Mažeikiuose lankosi Prezidentas ir pirmoji ponia

Autorės nuotr.

Prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja ponia Diana Nausėdiene bei savo komanda šiandien lankosi Mažeikių rajone.
Šalies vadovo vizito tikslas – susitikimai AB „ORLEN Lietuva“.

„ORLEN Lietuva“ pranešime spaudai rašoma, kad artėjančiam dešimtmečiui naftos bendrovė ir visa ORLEN grupė turi ambicingų planų dėl verslo transformacijos į naujas veiklos sritis, pažangių, aukštą pridėtinę vertę kuriančių technologijų diegimo, tvariosios energetikos.
Penktadienį G. Nausėda vizito metu vienintelėje Baltijos šalyse naftos perdirbimo produktų gamykloje Juodeikiuose susitinka su Lenkijos Respublikos vicepremjeru Jacek Sasin, koncerno PKN ORLEN prezidentu Daniel Obajtek ir AB „ORLEN Lietuva“ vadovybe.

Autorės nuotr.

Kol Prezidentas bendrauja su naftos perdirbimo verslo atstovais, jo žmona D. Nausėdienė lankosi socialinės globos paslaugas sutrikusio intelekto žmonėms teikiančioje įstaigoje „Vilties erdvė“. Prieš 27 metus įkurtos įstaigos darbuotojai vieni pirmųjų Mažeikiuose socialinės globos srityje pradėjo taikyti iš užsienio šalyse veikiančių panašaus pobūdžio įstaigų parsivežtą patirtį. Per laiką buvo įsteigtas darbo terapijos centras, grupinio gyvenimo namai, specialiosios dirbtuvės.
Šiandien vykstantis šalies Prezidento G. Nausėdos ir pirmosios ponios D. Nausėdienės vizitas Mažeikių rajone – šiemet antrasis. Balandžio pabaigoje jie vizito Telšių apskrityje metu buvo atvykę į Mažeikių rajono savivaldybės viešąją biblioteką, o pirmoji ponia aplankė Šerkšnėnų mokykloje-daugiafunkciniame centre veikiantį Mažeikių autizmo asociacijos vaikų dienos centrą „Mažasis princas“.
Plačiau apie vizitą – antradienio „Santarvės“ laikraštyje.

Autorės nuotr.
Autorės nuotr.
Autorės nuotr.

6 Atsakymai į “Mažeikiuose lankosi Prezidentas ir pirmoji ponia”

 1. pastebėjimas parašė:

  nu va SUNGAILA taip žadėjo iškilmingai įteikti prezidentui renkamus ale Mažeikių ligoninės uždarymui pasipriešinusių gyventojų protesto parašus ir patyrė fiasko….neiteikė ir niekam neidomūs tie manipuliuojant gyventojų patiklumu surinkti parašai,nes ligoninės niekas neplanuoja uždaryti.Tai,kad ligoninėje reikia kai kurių struktūrinių pakeitimų tai tiesa,nes tobulybei ribų nėra

 2. to B parašė:

  Gerai, kad tu spėjai įlįsti į gamyklą, ten aišku ne minimalios algos. Kas ten dirbo, ir sovietmečiu buvo išskirtiniai, deja, ne todėl, kad žmogus nevertas didesnės algos, o todėl, kad darbdaviai tik tiek temoka. Daugiau pasidomėk šalies situacija, o ne vien džiūgauk, kad pavyko ten įsidarbinti.

 3. Kortežas parašė:

  Ar Sungaila blaškėsi su apgautų naivuolių parašais kur aplinkui? Ar jam pavyko tuos parašus įteikt ar bent mestelt AIG pusėn? Jei nebūtų Sungaila toks pasikėlęs ir arogantiškas išsišokelis, tuomet būtų galėjęs paprašyti Mažeikių Mero Macevičiaus, jis būtų išbarstęs iš lėktuvo tuos parašus autostradoj virš prezidentinio kortežo… :) tai būtų nuskambėjęs šis įvykis ne tik Lt bet ir Eu, o gal net visam trečiam luite už Saulės :)

 4. Anonimas parašė:

  Aš už gerivės valstybę,bet ne už šūkį.Ačiū dievui naftos gamykla nebe svajonių įmonė,o ir Lietuvoje tarp geidžiamiausių įsidarbinti įmonių dvidešimtuko gale.

 5. kur mes nuėjome parašė:

  Kur mes nuėjome per 30 nepriklausomybės metų?, o gi niekur. Kaip ir prie sovietų atvykus aukštiems svečiams – šokiai, pachazūkos, taip ir dabar. Kam reikalinga ta pompastka, kai šalyje kas ketvirtas gyventojas, nors ir dirbdamas, bet nesuduria galą su galu.(vegetuoja).

  1. B. parašė:

   Pone, ar supratote ką parašėte? Ką reiškia žodis „pachazuka“? Gal norėjote panaudoti rusišką žodį „pakazucha“? Tai reikštų „pasirodymą“. Kiekvienas darbas turi savo piniginę vertę. Jei dirbantysis uždirba tik tiek, kad vegetuotų, reiškia jo darbas tiek ir tekainuoja. Dirbantys gamykloje tikrai nevegetuoja. Joje sudarytos puikiausios sąlygos mokytis, augti, dirbti ir uždirbti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto