Mažeikiuose paminėta Verslo diena

Verslo diena Mažeikiuose minima pirmą kartą. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienį vyko Mažeikių verslininkų asociacijos iniciatyva surengta konferencija, skirta Verslo dienai paminėti.
Konferencijoje buvo diskutuojama apie dabartinę verslo ir pramonės situaciją šalyje, aptariamos  makroekonominės tendencijos.

Mini pirmąsyk

Mažeikių verslininkų asociacijos vykdančioji direktorė Diliara Zarifova „Santarvei“ sakė, kad Verslo diena pas mus minima pirmą kartą.
„Visas lapkričio mėnuo yra vadinamas verslininkų mėnesiu, nes tai laikas, kuomet vyksta metinis veiklos apibendrinimas. Todėl ir pas mus buvo nuspręsta paminėti Verslo dieną, susipažinti su dabartine verslo situacija šalyje. Viską išgirsti norėjome iš pirmų lūpų“, – konferencijos tikslą apibendrino D. Zarifova.

Pranešimai – iš įvairių sričių

Konferencijoje dalyvavo įvairių sričių pranešėjai. Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas, buvęs mažeikiškis Robertas Dargis kalbėjo apie dabartinę Lietuvos pramonės situaciją, o DNB banko Ekonominių tyrimų padalinio vadovas Rokas Bancevičius susirinkusiuosius supažindino su Lietuvos makroekonominėmis problemomis ir šalies ekonomikos plėtros tendencijomis.
Advokatų kontoros „Balčiūnas ir Grajauskas“ vadovaujantis partneris Marius Grajauskas skaitė pranešimą tema „Investicijų grąžos optimizavimas ir mokestiniai ginčai: ką reikia žinoti verslo savininkams ir vadovams“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto