Mažeikiuose pradedamas šildymo sezonas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nuo šio trečiadienio Mažeikių mieste ir rajone pradedamas šildymo sezonas. Pirmiausia šiluma bus tiekiama ikimokyklinėms įstaigoms, mokykloms bei gydymo įstaigoms.
Artimiausiomis dienomis turėtų būti pradėti šildyti ir daugiabučiai.

Gali nuspręsti patys

UAB „Mažeikių šilumos tinklai“, UAB „Mažeikių butų ūkis“, UAB „Tavo pastogė“ šildymo įjungimo darbus turi baigti per 3 kalendorines dienas nuo šildymo sezono pradžios.
Mažeikių rajono savivaldybės administracija primena, kas šilumos vartotojai, nepažeisdami teisės aktuose nustatytų higienos normų, suderinę su šilumos tiekėju, turi teisę patys nuspręsti dėl pastatų šildymo pradžios.
Daugiabučius namus administruojančių įmonių vadovai teigė, kad raštiško kreipimosi iš gyventojų dėl šildymo sezono pagreitinimo ar atidėjimo nėra gauta. Buvo sulaukta tik pavienių skambučių, gyventojai teiravosi, ar artimiausiu metu neplanuojama pradėti šildymo sezono.

Sulaukė prašymų

UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ generalinis direktorius Jonas Jurkus, kalbėdamas su „Santarve“, sakė, kad šiais metais sulaukė ypatingai daug skambučių iš mokyklų ir darželių su prašymais pradėti šildymo sezoną.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje. 

5 Atsakymai į “Mažeikiuose pradedamas šildymo sezonas”

 1. Sima parašė:

  Mano manymu, gerai, kad pajungė šildymą, o tai būtų pradėjusios pelyti sienos nuo didelės drėgmės.

 2. Laima parašė:

  Tina sutinku pilnai su jumis.Kasmet tas pats vargas ir kniaukimas.

 3. tina parašė:

  Negaliu pakęsti bėdavojimų dėl šildymo pradžios…nepradžios. Kiekvienais metais yra ,,nelaimingų“. Nagi tiems kam nesinori, kad pradėtų šildyti – eikite gyventi į nuosavą namą ir VISAI NESIŠILDYKITE. Kur cia problema

 4. to vaje parašė:

  Nereikia skolų prisidaryti ir neturėsit jų :-)

 5. vaje parašė:

  Prasideda didysis apiplesinejimo sezonas! Kazin, kiek skolu iki pavasario turesim?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto