Mažeikiuose pabrango važiavimas taksi

Savivaldybės duomenimis, leidimai teikti keleivių taksi pervežimo paslaugas išduoti pusantram šimtui automobilių. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Taksi besinaudojantys mažeikiškiai pastebėjo, kad po Naujųjų metų kelionė šiuo transportu pabrango – už tą patį maršrutą mieste tenka mokėti 50–80 euro centų brangiau.  
Tokias paslaugas teikiantys vežėjai apie naujus taksi tarifus privalo informuoti Savivaldybę, tačiau ji dar nėra gavusi nė vieno vežėjo pranešimo.
Savivaldybės duomenimis, paskutinį kartą vežėjai tarifus keitė tik prieš penkerius metus, „Santarvė“ išsiaiškino: situacija realybėje kitokia.   

Taksi paslaugomis dažniau pasinaudojantys mažeikiškiai kaip mat pastebėjo pasikeitimus, nes gerai žino – kur ir už kiek toks transportas juos nuveš.
„Kai Naujųjų metų naktį, važiuojant iš senamiesčio į mikrorajoną, taksistas paprašė penkių eurų, sureagavau supratingai – kai daugelis švenčia, jam reikia dirbti. Tačiau kai po kelių dienų prireikė važiuoti tuo pačiu maršrutu, labai nustebau, kad teko mokėti net penkiasdešimt euro centų daugiau. Sakysite, tai ne tiek daug, galima, jei nepatinka, ir nevažiuoti taksi. Bet ką daryti, jeigu kojos – nebe tos, o tilto per geležinkelį liftai neveikia?“ – kalbėjo į redakciją paskambinęs ir Antanu prisistatęs vyras.
Kita „Santarvės“ pašnekovė stebėjosi, kad už tą patį maršrutą vieną dieną mokėjusi 50, kitą – 80 euro centų brangiau. Jai susidaręs įspūdis, kad Mažeikiuose nėra tvarkos – kiek kas nori, tiek tas prašo. Moteris norėjo sužinoti, kas tokius dalykus kontroliuoja, kokios yra keleivių teisės ir taksi vairuotojų pareigos.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

18 Atsakymų į “Mažeikiuose pabrango važiavimas taksi”

 1. keleivis parašė:

  visada reikalaukim kad būtų įjungtas taksometras ir žinosim tikrą kainą, ir kad jie moka didelius mokesčius. O dabar neįjungtas taksometras, prašo kiekvieną kartą už tą patį atstumą skirtingai ir tegul nedejuoja taksistai, kad moka didelius mokesčius, Juk ką uždirba neįsijungęs taksometro, jokių mokesčių nemoka.

 2. as parašė:

  naudoju ju paslaugas retkarciais bet kad butu pasmirde tai tikrai nesamone raso zmones Viskas brangsta vakar maksimoj dzv sureliai 18.4e kg vos neisvirtau tokia kaina pamacius ,neseniai teko siauliuos vaziuot is gelez stoties i autobusu st sumokejau 6eur pradejau bartis del kainos tai norejo policija kviest man seniei pensininkei i mazeikius pigiau sakau tokios kainos ir taskas vot taip ir gyvenam

 3. Raimis parašė:

  Jo mažeikiškiai taksistai, naktimis spiritiniais gėrimais neprekiauja, tai žino visi.

 4. lolas parašė:

  O kad jau puolė čia save taksistai ginti ir su purvais etransportą maišyti :D Nabagėliai, vargšeliai.. dar papasakokit kaip naktį šnapsu neprekiaujat…

 5. To apsiskaičiusiai parašė:

  Ir kituose miestuose taksistams tiek pat, arba daugiau, kainuoja auto draudimas bei kitos išlaidos . Tačiau ponai dejuotojai atsakykit, kodėl tik Mažeikiuose didžiausios tiek “įsėdimo” tiek kilometražo kainos?
  O dėl švaros, pilnai sutinku su kitų komentatorių nuomone, kad tiek automobiliams tiek vairuotojams higienos
  labai trūksta.

 6. Dalia parašė:

  Nuostabu!!!! Gera branginti taksi paslauga kai nebera mikriuku, neveikia liftas per gelezinkeli,o miesto autobusai vaziuoja taip kad nusaltum belaukdamas ir 5 kartus greiciau pareisi negu parvaziuosi. Kam tai rupi?

 7. Vaidas parašė:

  Nuostabu. Jei tie taksistai tiek plesia, reiskia uzdirba milijonus, reiskia ir jus galetumet taksistais but ir didziulius pinigus vartyt…

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  O as nuo mikrarajono iki ligonines vienas taksi paeme 3.2 kitas 3.5 o kai kvieciausi atgal parvesti pasitaaike fainas zmogus kuris pervazoje buvo eile didele tai jis isjunge pinigu skaiciuokle ir tepaeme 2.8 ko kiti taksistai pervazoje neisjungia skaiciuokles ir plesia.Paziuresiu kiek siandiena nuraus nes vel vaziuosiu i ligonine

 9. apsiskaicius! parašė:

  Tikrai kad ne grobuonys! Puikiai zinau ir pazystu pora taksistu kurie skundziasi ir naktimis aria pijokus veziojant!!! Nuo sausio pradzios pabrango civil.draudimas. Kai praeitais metais buvo netoli 200€ dbr sumokejo 376€!!!! Uz draudima metams! Tai kaip zmones nekels kainu. Pijolus veziojant jie retkarciai PRIVEMIA i masina! Kas valo! Ogi vairjotojas! Tad baikit skustis! Dar ir ne tiek pinigu pravalgo! Pagalvokit kad tie patys taksistai naktimis nemiega, bando bent pora kapeiku izdirbti.ne tik kad pragyventi patiems , maistuo. O daxniausiai mokesciam! Auto priemoniu remontams!!!! Pagalvokit! Visi cia tik komentuoti tesugebat!!!

 10. Lina parašė:

  Tik tegul nedejuoja taksistai dėl techninių apžiūrų dažnumo ir draudimo brangumo. Taip yra visoje Lietuvoje kitur įkainiai žymiai mažesni. Nešvara, blogas kvapas yra beveik pastovus Mažeikiečių taksistų palydovas.

 11. Jurgis parašė:

  Kad Mažeikių taksistai yra grobuonys senai aišku. Klaipėdos arba Šiaulių taksi įkainiai yra 3 ir daugiau kartų mažesni. Klaipėdoje nuo jūrininkų ligoninės iki “akropolio” vežęs taksi paėmė tik 3,50 euro,mažeikiškiai taksistai būtų nulupę virš 10 eurų.

 12. nukentejusi parašė:

  Su tuo 1424 nesamone kokia buvo savaitgali vienas taksistas norejo nusivešt i miška už plauku tampe… Esat nelegali firma ir taip baisu važiuot neaišku kokius pavežejus priimat…

 13. Darius parašė:

  Ar bent žinot kokius didelius mokeščius taksistai moka? Kad TA kas pusė metų?Kad draudimas tris kart didesnis,nei paprastom mašinom?
  Normalūs įkainiai.
  Visiems gerų kelionių

 14. Jonis parašė:

  Tai gal dabar jau bent masina issivalys taksistai ir patys issimaudys o tai vaziuoji kaip siukslinej ir smarvej ant sedyniu atsisest baisu o i pastaba sulauki atsako tai kad kartais toookius vezam lyg tai butu mano beda as uz savo pinigus noriu vaziuot normaliom salygom o ne tvarte ant ratu

 15. Piliete parašė:

  Jus čia visi skundžiates … Bet nepagalvojat ir net nežinot kokius mokėsčius kurie taip pat pabrango taksistai moka… Nepamirškit jie irgi žmones jiems irgi reikia gyvent. .

 16. Mazeikietis parašė:

  Tai rasykit straipsnius kaip po nauju pakilo kirpyklu kainos ar degalu, draudimu ir t.t. visos paslaugos brango.

 17. keleivis parašė:

  nu taksistai dabar klesti, maxima ant ratu

 18. Mažeikiete parašė:

  Tikrai pritariu.! Kas čia per nesąmonė, Klaipėdoje taxi paslaugos pigesnės nei Mažeikiuose… Jie išvis nagli ir peržengia visas padorumo ribas. Teko važiuoti ir man.. Vien už tai kad atvažiavo 7-vietis taxi mokėjome 5eurus nuo PC ąžuolas iki kavinės charlis paklausus kodėl 5 eurai atsakė, kad nuo šiol kai reikia taxi su daugiau vietų tai 2-jais eurais brangiau..! Kas čia per nesąmonė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*