Mažeikiuose mero posto sieks šeši pretendentai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajone startavo aštuoni rinkiminiai sąrašai – septynios partijos ir vienas visuomeninis rinkiminis komitetas. Mažeikių rajono savivaldybės mero posto sieks šeši pretendentai, tarp jų – ir dabartinis meras Antanas Tenys.
Mažeikių rajono savivaldybės rinkimų komisijos pirmininko pavaduotojas Romualdas Milevičius informavo, kad pareiškinius dokumentus pateikė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, Lietuvos socialdemokratų partija, partija „Tvarka ir teisingumas“, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Centro, Darbo partijos, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir visuomeninis komitetas „Mažeikių pavasaris“.
Kovo 3 dieną antrą kartą vyks tiesioginiai mero rinkimai. Kaip ir prieš ketverius metus, šio posto sieks antrajame ture susirungę politikai – dabartinis meras, socialdemokratas A. Tenys ir teisininkė, Savivaldybės tarybos opozicijos lyderė, konservatorė Lina Rimkienė.
Kiti pretendentai į mero postą – „tvarkietis“, energetikos viceministras Vidmantas Macevičius, „valstietis“, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Eimantas Salatka, Centro partijos atstovas, pedagogas Vitalijus Baltutis, „darbietis“, AB „Lietuvos geležinkeliai“ Šiaulių filialo darbuotojas Alvydas Gudunavičius.
Mero posto nesieks tik liberalai ir visuomeninis komitetas.
Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

56 Atsakymai į “Mažeikiuose mero posto sieks šeši pretendentai”

 1. rinkėjas parašė:

  Per pusė šimto respondentų nuo sausio 4 viešoje Santarvės erdvėje kovėsi už naują merą.Keli šimtai „laikino“Visi galėjo pareikšti savo nuomones.Iš visų komentarų supratau,kad rinksim meru vyriškį,tik kurį dar neapsisprendžiau.Lauksiu pretendentų protingų,nepopulistinių pasiūlymų,nes kai pasako,kad viską gali na tai švelniai tariant bent man atrodo juokinga.Mąstantis žmogus suvokia,kad net dievas esantis virš mūsų to pažadėti negali.o ką jau kalbėti apie žemiškas būtybes.

 2. Bamba parašė:

  Uz L. JONAUSKA :)

 3. Lydeka parašė:

  Ryšium su tuom, kad mano kiemas neišvažiuojamas dėl skylių asfalte, tilto liftas bus sugedęs, o batus suėdė gatvinė druska, į rinkimus atvykti negalėsiu ir nuo krosnies niekur nekilsiu. Pagarbiai,

 4. Daiva Šideikienė parašė:

  Ateinančiuose savivaldos rinkimuose kandidatų į merų sostą yra nedidelis. . Remiantis Visuomeninio rinkimo komiteto ,,viršininko“ V.Sungailos ankstesniais viešais pasisakymais apie V.Džiugelį, B. Kryžių, J.Jurkų, A.Tenį ir kitus asmenis, tai jis (V.Sungaila), ko gero, viešai neragins balsuoti už merą iš konservatorių ar socialdemokratų (ir vėlesniais partijos pavadinimo pakeitimais ) partijos. Būtent, tik šių partijų atstovai visus 30 metų sėdėjo Mažeikių mero soste ir tik šių dviejų valdančių partijų atstovai,galimai, padarė didžiausią žalą Mažeikių miestui. Galima manyti, kad apie tai, ne kartą viešai yra pasisakęs ir pats kandidatas V.Sungaila.

  4h

 5. galvosūkis parašė:

  O tai kodėl reikia rinkti merą pagal tai kas labiausiai rėkauja ir aimanuoja?.Meras turi būti ramus,išlaikytas (visom prasmėm)žmogus.Matau tris lygiaverčius kandidatus.Vidmantą Macevičių,Antaną Tenį ir Eimantą Salatką.Kiti tinka tik apšildančiai grupei palaikyti

 6. Runkeliui parašė:

  O siūlytumėte rinkti Rimkiemę??? Traukia prie nieko nesugebančių rėksnių???

 7. Runkelis parašė:

  Mazeikiai vis tiek issirinks Antana, na gal dar Stanislova Giedraiti galetu. Trauka prie raudonu bijunu visad buvo.

 8. krakiškis parašė:

  Nu nepatink mon konservatore ir yr užkų.Priš keturis metus anų glauniausė galva tuokė Lina Rimkienė atvyka so komisija y garse prižadiejė parašyti Krakiun mokyklą išlėkėma ir klestėijima planą.Šėndein ir vėsus keturis metus laukiem anuos su tou planu y nesulaukam.Nepoike prižadieti y daba kavuotėis.

 9. PoniaiPMS parašė:

  Kogero ar tik neteks Tamstai dziaugtis senuku is pensininku prieglaudos,labai jau jie aktyvus politiskai,moka zeminti konkurentus

 10. PMS parašė:

  taip Laukiau jauno, ryžtingo, energingo ir deja…

 11. GERB parašė:

  Kodėl Macevičius? Nr.1? Įdomu, kažkaip gero, kad ką būtų nuveikęs nei matyt, nei girdėt?

 12. Sveiki parašė:

  Jūs turbūt juokaujate, žmonės, žadantys balsuoti už liną!! Gerb. Macevičius – numeris 1!!

 13. ohoho parašė:

  Galeciau lazintis, kad vel laimes bebriunai ir visi tie patys neaiskus veikejai liks savivaldybej savo pilvus pasideje. :)) Tiesiog toks mazeikiueciu mentalitetas — tik zliumbia, kad ‘bet kas bet ne koncervatorei’, nes juk prie ruso buvo geriau. Nu tai ir sekmes toliau tamsiose gatvese vaikscioti, neturet darbo ir po duobetus kiemus dardeti. Nesakau, kad RImkiene geriausia kandidate, bet tas bendras nusistatymas pries viena partija tai vemt verciantis. I savo mylimiausius bebrus ir valstiecius pasiziurekit kokius kakus daro.

 14. Jop parašė:

  Ar jauciat kokia su….ine pas mus? Snapso dezuciu partijos Mazeikiu skyriui vadovauja verlinininininikas, nesurezgantis sakinio be keiksmazodzio. Politiniu impotentu partija oi norejau parasyt komuniagos, apart viesuju pirkimu otkatu isisavinimo „saviems poreikiams“, daugiau niekuo pasigirt negali. Valstieciai? Ar tokie Mazeikiuose isvis yra? Toliau – buvusiu komunistu, isvertusiu kailiukus ir patapusiu patriotais patijos skyriui vadovauja moteriske, tik pries rinkimus is bazinycios sakyklos piara besidaranti……Zodziu, uz ka bebalsuosi, vistiek su…..du kruva bus….

 15. Ekspertui parašė:

  Dar labiau pakelei Rimkienes reitinga su savo juodom technologijom,nemurdyk socdemu i visiska purva

 16. ekspertas parašė:

  Šiai dienai Rimkienė turi tris ikiteismines bylas,kur ji yra atsakovė už tiesos neatitinkančių faktų skleidimą ir viešinimą Sėkmės varstant teismų duris.Taip pat kaip politikė bus svarstoma vyriausios tarnybinės etikos komisijos Vilniuje už viešų ir privačių interesu nesuderinamumą.Manau.kad liepto galas jau matosi….laiko klausimas.Moralas:Ar galima siekti išsvajotos kėdės renkantis kitus asmenis niekinančiais metodais?’Spalvinga“ persona ale Visus apdėsiu ir gerą vietą turėsiu …..

 17. Taip,mes išsirenkame valdžią,bet parašė:

  Jei rinkimai -neaktyvūs,tai savi išrenka savus.O tai jau blogis.Patarimas tiems,kurie nori žinoti kiek mokesčių sumokėjo vienas ar kitas esamas politikas ,kuris ruošiasi kandidatuoti savivaldos 2019 rinkimuose.Pažiūrėkite viešai prieinamas jų deklaracijas Mažeikių savivaldybės tinklapyje.Ypatingai tų ,kurie pajamas gauna ne iš ,,valdiško biudžeto „arba dirbdami samdomais darbuotojais.Ir tada viskas aišku,jei suprantate apie ką rašiau.Sėkmės.

 18. Axa parašė:

  Mazeikiams reikia dideles pertvarkos,gal tada issaugotume ligonine ir kitas istaigas,atsirastu nauju imoniu,didetu atlyginimai.Kodel socdemai bijo Rimkienes kaip velnias kryziaus(ne savivaldybes Kryziaus)aisku visiems,taip reiksdamiesi komentaruose prarado visai pasitikejima.

 19. Va parašė:

  LDDP-istai tikrai gerai susiorganizave,meistriskai ir nachaliskai zemina konkurentus,taciau jie tiek durniai,kad nesupranta,jog taip besielgdami atkrate savo rinkejus.

 20. NUOMONĖ parašė:

  Dieve,apsaugok mus nuo konservatorių,o nuo priešų apsiginsim patys

 21. Aha parašė:

  Lietuviu ir zemaiciu beda – baudziava. Dauguma dabar prie lovio sedinciu – baudziauninku palikuonys. Sovietams uzejus, kolchozu pirmininkais ir siaip visokio plauko „vadovais“ buvo skiriami bemoksliai, berasciai, bezemiai baudziauninku palikuonys. O kaip zinia baudziauninkas pritilpes prie lovio, temps kiek gali, nes pasamoneje uzfiksuotas nepriteklius, tiesiog reikalauja kaupt „rezerva“. Va tu berasciu vaikaiciai, mus ir valdo. Ir problema tame, jog nera is ko rinktis, nes intelektualus ruskiai arba iszude arba priverte pabegt. O tie partiju pavadinimai, tai paprasciausias popierelis. Nes koks skirtumas kokios spalvos popierelis, jei jame su..das ipakuotas…

 22. Gintaras parašė:

  Manau nereikia čia negražiais žodžiais išvadinti pačių išrinktos valdžios, bet ,kad Mažeikiai neturės gero mero maatosi iš sąrašo.Tikiuosi visi priimsim kuo geresnį sprendimą, bus dar manau ne vienas debatas su jais, ir matysim kuris mokės kalbėti “ gražiau“, o ne tik vien blogybes kitų matyti.

 23. Jonukas parašė:

  Tik už Liną, ji kovoja už paprastus žmones… Tai stipri ir drąsiai už Mažeikių gerovę dirbanti moteris. Te žodžiai virsta darbais. Mes už Liną ….

 24. Laimonas parašė:

  Taigi, mieli mažeikiškiai. Rinkimai prasidėjo. Su kuo jus visus ir sveikinu. Permeskit akimis komentarus, nykščius- aukštyn, žemyn. Suprantat, kad esama socdeminė valdžia, mano, tavo, jūsų pinigus leidžia tam, kad apjuodint kitą kandidatą? Tenys ir jo erkių bei utėlių šutvė ne veltui davė šitam leidiniui €40.000. Matosi iškart, kad bando atidirbt. Niekada nebuvo tiek komentarų po jokia rašliava, bet tik paminėti rinkimai- vat jums ir prašom. Išlindo visi, kam tik buvo liepta.
  Kaimynai, žemiečiai- nebeleiskit tai šutvei taškyt mūsų pinigus ir laiką jų gerovei. Spirkim į storas nupetėtas subines ir meskim juos į istorijos šiukšlyną. Pakaks!!!2 2

 25. Drugelis parašė:

  Vienareikšmiškai tik už p. Liną. Tik ji vienintelė gali mūsų miestui įnešti naujovių, susidoroti su esamomis problemomis, priimti ir įgyvendinti puikius sprendimus Mažeikių miesto gyventojų labui. Mano akimis tik jai nuoširdžiai rūpi aplinka kurioje gyvename ir joje atsirandančios problemos. Žinau, kad jos pasakyti žodžiai neliks tik žodžiai, o virs puikiais sprendimais ir darbais. Tikiu, kad ją išrinkus į miesto merus Mažeikiai bus tas miestas, kuriame visiems gera gyventi. Tik už Liną!

 26. Vladas parašė:

  Lina Rimkiene, mes už jus. O hienos tegul kandžiojasi. Matyt jau užuodžia, kad ateina paskutinioji, tai bando apjuodint. Geresnės merės nei Jūs- Mažeikiai neturės.

 27. PETRAS parašė:

  P.Lina tegu sutvarko vyro įmonę,tada tikrai bus tinkama merė.Dabar girdint apie tokį verslą, kaip būsimos merės, verta susimąstyti.

 28. optimsite parašė:

  o aš tik Liną Rimkienę matau mūsų miesto mere. Atraskit bent vieną kitą tokį drąsų žmogų, kuris keltų į viešumą visas dabartinės valdžios nedarbes? Kuris drąsiai stotų žmogaus pusėj.
  Raginu visus balsuoti už Liną, jei tikrai norite kitokių Mažeikių.

 29. Laura parašė:

  O siaubas koks apgailėtinas sąrašas.Visokie šaltkalviai nori būti merais. Praegzaminuoti reik ar visi žino kas yra PSD?

 30. Axa parašė:

  Dabartiniai didmiesti nuvare i Zemaitijos dugna.Atlyginimai min.pensininku marios,jaunimas bega i uzsieni,geda.

 31. Zenis parašė:

  O tai kaip čia nėra Songailos ?? Jau su Daiva ruošėsi ruošėsi..matyt neįregistravo :)

 32. Simas parašė:

  Bet kokia baimė, kad ta Rimkienė neateitų. Ar tik ne patys socdemai rašot, kurių šiknos dega :))))) eikit komentuoti į fb jei tokie drąsūs :))))

 33. Sarai parašė:

  Tuščias puodas garsiai skamba. Čia apie jūsų garbinamą Rimkienę. Šita moteriškė tik garsiai rėkti moka ir visur, net smulkmenose, sau naudos ieškoti. O miestui vadovauti tikrai neturi jokių sugebėjimų, vien aroganciją ir purvo pylimas ant visų. Būtų blogiau nei Širvintose.

 34. Daug parašė:

  jau moterys meres nuveike Lietuvos zemeleje.Pavyzdys Sirvintos Visaginas….Negalvokit kad p.Rimkiene daug ismano tik sneket moka kaip ir visi konservatoriai.Pavyzdys Kaunas:meras visu pirma turi tureti vadovo-ukininko gyslele ir moketi prieiti prie valdzios Vilniuje,kalbetis su lenkais ir imtis ryztingu projektu pritraukiant bent pradziai menkas investicijas““.O tai manau ne RIMKIENES NOSIAI!Manau reikia labai placiu diskusija sia tema.Labai jau menkas kandidatu sarasas.O gaila.

 35. Vaidas parašė:

  Nepatinka man Rimkiene, jin kazkokia……..Bet jei ja isrinkus meru, ji sedetu kojas susimetus, vistiek uz dabartinius politinius impotentus daugiau padarytu. Nes realiai mums net ne slubo vokiecio reiktu, bet visisko invalido vokiecio uztektu. Ar reikejo dabartiniams klasterio -vienareiksmiskai NE. Kam jiems konkurentas, su pusetinom algom, nes dabartiniai daugumas versliukus turi su minimumu, o kiek teko girdet, ne kurie net produktais reikalauja alga atsiimti…

 36. Sara parašė:

  Geras žmogus ne profesija, ką visi tie ponai padarė Mažeikių labui? Ką padarė Macevičius-nieko, Dabartinis valdymo aparatas tyčia nepriėmė“ Klasterio“, sunaikino Mažeikių komunalinį, atiduodami šiukšlių vežimą Plungei, kuri susikėlė kainas, už šiukšles mokam, kad ir nevežam jų, sutvarkė miestą?- tik pagrindines gatves, kitur šiukšlių krūvos, gatvės tamsios. Mes darom-viską naikinam, ligoninė-ir tą nori atiduoti Telšiam. Pensininkams nieko nebereik. Reikia energingo jauno vado, kuriam rūpi mūsų ateitis ir gerovė, nežiūrėkim į partiją, ne ji vadovaus miestui, rinkim žmogų nusipelniusį miestui. Gerb. Lina tikrai stengiasi, vien ką padarė su ,,Admituro“ aferom, o kas sutvarkė laužyną prie kalnų-aišku Lina, nes daugiau niekas nieko negali.

 37. Shiusha parašė:

  Jei isrinks socdema, tvarkieti ar valstieti, niekas nesikeis. Jei norite permainu, pasirinkimai labai siauri

 38. Mažeikiškei parašė:

  Tikrai neleisim iš savęs tyčiotis tokioms kaip Rimkienė. Čia jums visiškai pritariu :-)

 39. Mažeikiškė parašė:

  Būtent – už jau padarytus gerus darbus! Lina R. – ryžtinga, atkakli, teisinga. Mažeikiai pagaliau turi turi moterį merę. Manau, jog mažeikiečiai pribrendo kardinaliems pokyčiams ir nebeleis iš savęs tyčiotis. Nesinori, jog mano miestas virstų merdinčiu kaimu. Žiūrėkim ne į partijas, o į žmogų, kuris arba nori ir stengiasi dėl miesto ir jo žmonių, arba deda į savo kišenes. Keiskimės, Mažeikiai, klestekim!

 40. asd parašė:

  Pritariu Silvijai. Manau, V.Misevičius tikrai būtų puikus meras.

 41. SILVIJA parašė:

  Praregėkime, atsiminkime, kaip gerai vadovavo V.Macevičius, tik jį palaikykime

 42. Ne ne ne parašė:

  tik ne uz Rimkiene, pasidomekit tais miestais kur valde konservatoriai ir fantazija atsoks.

 43. Sara parašė:

  Prisirašė trokštančių tik šlovės. Pirmiausia reikia padaryti miestui gerų darbų. Soc. demų laikai baigėsi- kiek čia gali Mažeikius stekent, bus kaip poeto Baranausko eilėrašty-,,Visa prapuolę; tik ant lauko pliko Kelios pušelės apykraivės liko!.. Skujom, šakelėm ir šiškom nuklotą Kepina saulė nenaudingą plotą,
  Šauniausia kandidatė Lina Rimkiėnė. Pagaliau nusipelnėme gyventi geriau . Ji jauna, energinga-tikrai daug ką gali ir jai ne tas pats, kad Mažeikiai liktų nykstančių dinozaurų kaimas.

 44. emigrante parašė:

  O kokiai Ppartijai Lina Rimkiene priklauso?

 45. optimistė parašė:

  Aš balsuosiu už pensininkų klubą savivaldybėje – inovacijų nėra, jaunų šeimų nėra, vaikai po langais netriukšmauja. Laiko sočiai – lankai prekybos centrus pėsčiomis. Retkarčiais kokį Radži ar iki saldumo apie meilę dainuojantį kokį estrados grandą nueini į kultūros centrą nemokamai paklausyti… Nei tų automobilių gatvėj ar kieme. Kam pensininkams jos? Sveika….Oras grynas…Varnos ir tos nebetrukdytų…Vieni kitus palaikom.
  Va tokia ateitis, kai miestas sensta nuo galvos. Užtat būtume gal pirmi Lietuvoje tokie originalūs!
  Geriau tai būtų durnas sapnas…

 46. Zemaic parašė:

  Koks skirtumas kas laimes vistiek apsvietimas gatviu bus tragiskas pesciuju perejos nematomos rinkit ka norit kad ir petra is blaivyklos vistiek niekas nepasikeis neturi tie merai nei galiu mazint mokescius nieko tik nuomotis naujas masinas ir loti kaip sunims vpspx tie rinkimai

 47. Haris parašė:

  Klausimu nera, visus nusluos valstietis. Bet jei jau ivyktu kas 1netiketa, tai balsuosiu uz bet ka, tik ne uz konservatorius. Tikriausiai visi mato kokias intrigas konservai organizuoja seime.

 48. Santarve? parašė:

  Nuo kada V. Baltutis Viekšnių gimnazijos pedagogas. Jis jau daugiau nei pusę metų ten nebedirba. Klaidinate visuomenę.

 49. Jonas parašė:

  Vėl tas Tenys lenda į eterį… nusibodęs tu jau visiems. Dar mažai privogęs komunistas su savo ponia Macijauskiene. Jei ir trečia kadenciją paims, tai Mažeikiams amen… galėsim statyt mauzoliejų kaip Leninui.

 50. Uz teisybe parašė:

  Geriausiai butu uz Rimkiene ji padejo zmonem kai reikejo

 51. geda parašė:

  miestui kretantys seniai

 52. Vudis parašė:

  Rynket zenuona tekra saziningas ir nevagis vienintelis egzembliuoris.

 53. svieto parašė:

  pabaiga.Eikit jūs miegot,teniai su visa senolių gvardija.Reikia jauno, energingo vadovo, kad iššluotų visus savivaldybės kryžius ir vagių voratinklius.Pavydim N.Akmenei.

 54. Simas parašė:

  ar vel tenys kandidatuoja??? taigi sake, kad nebeis. matyt, kad nenori trauktis kryziai, cepiai, macijauskienes. dar ne viska isvoge. geda

 55. Juzė parašė:

  Keista kad mero posto nesiekia visuomeninis komitetas. O juk turi tokį išsilavinusi, išprususi,darbštuolį vadovą.

 56. pensininkai parašė:

  nesiliauja stebinę, na gėda Mažeikiams kretantys vadovai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto