapnuoji dar neprasidėjus nakčiai

 18. Antose parašė:

  prieš rinkimus savi savus lanko ir galvoja, kad Mažeikiuose gyvena durni. Kažin ar Teniui kišama pagalvė po sėdyne neperplyš ir socdemai patirs fiasko.

 19. Ona parašė:

  Man įdomūs tie Jūsų komentarai. Visur matot ką norit matyti, tai komunistus, tai lanzberginius, o kada pamatysim tai kas vyksta čia ir dabar. Atvyko ministrė -komunistė, o ar kas žinot, kad ji buvo komunistė, bet visiškai nesvarstot, o gal gerų darbų padarys. Mes, lietuviai, tik mokam smerkti, pravardžiuoti. Man atrodo, tie kurie dabar visus vadinat komunistais, tokie patys buvot, o dabar persivertėt į davatkas ir tekinom lekiat į bažnyčią, nes tokių daug pažįstu. Reikia džiaugtis, kad ministrė aplankė Mažeikius, gal kokių naujovių bus

 20. Vardas (privalomas) parašė:

  Iš veidų matosi , kad komunistai.

 21. "trumpai" parašė:

  „Gimė 1954 m. vasario 10 d. Varniuose. 1960–1971 m. mokėsi Varnių vidurinėje mokykloje. 1971–1976 m. mokėsi Vilniaus universiteto teisės fakultete. 1976–1979 m. dirbo lektore Vilniaus inžineriniame statybos institute. Nuo 1979 m. iki 1986 m. dirbo juriste Vilniaus gamybinėje dujofikacijos valdyboje. 1986 m. pakviesta dirbti Organizacinio skyriaus vedėja tuometiniame Vilniaus miesto Tarybų rajono vykdomajame komitete, kur dirbo iki 1990 metų. Sovietmečiu priklausė Lietuvos komunistų partijai, atkūrus nepriklausomybę tapo Lietuvos demokratinės darbo partijos nare.

  1990–1995 m. dirbo konsultante-sekretore Vilniaus miesto tarybos sekretoriate. Nuo 1995 m. iki 2010 m. dirbo žmogaus ir vaiko teisių gynimo institucijose: iš pradžių Seimo kontrolierių įstaigoje Seimo kontrolierės patarėja, vėliau – Seimo kontroliere, o po kurio laiko – Vaiko teisių apsaugos kontroliere. 2009 m. išrinkta Europos vaiko teisių gynėjų tinklo pirmininke. 2010–2012 m. dirbo lektore Lietuvos edukologijos universitete. Nuo 2012 m. lapkričio 16 d. Lietuvos Respublikos seimo narė, kur priklauso LSDP frakcijai. Seime vadovauja Konstitucijos komisijai bei Vaiko gerovės parlamentinei grupei, taip pat priklauso žmogaus teisių komitetui. Nuo 2014 m. liepos 17 d. – Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministrė.“

  Kol ministerimoms vadovaus senos nomenklatūrinės partinės ŠALAVOS,niekas nepasikeis į gerąją pusę.Tokims pareigoms reikia jauno,gabaus ir perspektyvaus specialisto.Pavyzdys-Estija. Kur raudonsnukiai komunistai jau seniai politiniame savartyne.

 22. kas parašė:

  ten ta trečioji, kvailą miną nutaisiusi? Ir akinius kažkokius turi… Ar čia mero, ar viešnios draugė? Nenorėčiau tokios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto