Mažeikiuose pagerbti „Kultūros nešėjai 2019“

Ryšių su visuomene skyriaus nuotr.

Jau tapo tradicija tarpušvenčiu pagerbti Mažeikių mieste bei rajone gyvenančius, dirbančius, kuriančius žmones. Šie žmonės apdovanojami nominacijų „Kultūros nešėjas“ įteikimo ceremonijoje.

Rajono kultūros šviesuoliai pagerbti ketvirti metai iš eilės. Mažeikių kultūros centro inicijuoti apdovanojimai penktadienį vyko Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje. Už kantriai, kūrybingai dirbančią Mažeikių rajono kultūros darbuotojų bendruomenę, gyventojus pirmiausia buvo aukojamos šv. Mišios.
Nominacijos „Kultūros nešėjas 2019“ įteiktos devyniems mūsų krašto šviesuoliams – buknaitiškei tautodailininkei bei mokytojai Tatjanai Damulienei, Žemalėje gyvenančiai mokytojai Aušrai Druskinienei, renginių organizatorei iš Balėnų Virginijai Galdikienei, mažeikiškiui Juozo Vaičkaus „Skrajojamojo“ teatro režisieriui Martynui Januškai, Viekšnių muziejų vadovei Danutei Končienei, Sedos kultūros centro meno kolektyvų dalyviui Algimantui Mockui, Mažeikių viešosios bibliotekos Ukrinų filialo bibliotekininkei Valdai Muravjovienei, laižuviškiui medžio drožėjui Vytautui Vaizgielai ir mokytojui, kraštotyrininkui Algirdui Vilkui.
Šiuos žmones nominuoti siūlė Mažeikių rajono seniūnijų atstovai, pasitarę su kultūros centrų darbuotojais, vietos bendruomenių nariais.

Plačiau – penktadienio „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Mažeikiuose pagerbti „Kultūros nešėjai 2019“”

 1. B. parašė:

  Daug metų esu teikiančios kabelinės TV paslaugas įmonės „Besmegeniai“ klientas. Anksčiau įmonė vadinosi „Kompiuterinis langas“. Prieš Naujuosius gavau įmonės dovaną – 2020 metų kalendorių. Didelis kalendorius, gražus. Atkreipiau dėmesį į didelį švenčių skaičių ir nustebau: kartu su lietuviškomis švęsim ir „День защитника отечества“, „День Победы“ ir kitas „įdomias“ šventes. Kas tai: kultūros ar smegenų stoka?

  1. C. parašė:

   Koks įmonės pavadinimas, toks ir kalendorius.:) O po dovanos – kalendoriaus, nenustebkit, kad netrukus ir jų teikiamas internetas „nulūš“.

 2. parašė:

  Kokie „nešėjai“, tokia ir kultūra

 3. Martynas parašė:

  Kas tie rajono seniūnijų atstovai, kurie isrenka tuos pacius zmones. Nera jaunu kureju? Ivairoves?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto