Mažeikiuose nuaidėjo Paskutinis skambutis

Pasitikti Paskutinio skambučio skambesį šį rytą gimnazistai susirinko į Šv. Pranciškaus aikštę. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=735 template=caption]Ketvirtadienį beveik šešiems šimtams rajono abiturientų nuskambėjo Paskutinis skambutis. Pasitikti jo skambesio šį rytą gimnazistai susirinko į Šv. Pranciškaus aikštę.

Skambant Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios varpams, su savo gimnazijų vėliavomis, nešini skirtingų spalvų balionais į aikštę atėjo septynių Merkelio Račkausko, penkių Gabijos gimnazijų klasių ketvirtokai. Taip pat atvyko dvi abiturientų klasės iš Viekšnių, po vieną – iš Sedos Vytauto Mačernio bei Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijų.
Rajono abiturientų šventę stebėjo ir kartu linksminosi į Židikų M. Pečkauskaitės gimnaziją pagal programą „Erasmus+“ atvykę Italijos, Lenkijos, Portugalijos, Rumunijos ir Vokietijos moksleiviai ir jų mokytojai.
Abiturientus su jų gražia ir prasminga pavasario švente pasveikino rajono Savivaldybės meras Antanas Tenys bei Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios administratorius kanauninkas Zenonas Degutis.
Šaltoką Paskutinio skambučio šventės rytą gimnazistus ir jų mokytojus šildė roko grupė „Thundertale“.
Po bendro susibūrimo gimnazistai su savo klasių vadovais autobusais išvyko pratęsti šventės: vieni pasirinko gražias rajono vietas, kiti išvažiavo ir už jo ribų.

One Reply to “Mažeikiuose nuaidėjo Paskutinis skambutis”

  1. Janina parašė:

    Laimingo gyvenimo skrydžio mūsų rajono jaunimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto